Вівторок, 19 лютого 2019
• Роксолана вже не та • У Тернополі формують нову концепцію транспортної мережі: на вулиці виїдуть великогабаритні автобуси • Медицина Тернопілля крізь призму обласного бюджету на 2019 рік • Премія імені Петра Сороки: перші лауреати • Невже їй справді 50?! • На Тернопільщині діють різні програми підтримки учасників бойових дій • Яценюк іде в прем’єри • Президент Петро Порошенко: «Ми йдемо своїм шляхом, і цей шлях — до членства України в ЄС і НАТО» • Тернопіль прощається з отцем Анатолієм Зінкевичем (фото,відео) • Підозрюваний у вбивстві: «Ми знали, що Ващенко комусь заважав…» • Два кольори українства: Дмитро Павличко написав вірш-присвяту Президентові Петру Порошенку • Сергій Надал: «Відповідальність — наша національна риса» • «Ми провели романтичний вечір у римських термах. Це був мій найпрекрасніший день народження!» • «Тернопільська пісня» розвернула на «Голосі…» суддівські крісла • Чи полетять «голуби миру» на «Євробачення»? • Здолати бідність в Україні за п’ять років • «Поки водій був у супермаркеті, викрали його Toyota Land Cruiser…» • «Винні у смерті двох дітей повинні сидіти в тюрмі!» • На Руській і надалі буде аптека, попри маніпуляції недобросовісного орендаря • Юлія Тимошенко на Тернопільщині говорила про мир, духовність та перемогу
Олександр Шевченко: «УКРОП на власному прикладі показує, як повинен будуватися український політикум»

Автор: Опубліковано: 3 Жовтня о 14:30 29


УКРОП — перша політична партія в Україні, що проводить публічні президентські праймеріз.


30 вересня у Тернопільському драмтеатрі ім. Т. Шевченка відбулися президентські праймеріз партії УКРОП. У внутріпартійній конкуренції зійшлися одразу кілька претендентів. Серед них — народний депутат від Українського об’єднання патріотів Олександр Шевченко, заступник голови Комісії партійного контролю УКРОП Оксана Тунік-Фриз і заступник голови Київської міської організації УКРОП Ірина Головатенко. Обговорювали стан української економіки, політичну ситуацію, війну, освітню і медичну реформи. У результаті найбільшу підтримку серед УКРОПівців Тернопільщини отримав Олександр Шевченко. За його кандидатуру проголосували 73 делегати загальних зборів партії.

— Українське об’єднання патріотів на власному прикладі показує, як повинен будуватися український політикум, як люди мають обирати того, хто змінить Україну, — заявив на зібранні Олександр Шевченко. — Ми говоримо, що є патріотами. Це означає, що любимо всіх навкруги, але свою державу і народ трішки більше. Я задоволений, що мешканці Тернопілля прийшли поспілкуватися з кандидатами, які хочуть отримати право на владу. Хотів би, щоб наше суспільство за декілька місяців здобуло ту особу, яка припинить багатостраждальні пошуки лідера українського народу.

— Українське об’єднання патріотів переживає непрості часи, — зазначив голова Українського об’єднання патріотів, народний депутат від УКРОП Тарас Батенко. — Нас вбивають, заарештовують… Сьогоднішня влада неготова закінчити цю війну, неготова побороти й корупцію, бо сама її очолила. Це все в умовах українського сьогодення. Ми хочемо покласти цьому край!

Участь у праймеріз взяв також Василь Шкляр — один з найвідоміших українських письменників, лауреат Шевченківської премії за роман «Чорний ворон».— Ми будемо боротися за нову, модерну, могутню Україну через вибори нового лідера. Лідера, який не буде брехати, що вже завтра закінчить війну, який реалістично дивиться на речі, — наголосив Василь Шкляр. — Бо ми знаємо, що для того, аби повернути Крим, Донбас, треба мати квітучу, привабливу, сучасну державу. Якщо ми матимемо могутню Україну, до нас приєднаються всі питомо українські землі. І не на умовах Путіна-Медведчука. Вони прийдуть на наших умовах — з визнанням української мови, культури й духовності. Бо найбільше щастя і нації, і людини — бути самим собою!

До слова, УКРОП — перша політична партія в Україні, що проводить публічні президентські праймеріз. Процедура праймеріз передбачає внутріпартійні вибори, за результатами яких обирається єдиний кандидат від партії. У результаті на вибори йде не верхівка партії, а той, кого підтримає більшість однопартійців.
Вибори кандидата у президенти від партії УКРОП триватимуть до 18 листопада. Остаточні результати праймеріз буде оголошено 5 грудня.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Мер’єм Узерлі зважилася на радикальну зміну іміджу...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Минулого року відбулося комплексне дослідження існуючої транспортної мережі Тернополя. На основі цього мерії були надані пропозиції для формування нової. Наразі триває її активне обговорення...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


З метою забезпечення потреби в повному обсязі з оплати комунальних послуг та енергоносіїв за рахунок доходів обласного бюджету передбачено 5,2 млн. гривень ...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00


«Денники» Петра Сороки стали помітним явищем у літературному житті країни...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Дженніфер Еністон запросила на ювілей екс-чоловіка...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00Теми дня
19 Лютого
18 Лютого
15 Лютого
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео