Понеділок, 06 квітня 2020
• Як правильно носити медичну маску та рукавички? • У Франції від COVID-19 помер житель Тернопільщини • В Україні діють нові карантинні обмеження • Від коронавірусу помер священник із Заліщиків • Святослав Вакарчук втратив батька • Головний санітарний лікар України відвідав Тернопільщину • Учасник АТО Михайло Усар залишився сам із шістьма дітьми • На в’їздах в Тернопіль облаштовують контрольно-пропускні пункти • У лікарнях Тернополя перебуває 20 хворих на COVID-19 • Ліки від малярії, ВІЛ і артриту. Чим лікуватимуть українців від коронавірусу? • Від коронавірусу померла жителька Козови • Вчені показали вплив Covid-19 на легені • Поліцейські розшукують 19-річного тернополянина • Як Тернопіль бореться з Covid-19? • Вимагали 200 тисяч гривень і погрожували розправою… • Уряд посилює карантин і вводить нові обмеження • У Тернополі підтвердили новий випадок СОVID-19 • «Матері дякували їй за дітей, а чоловіки – за дружин» • Спалах пневмоній на Тернопільщині триває ще з січня. Як область бореться з епідемією? • МОЗ дозволило поновити роботу торгівельних ринків
А чи стане волі Рябошапці «дати по шапці» «відмазаним» злочинцям Тернопільщини?

Опубліковано: 7 Листопада о 16:00 34


Відкритий лист Генеральному прокурору України Руслану Рябошапці Беззубки Дмитра Йосифовича, с. Озерна, вул. Княжа долина, 28Зборівського району Тернопільської області.


Цьогоріч минуло шість років з часу очевидних злочинних дій проти захищених законом моїх прав, але незахищених службовими особами місцевих правоохоронних органів. Вже минуло чимало часу від Революції Гідності, під час якої я був у Києві разом із ображеним і приниженим нашим народом. Одним із лідерів на Майдані був Юрій Луценко, який зробив автограф на моєму майданівському прапорі. Утім, сівши в крісло генпрокурора, Луценко нічого не зробив для наведення порядку в країні…

15 травня 2013-го я звернувся до прокурора Тернопільської області з заявою про вчинення щодо мене 30 квітня того ж року організованою групою мешканців с. Озерна Зборівського району і працівників рибінспекції кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 186, 206 КК України, що були вчинені ними за інформаційної спів-
участі служби новин телеканалу «1+1» — вечірнього випуску ТСН за 30 квітня 2013-го. У своїй заяві я зазначив, що з 2001-го я був підприємцем — займався прісноводним рибальством. 30 квітня 2013-го, близько 6-ої ранку, група войовничо налаштованих мешканців нашого села (15 осіб) за співучасті працівників рибінспекції і кореспондента телеканалу «1+1» силоміць вдерлися до мого домогосподарства, розташованого біля ставка в с. Озерна, і вчинили протидію моїй законній господарській діяльності і пограбували моє майно. Вказана група осіб відкрито викрала з території мого домогосподарства рибальський металевий човен вартістю 5000 грн., три рибальські сітки загальною вартістю 1500 грн., чим у такий спосіб припинили мою підприємницьку діяльність. Вказана група осіб того ж дня заволоділа належним мені ставком, вирощеною мною рибою — понад 11 тонн. Загалом мені було завдано збитків у розмірі близько 150000 грн.

На підставі постанови Зборівського районного суду від 27 січня 2003-го, якою було зобов’язано нотаріуса посвідчити договір оренди ставка, 24 березня 2003-го мною було укладено угоду оренди з Озернянською сільською радою терміном на 10 років для організації та ведення рибного господарства на основі оплатного користування земельною ділянкою загальною площею 46,757 га, що розташована на території Озернянської сільської ради, зокрема: водне плесо 41,627 га, пасовище 3,53 га, дамба 1,6 га. Відповідно до продовженої угоди оренди від 14 червня 2010-го мені було передано в платне користування ставок у с. Озерна площею 41,627 га на три роки — до 14 червня 2013 року.

Відповідно до ст. 33 ЗУ «Про оренду землі», вищевказана угода оренди землі від 24 березня 2003-го автоматично продовжила дію на тих же умовах і на такий же термін, тобто до 23 березня 2023-го, оскільки орендодавець не надіслав мені вимогу про припинення дії цієї угоди у визначений термін.

У прокуратурі Тернопільської області я отримав останню письмову відписку — відмову від 25 травня 2017-го щодо внесення відомостей до ЄРДР за моєю заявою від 23 травня 2017-го про кримінальні правопорушення, вчинені стосовно мене начальником слідчого відділу, слідчим Зборівського ВП ГУНП в Тернопільській області і процесуальним прокурором Тернопільської місцевої прокуратури під час досудового розслідування кримінального провадження № 12013210100000198, які полягали у їхньому умисному невиконанні ухвал слідчого судді, службовій недбалості і зловживанні службовим становищем. Ухвалами слідчого судді Зборівського районного суду п’ять разів скасовувалися постанови слідчого Зборівського РВУ МВС У про закриття кримінального провадження № 12013210100000198, матеріали справи направляли прокурору для продовження розслідування даного провадження. Ухвалою слідчого судді Зборівського районного суду від 29 березня 2016-го в контексті даного кримінального провадження було зобов’язано начальника слідчого відділу Зборівського ВП ТВП ГУНП внести мою заяву майже трирічної давності — 15 травня 2013-го про вчинення групою мешканців с. Озерна кримінального правопорушення (грабежу) стосовно мене. Однак начальник слідчого відділу, слідчий Зборівського відділення поліції і процесуальний прокурор, зловживаючи службовим становищем та проявляючи виняткову службову недбалість, умисно не виконували вказані ухвали слідчого судді, не проводили жодного розслідування даного кримінального провадження, маючи злочинну мету приховати вчинений проти мене злочин у вигляді грабежу у великих розмірах групою мешканців с. Озерна та працівниками рибінспекції. Начальник слідчого відділу, слідчий та процесуальний прокурор в даному кримінальному провадженні, яке триває з травня 2013-го року, недотримують розумних термінів досудового розслідування, чим порушено засади кримінального провадження України і право на ефективний засіб правового захисту та право захисту власності, гарантовані ст. 13 Конвенції про захист прав людини та основних свобод, та ст. 1 Протоколу до даної Конвенції. З приводу такої бездіяльності, а точніше злочинних дій, посадових осіб поліції і прокуратури, я звернувся
23 травня 2017-го із заявою до прокурора Тернопільської області про притягнення вказаних осіб до кримінальної відповідальності. Однак відповідальні особи прокуратури області покривають дії вказаних осіб щодо скоєння ними злочинів проти мене. Тому я був змушений знову звернутися до слідчого судді зі скаргою на бездіяльність уже прокуратури Тернопільської області щодо небажання розслідувати вказані злочини проти мене.

Ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 4 серпня 2017-го було задоволено мою скаргу на бездіяльність прокуратури області, що полягає у невнесенні відомостей за моєю заявою про кримінальні правопорушення начальника слідчого відділення, слідчого Зборівського ВП ГУНП в Тернопільській області і процесуального прокурора Тернопільської місцевої прокуратури за ознаками ст. ст. 364, 367, 382 КК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань. При цьому було зобов’язано прокуратуру Тернопільської області внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені у моїй заяві від 23 травня 2017-го про вчинення кримінальних правопорушень за ознаками ст. ст. 364, 367, 382 КК України начальником слідчого відділу та слідчим Зборівського відділення поліції і процесуальним прокурором, винних в умисному невиконанні ухвал слідчого судді Зборівського районного суду від 24 липня 2015-го і 29 березня 2016-го, зловживанні службовим становищем і службовій недбалості у розслідуванні пограбування мене, припинення моєї законної господарської діяльності організованою групою осіб у великих розмірах.

Донині вказані численні ухвали слідчих суддів не виконані та очевидні злочини проти мене не розслідувані! Хоча на даний час розслідуванням злочинів цих «правоохоронців» проти мене повинно займатися Державне бюро розслідувань, куди Прокуратура Тернопільської області зобов’язана була надати дану справу, але всупереч вимогам закону цього не зробила.

Публікацію надсилаємо на реагування до Генеральної прокуратури України.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Неправильне використання захисних масок і рукавичок знижує їхню ефективність ...


Рубрика: Опубліковано: о 16:00


Від коронавірусної хвороби закордоном померли п'ятеро українців...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00


Заборонено виходити на вулицю без маски і документів, а на порушників карантинного режиму чекатиме штраф ...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00


57-річний священник став першим на Тернопільщині, у кого було виявлено COVID-19...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00


Пішов із життя ексміністр освіти України (2007-2011рр.), вчений, доктор фізико-математичних наук Іван Вакарчук ...


Опубліковано: о 15:22Теми дня
6 Квітня
4 Квітня
3 Квітня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео