Субота, 29 лютого 2020
• Йожефу Сабо – 80! • З 1 березня в Тернополі можна зареєструвати дитину у школу через електронну чергу • 14-річна матуся з Тернопільщини залишилася сама з дитиною… • Як тернополяни весну зустрічатимуть: з концертом, майстер-класами і навіть квестом! • Настя Бачинська здобула «бронзу» на Кубку світу • Холод рекорду не завада • «Простіть!» – благала дружина водія на похороні…» • Українська команда здобула золото на чемпіонаті Європи з біатлону в Білорусі • У Тернополі відбувся міжнародний турнір із футзалу пам’яті полковника СБУ Руслана Муляра • «Уханьська евакуація» – свідчення повної професійної непридатності центральної влади • Породілля з Борщова звинувачує лікарів у смерті дитини • «Євробачення’2020»: український «соловей» на роттердамській сцені • Підозрюваних у підпалі автомобіля Романа Довбенка перевірили на поліграфі • Олена Підгрушна виграла для України єдину медаль • «Happy Birthday, Mr. President!» • У Збаражі отруїлися 25 студентів • Фатальна аварія через ожеледицю • Відомі тернополянки — у сукнях від Роксолани • Ф’юрі знову король! • В очікуванні пандемії коронавірусу: головне – виграти час
20 облич’2019: Анастасія Бачинська

Опубліковано: 20 Січня о 10:00 5

Народилася 4 серпня 2003 р. в Тернополі. Навчається у 11 класі.

Спортивною гімнастикою займається з 4 років, а з 6-го класу на постійній основі тренується на базі збірної України в Конча-Заспі, що на Київщині. Призерка Юнацьких Олімпійських ігор’2018, чемпіонка Європейських ігор’2019 у вільних вправах.

— Цей рік для мене був дуже насиченим і важким, але водночас яскравим, важливим і незабутнім. Я вперше почала виступати серед дорослих, що значно складніше, і здобула на таких змаганнях перші нагороди. Рік розпочався з етапу Кубка світу в Баку, де я виступала після суттєвої перерви, викликаної травмою, але виборола 4-те місце.

Ще запам’ятався чемпіонат Європи в Щецині, де я виборола 5-те місце у багатоборстві, що вважаю успіхом. А далі були Європейські ігри. У перший день фіналів я виступила не дуже вдало, але вдалося зібратися і здобути золоту нагороду на вільних вправах. Ця нагорода — результат чималої праці, і я нею дуже задоволена.

А ще цьогоріч я вперше виступала на дорослому чемпіонаті світу в Штутгарті. Підготовка до нього була дуже важкою, ми мали розпочинати змагання о сьомій ранку, отож, і тренування моделювали під цю годину. Виступила там я непогано, але, на жаль, впала на колоді.

А вже після чемпіонату світу в мене ще був етап Кубка світу в Котбусі, де здобула золоту нагороду.

Нині я знову посилено тренуюся, вивчаю нові елементи, щоб ускладнити свої програми, і дуже вдячна усім, хто мені допомагав та підтримує нині.

Джерело: НОВА Тернопільська газета