Четвер, 20 червня 2019
• Валерій Чоботар: «У житті звик розраховувати лише на власні сили і брати на себе відповідальність за свої рішення» • Українці найсильніші на планеті — у футболі!!! • Чотири роки судять за… «смітникову люстрацію» • Головна команда у Тернополі • У Тернополі будуть нові дитячі садочки • Як тернопільські продавці квітів дурять клієнтів • Надія Фарійон: «Сучасна медсестра – партнер лікаря» • Націоналісти разом ідуть у Верховну Раду за списком «Свободи» • Переселенка з Горлівки про війну на Донбасі • Завершується ремонт в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні • Тарас Юрик: «Плідна співпраця народних депутатів і керівництва області дозволила вийти на рекордні показники капітальних інвестицій у розвиток Тернопілля» • «Громадянська позиція» йде на вибори до Верховної Ради • Віктор Овчарук: «Після реформування первинної ланки медицини реорганізовано стаціонарні медичні заклади області» • До ЄС і НАТО за 10 років: Петро Порошенко йде до Ради з оновленою командою • У Тернопільській психоневрологічній лікарні зняли білі халати • Степан Барна: «Для мене як для голови ОДА 2015-ий став роком повернення віри в те, що наша область не периферійна» • Проєкт тернопільської «Циганки» отримав Гран-прі престижного архітектурного конкурсу • «Я простила жінці, яка замордувала мою Оленку…» • Люстрована горе-суддя хоче знищити комунальний транспорт Тернополя • «Живі» напої у літню спеку
Олександр Шевченко: «УКРОП на власному прикладі показує, як повинен будуватися український політикум»

Автор: Опубліковано: 3 Жовтня о 14:30 31


УКРОП — перша політична партія в Україні, що проводить публічні президентські праймеріз.


30 вересня у Тернопільському драмтеатрі ім. Т. Шевченка відбулися президентські праймеріз партії УКРОП. У внутріпартійній конкуренції зійшлися одразу кілька претендентів. Серед них — народний депутат від Українського об’єднання патріотів Олександр Шевченко, заступник голови Комісії партійного контролю УКРОП Оксана Тунік-Фриз і заступник голови Київської міської організації УКРОП Ірина Головатенко. Обговорювали стан української економіки, політичну ситуацію, війну, освітню і медичну реформи. У результаті найбільшу підтримку серед УКРОПівців Тернопільщини отримав Олександр Шевченко. За його кандидатуру проголосували 73 делегати загальних зборів партії.

— Українське об’єднання патріотів на власному прикладі показує, як повинен будуватися український політикум, як люди мають обирати того, хто змінить Україну, — заявив на зібранні Олександр Шевченко. — Ми говоримо, що є патріотами. Це означає, що любимо всіх навкруги, але свою державу і народ трішки більше. Я задоволений, що мешканці Тернопілля прийшли поспілкуватися з кандидатами, які хочуть отримати право на владу. Хотів би, щоб наше суспільство за декілька місяців здобуло ту особу, яка припинить багатостраждальні пошуки лідера українського народу.

— Українське об’єднання патріотів переживає непрості часи, — зазначив голова Українського об’єднання патріотів, народний депутат від УКРОП Тарас Батенко. — Нас вбивають, заарештовують… Сьогоднішня влада неготова закінчити цю війну, неготова побороти й корупцію, бо сама її очолила. Це все в умовах українського сьогодення. Ми хочемо покласти цьому край!

Участь у праймеріз взяв також Василь Шкляр — один з найвідоміших українських письменників, лауреат Шевченківської премії за роман «Чорний ворон».— Ми будемо боротися за нову, модерну, могутню Україну через вибори нового лідера. Лідера, який не буде брехати, що вже завтра закінчить війну, який реалістично дивиться на речі, — наголосив Василь Шкляр. — Бо ми знаємо, що для того, аби повернути Крим, Донбас, треба мати квітучу, привабливу, сучасну державу. Якщо ми матимемо могутню Україну, до нас приєднаються всі питомо українські землі. І не на умовах Путіна-Медведчука. Вони прийдуть на наших умовах — з визнанням української мови, культури й духовності. Бо найбільше щастя і нації, і людини — бути самим собою!

До слова, УКРОП — перша політична партія в Україні, що проводить публічні президентські праймеріз. Процедура праймеріз передбачає внутріпартійні вибори, за результатами яких обирається єдиний кандидат від партії. У результаті на вибори йде не верхівка партії, а той, кого підтримає більшість однопартійців.
Вибори кандидата у президенти від партії УКРОП триватимуть до 18 листопада. Остаточні результати праймеріз буде оголошено 5 грудня.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Тернополянин Валерій Чоботар (псевдо «Гатило») – взірець справжнього патріота своєї Батьківщини...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Це справді не сон. Юнацька збірна України (вік гравців до 20 років) — найсильніша в світі! Україна — лідер у грі мільйонів, у тому виді спорту, який набагато частіше завдавав нам прикрощів, аніж приносив задоволення...


Автор: Опубліковано: о 16:00


Про «смітникову люстрацію» суддів Кременецького районного суду вже, здається, давно всі забули...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 13:30


Іван Гресько колись навчався у цьому навчальному закладі на факультеті фізичного виховання...


Рубрика: Опубліковано: о 18:00


На черговій сесії Тернопільської міської ради, що відбулася 6 червня, було прийнято рішення про виділення чотирьох земельних ділянок для будівництва нових закладів дошкільної освіти у Тернополі, а також коштів на виготовлення проєктно-кошторисної документації...


Рубрика: Опубліковано: о 16:00Теми дня
19 Червня
18 Червня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео