П’ятниця, 29 березня 2024
• Помер актор тернопільського драмтеатру • Тернополянин обливав припарковані автомобілі кислотою • Як отримати безоплатно послуги з реабілітації в медзакладах Тернопільщини • У Чорткові вперше зробили складну операцію на серці • Залозецький став повернули у власність громади • Ремонтують аварійний міст на під’їзді до Тернополя з боку Бродів • “Закрити очі” за 100 доларів: водій пропонував хабар поліцейським • Смертельна аварія у Кам’янках: водій “Skoda Octavia” загинув на місці • Впав із чотириметрової висоти: смерть на будівництві біля Тернополя • Валерій Бачинський – новий директор Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки • Перископи та антени до рацій роблять у Бережанах • Професор із Тернопільщини донатить на виготовлення дронів • Уламки російської ракети впали на подвір’я на Тернопільщині • Вчителі англійської мови з Тернополя здобуватимуть досвід у Канаді • “Кохання наповнює життя змістом”. У Тернополі одружився військовослужбовець • Поліг біля Бахмута. На щиті повертається захисник із Тернопільщини • Втратила 150 тисяч гривень: жінка з Чортківщини повірила шахраям • Через важке поранення у госпіталі помер захисник із Мельнице-Подільської громади • Депутат Тернопільської обласної ради вимагав “відкати” від… поранених воїнів ЗСУ • Писанкарство в час війни. У Гусятині провели майстер-клас для переселенців
«До кольОру, до вибОру»: обирайте собі… море!

Автор: Опубліковано: 3 Липня о 14:00 442


Що робити? Їхати шукати літо! Тим більше, що країн із «золотими пісками, сонячними берегами» на карті та-а-ак багато! .


Ви ж не хочете, аби було, як у «бородатому» анекдоті: «Як ви провели літо?» — «Поглядом…» Та й сидіти вдома, шукаючи заховані уже вовняні шкарпетки і травлячи жартики, що «червень від січня відрізняється тим, що у червні куфайка розстібнута», теж не дуже до душі… Що робити? Їхати шукати літо! Тим більше, що країн із «золотими пісками, сонячними берегами» на карті та-а-ак багато! А літо ж і є саме для того, аби гайнути «підзарядити батарейки» кудись, де тепло і сонячно, і на запитання, яке лунає з телефонної трубки, гонорово відповісти банально-затерте: «А я — на морі!»… Отож, пакуємо валізи і…

І найперше «свистатимемо» усіх на берег турецький!

— Туреччина традиційно утримує пальму першості у переліку улюблених місць відпочинку тернополян, — зазначає директор турфірми “Галінтур” Сергій Васільєв. — Україна увійшла до топ-10 країн, мешканці яких найчастіше їздять до Туреччини. Зрештою, це й не дивно: ця країна з її середземноморським кліматом, пам’ятками культури та архітектури, багатими традиціями, фольклором та колоритною східною кухнею завжди була цікава мандрівникам. «Бестселером» серед туристів її зробили помірковані ціни, висока якість послуг, дивовижна природа, чисте і тепле море та безкінечні розваги. Туреччина активно працює над тим, аби втримати своє високе реноме в очах відпочиваючих: тут будують нові готелі, оновлюють уже існуючі. За відносно невелику суму тут можна отримати цікавий та комфортний відпочинок високого рівня, до того ж за системою «все включено», яку, зізнаймося, українці люблять, як ніхто у світі. Туреччина не винайшла цю систему (дякувати за «все включено» маємо метикуватим іспанцям), але успішно її втілила: ви один раз платите, а потім без обмежень отримуєте все, що хочете. І, звісно ж, хороша анімація — доросла та, що дуже важливо, дитяча: поки ви насолоджуєтеся напоями, лежачи біля басейну, ваша дитина бавиться з аніматорами, а не підбігає до вас кожні п’ять хвилин, аби поклянчити грошей на морозиво чи перепитати хрестоматійно-анекдотичне: «Ма-а-мо, а де море?..» Для сімейного відпочинку це саме те! Серед наших клієнтів є такі, котрі уже понад п’ять років поспіль відпочивають у Туреччині і запевняють, що кожен раз відкривають її для себе по-новому!Тепер про «ціну питання». Оскільки кінець червня-початок липня — це уже так званий «високий сезон», раджу не дуже розраховувати на суперзнижки та дуже вдалі «гарячі путівки». Проте навіть відпочинок, котрий «не горить», ще можна знайти за дуже демократичною ціною від 300 доларів з особи: з перельотом та all inclusiv… Якоїсь «верхньої» цінової межі просто не існує: Туреччина має що запропонувати і любителям VIP-відпочинку: тут навіть є готелі, обладнані власними… вертольотними майданчиками! До слова, вильоти до Туреччини нині здійснюються не лише з Києва, а й Львова, Рівного та Вінниці.

 

Європа… посеред Африки!

На відміну від Туреччини, котра постійно нарощує туристичний потенціал, туристичний Єгипет, втративши «русо турісто», а з ними і левову частку прибутку, дещо зменшив «обороти». Проте це не означає, що Червоне море стало менш теплим, привітним та лагідним, а піраміди понижчали… І навіть якщо ви вже бачили знамениті піраміди, широкий Ніл і легендарний Луксор, Єгипет усе одно залишається країною, до якої хочеться повернутися. Тому й охочих поніжитися під єгипетським сонцем у нас не меншає. Тиждень у «країні пірамід» (з перельотом та харчуванням) коштуватиме від 300-400 «зелених», чим більше «родзинок» та ексклюзивів — тим вищі ціни, за більш елітні варіанти можете сміло «накидати» ще 100-200 у.о. з особи.
Від 400 у.о. стартує і відпочинок в Тунісі. Туніс — це тепле море, м’який клімат, комфортні готелі та майже 1200 кілометрів середземноморських пляжів, обрамлених гарячою екзотичною Сахарою. Східна екзотика, пам’ятники минулих цивілізацій, чисті пляжі і доступні ціни приваблюють туристів з усього світу. Найбільш популярні курорти Тунісу — Сусс, Хаммамет, Монастір, Махдія і острів Джерба. У кожного є свій стиль, африканський шарм і ледь уловимий штрих, який відрізняє його від інших. На туніських курортах ви зможете пройти курс таласотерапії і отримати спокусливу шоколадно золотисту засмагу. Чим не привід приїхати в країну, яку називають «Європою посеред Африки»?

 

І, раз уже ми заговорили про Європу…

— У гонитві за відпочивальниками Туреччині-Єгипту у спину дихають Чорногорія, Хорватія, Греція та Болгарія, — зазначає Сергій Миколайович. — «Канікули по-болгарськи» — від 200 євро з особи, для тих, хто не хоче трястися в автобусі, є літак зі Львова, щоправда, авіатури в Болгарію за ціною наздоженуть турецький «олінклюзив». Відпочинок у Хорватії або ж Чорногорії разом із перельотом зі Львова та сніданком у готелі обійдеться від 400-450 євро з особи. Традиційно популярний і відпочинок на курортах сонячної Еллади — тиждень на грецькому курорті коштуватиме від 800 євро за двох із перельотом включно, а вже харчування відпочиваючих залежатиме від вмісту гаманця відпочиваючих. Щоправда, врахуйте, що пляжі майже на всіх європейських курортах громадські і парасольки-лежаки на двох «потягнуть» ще до 10-15 євро на день. Узагалі ж, усім шанувальникам європейського відпочинку раджу звертатися до турфірм… взимку, — каже Сергій Васільєв. — Річ у тім, що завдяки ранньому бронюванню можна зекономити до 40 відсотків вартості путівки. Узагалі ж, з впровадженням безвізу ставлення людей до подорожей кардинально змінилося. Тернополяни більше не бояться самостійно подорожувати і планувати свої мандри, а ми, як мандрівники із чималим стажем, їм у цьому допомагаємо. З місць, котрі вразили особисто мене, не можу не відзначити іспанську Майорку. Це воістину райське місце! Таких пейзажів, як тут, ви не побачите ніде! За кількістю яскравої зелені Майорка легко «заткне за пояс» Крит та Кіпр, а чистотою пляжів із білосніжним піском та теплим морем змагатиметься із найелітнішими курортами. Недаремно у цю місцевість закохався геній архітектури Антоніо Гауді, тут залюбки відпочивали Шопен та Жорж Санд (на острові нині навіть є музей Шопена!). Пейзажі вражатимуть, гори надихатимуть, море розслаблятиме, а харчування навіть у тризірковому готелі буде таким смачним та якісним, що не поступатиметься турецько-єгипетським «п’ятіркам»! А оскільки за задоволення треба платити, то за тижневий відпочинок на двох за системою «все включено» разом із перельотом слід буде розкошелитися на 1,5 тисячі євро. Проте, повірте, це того вартує!

 

Море «по-українськи»: дешево… чи «сердито»?

А що ж Україна? Це нині не по-літньому холодний і мокрий червень відлякує публіку від українських курортів та змушує її шукати щастя десь “за бугром”. Зате липень обіцяє сповна компенсувати червневу прохолоду. Після окупації Криму традиційним морським напрямком українських відпочивальників є Одеська область. Якщо вам пощастить «зловити» квитки на потяг (заплативши за них 300-400 гривень) і добратися до «морської столиці України» — Одеси, вважайте, відпочинок вдався! У самій Одесі вартість житла починається від 400-700 грн. на добу з особи (і до – «космічних» для середньостатистичного туриста сум за люкс-кімнати у готелях), проживання в курортному селищі, скажімо, Затоки, буде дешевшим — від 200-300 гривень з особи, проте будьте готові або, знемагаючи від спеки, стояти за плитою, або викладати ще стільки ж у день на харчування.
Популярними курортними напрямками залишаються «чорноморські» Коблеве, Лазурне, Скадовськ, Залізний Порт або ж Генічеськ, Кирилівка чи Стрілкове біля Азовського моря. Ціни — на будь-який гаманець та смак. Замешкати «дешево і сердито» обійдеться у 150-250 гривень з особи в день — ще дешевше буде ну дууууже вже «сердито». Розкошелитеся на 300-500 грн./день з особи — отримаєте номер з більш-менш сучасним ремонтом, ліжка без скрипучих увігнутих пружин і зручності якщо не в кімнаті, то бодай на дві-три. Якщо ж ваш гаманець у змозі без істерик для його власника щодня розставатися з 600-900 гривнями, вітаємо: ви — щасливий власник (тимчасовий, звісно ж) номера із «повним фаршем» — душем-туалетом і навіть телевізором та холодильником. Номери у готелях із власним басейном чи «сімейні вілли» з територією для відпочинку — від 8-10 тисяч за тиждень. На щастя, лагідне сонце та цілюще морське повітря — безкоштовно…


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Нещодавно опубліковане

28 березня на 68 році життя зупинилося серце актора балету Тернопільського академічного українського драматичного театру ім. Т. Г.Шевченка Михайла Складана...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:39


У середині березня до співробітників Тернопільського районного управління поліції почали надходити повідомлення від жителів обласного центру про те, що невідома особа обливала речовиною, ймовірно, кислотою їхні автомобілі, припарковані в дворах житлових будинків...


Рубрика: , , Опубліковано: о 13:27


В Україні реабілітаційна допомога є безоплатною та покривається Програмою медичних гарантій...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:04


У Чортківській центральній міській лікарні 69-річному пацієнту із Горішньої Вигнанки успішно імплантували в серце трикамерний кардіовертер-дефібрилятор...


Опубліковано: о 22:03


Прокурори Бережанської окружної прокуратури забезпечили виконання рішення суду щодо повернення у комунальну власність земельної ділянки та водного об’єкта вартістю 15 мільярдів гривень в межах гідрологічного заказника місцевого значення, що входить до складу території об’єктів смарагдової мережі Європи «Seretskyi»...


Рубрика: , Опубліковано: о 21:59



Теми дня
29 Березня
26 Березня
25 Березня
24 Березня