Неділя, 16 грудня 2018
• В «Укрпошті» діє резиденція новорічного чарівника • Як Петро Порошенко зміцнив позиції української мови на радіо, ТБ, в кіно і освіті • Майже 350 мільйонів гривень залучили громади Тернопілля на реалізацію інфраструктурних проектів • «Йде Різдво» –жива автентика від Ірини Музики • Поджазували на славу! • На Тернопільщині створили громадську організацію Спілка воїнів та волонтерів АТО • 12 тернопільських майстрів тайського боксу привезли нагороди з Івано-Франківська • Тернополянка Надія Бенькалович про те, як хвороба перевернула її ставлення до життя • «Сопілка привела до Тернополя, а тут я пізнав… Бога!» • У Тернополі відкрили сучасний офіс «Open Space» • Анатолій Гриценко і Віктор Чумак заявили про об’єднання • Сестра Василя Ломаченка — просто красуня! • Поштарський бунт • Блискавичний успіх Юлії Джими • Василь Ломаченко об’єднав титули • «Ставайте на коліна, бо я вас вб’ю!» • Володимир Колінець: «Буш агітував за збереження Союзу» • Самогубство через… субсидію • «Якби Віктор не стрибнув з балкона, він би згорів…» • Останні слова Стіва Джобса
Олександр Шевченко: «УКРОП на власному прикладі показує, як повинен будуватися український політикум»

Автор: Опубліковано: 3 Жовтня о 14:30 25


УКРОП — перша політична партія в Україні, що проводить публічні президентські праймеріз.


30 вересня у Тернопільському драмтеатрі ім. Т. Шевченка відбулися президентські праймеріз партії УКРОП. У внутріпартійній конкуренції зійшлися одразу кілька претендентів. Серед них — народний депутат від Українського об’єднання патріотів Олександр Шевченко, заступник голови Комісії партійного контролю УКРОП Оксана Тунік-Фриз і заступник голови Київської міської організації УКРОП Ірина Головатенко. Обговорювали стан української економіки, політичну ситуацію, війну, освітню і медичну реформи. У результаті найбільшу підтримку серед УКРОПівців Тернопільщини отримав Олександр Шевченко. За його кандидатуру проголосували 73 делегати загальних зборів партії.

— Українське об’єднання патріотів на власному прикладі показує, як повинен будуватися український політикум, як люди мають обирати того, хто змінить Україну, — заявив на зібранні Олександр Шевченко. — Ми говоримо, що є патріотами. Це означає, що любимо всіх навкруги, але свою державу і народ трішки більше. Я задоволений, що мешканці Тернопілля прийшли поспілкуватися з кандидатами, які хочуть отримати право на владу. Хотів би, щоб наше суспільство за декілька місяців здобуло ту особу, яка припинить багатостраждальні пошуки лідера українського народу.

— Українське об’єднання патріотів переживає непрості часи, — зазначив голова Українського об’єднання патріотів, народний депутат від УКРОП Тарас Батенко. — Нас вбивають, заарештовують… Сьогоднішня влада неготова закінчити цю війну, неготова побороти й корупцію, бо сама її очолила. Це все в умовах українського сьогодення. Ми хочемо покласти цьому край!

Участь у праймеріз взяв також Василь Шкляр — один з найвідоміших українських письменників, лауреат Шевченківської премії за роман «Чорний ворон».— Ми будемо боротися за нову, модерну, могутню Україну через вибори нового лідера. Лідера, який не буде брехати, що вже завтра закінчить війну, який реалістично дивиться на речі, — наголосив Василь Шкляр. — Бо ми знаємо, що для того, аби повернути Крим, Донбас, треба мати квітучу, привабливу, сучасну державу. Якщо ми матимемо могутню Україну, до нас приєднаються всі питомо українські землі. І не на умовах Путіна-Медведчука. Вони прийдуть на наших умовах — з визнанням української мови, культури й духовності. Бо найбільше щастя і нації, і людини — бути самим собою!

До слова, УКРОП — перша політична партія в Україні, що проводить публічні президентські праймеріз. Процедура праймеріз передбачає внутріпартійні вибори, за результатами яких обирається єдиний кандидат від партії. У результаті на вибори йде не верхівка партії, а той, кого підтримає більшість однопартійців.
Вибори кандидата у президенти від партії УКРОП триватимуть до 18 листопада. Остаточні результати праймеріз буде оголошено 5 грудня.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

14 грудня у головному відділенні Тернопільської «Укрпошти» розпочала діяльність резиденція новорічного чарівника...


Автор: Опубліковано: о 19:00


Саме за Порошенка Україна остаточно й безповоротно вийшла з російського мовного та інформаційного простору...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Тернопільщина була і залишається лідером децентралізації, що розпочалася майже п’ять років тому. Тоді ж держава віддала ресурси і повноваження на місця...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:00


Нині гурт «Фіра» готує нову програму і вже незабаром — 14 січня у драмтеатрі — репрезентуватиме альбом «Йде Різдво» тернополянам...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Упродовж усіх фестивальних днів у драмтеатрі був аншлаг, а на afterparty в “Козі” збиралося стільки люду, що не те, що яблуку, голці ніде впасти було...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00Теми дня
14 Грудня
13 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео