Неділя, 05 липня 2020
• Ті, заради кого Мартен Фуркад завершив свою блискучу кар’єру • Катя Бужинська вперше показала личка своїх двійнят • «Боротьба за справедливість триває…» Суд оголосив вирок фігурантам справи щодо вбивства Віталія Ващенка • В обласному центрі запроваджують шкільний громадський бюджет • Тернопільська «Нива» вийде з відпустки 15 липня • Сергій Надал привітав військовослужбовців 44-ої окремої артилерійської бригади • Сьогодні суд оголосить вирок по справі щодо вбивства Віталія Ващенка • «Казав – повернуся за рік, а повернувся у труні…» На війні загинув сержант із Тернополя Іван Дедюх • Де навчають… «на тата», або «Тато-клуб» для тернополян • Легендарні львівські «Карпати» не дограють сезон? • Тернопіль оновлюється попри карантин та різке зменшення фінансування • І син, і фільм! Щедрий червень для Джамали • Піци від «Partizano» посмакував – на онлайн виставі побував! • Ігор Комендат: «Наступного сезону БК «Тернопіль» гратиме в Суперлізі!» • «Вимріяла собі долю…» Народна артистка України Ярослава Мосійчук про найдорожче • До нас повернулося велике кіно! • П’яний за кермом: з 1 липня – кримінальна відповідальність і штраф до 51 тисячі гривень • Травниця Наталія Чугалінська: «Люди хворіють, бо відірвалися від землі, сприймають природу, як екзотику» • Найбільше випадків COVID-19 – на Кременеччині, найменше – на Підгаєччині • «Хто сказав, що в селі не читають книжок? Нашій найповажнішій читачці – 92 роки!»
Аграрна формула успіху!

Автор: Опубліковано: 20 Червня о 14:00 80


«Мрія» + CFG = «Контінентал Фармерз Груп».


Нонна Шмідік з гостями свята

14 червня у Тернопільському драмтеатрі зібралися аграрії Західної України на представлення нової компанії «Контінентал Фармерз Груп». Під цим брендом об’єдналися агрохолдинг «Мрія» та компанія CFG, щоб ще ефективніше досягати поставлених цілей. «Мрію» та CFG поєднують не лише надійні міжнародні інвестиції, найкращі професіонали аграрної справи, спільні цінності та європейський підхід у веденні бізнесу. Від сьогодні ми стаємо родиною і святкуємо день народження нової об’єднаної, сильної і відповідальної компанії!» — виголосив ведучий. Чудовий спів присутнім подарувала дитяча хорова школа «Зоринка». А далі нове керівництво розповіло про роботу об’єднаної компанії. Привітали «Контінентал Фармерз Груп» представники місцевої влади та громад.

Найбільш оМРІЯна — Тернопільщина

Сільськогосподарська компанія «Контінентал» взяла в обробіток від «Мрії» та  CFG 195 тис. га у Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій та Хмельницькій областях. Свої ділянки їй довірили майже 100 тис. пайовиків. Найбільший земельний банк компанії — на Тернопільщині.

— Вітаю гостей на Тернопіллі! Висловлюю слова підтримки й вдячності компанії «Мрія» за плідну співпрацю, — виступив заступник голови ТОДА Олег Валов. — Не знаю галузі, до якої б не був дотичний агрохолдинг: це і спорт, і культура, і медицина, і розвиток кооперативного руху. А ще агрохолдинг є найбільшим платником податків на Тернопільщині, забезпечує робочі місця, платить гідну зарплату — в середньому понад 12 тис. грн. на місяць. Це надзвичайно важливо в умовах трудової міграції. Ще нас цікавить питання переробки сільськогосподарської продукції, будемо акцентувати на цьому в діалозі з новим керівництвом. Нинішні зміни — це нові можливості, очікуємо на цікаві інвестиції в нашу область. Бажаю «Контіненталу» успіху!

На святкування прибув Голова правління компанії SALIC UK Халід Алабуді. Дочірньою компанією SALIC є Continental Farmers Group (CFG).

— П’ять років тому компанія SALIC інвестувала в сільське господарство України. З того часу ми багато чого досягли. Шукали нові можливості і знайшли їх в компанії «Мрія», — наголосив Халід Алабуді. —  «Мрія» є однією із найбільш вагомих наших інвестицій. Україна є сильним гравцем на сільськогосподарському ринку. Реформи, проведені останнім часом у вашій країні, допомагають нам успішно працювати. Об’єднання обох компаній — було нашим планом. SALIC продовжить інвестувати в економіку України.

Новий Генеральний директор оновленої компанії

Наші краяни вже знають Генерального директора «Контінентал Фармерз Груп» Георга фон Нолкена, адже раніше він обіймав посаду операційного директора агрохолдингу. Цьогоріч навесні разом із партнерами він презентував нову техніку компанії CFG/«Мрія». 40-річний Георг має 17-річний досвід управління великими сільськогосподарськими компаніями в Центральній та Східній Європі. Походить із родини фермера з Німеччини.

Георг фон Нолкен.

— У процесі інтеграції двох компаній засновано бренд «Контінентал Фармерз Груп». Що це означає? Яка філософія компанії? — виступив Георг фон Нолкен. — За нами стоїть серйозний міжнародний інвестор із довготривалими планами. Наша компанія працює за світовими стандартами, виходить на міжнародні ринки, тому важлива стабільність. Україна має аграрні традиції, а ми хочемо довести, що наша компанія — це історія успіху. Ми взяли все найкраще з компаній CFG та «Мрія». Завдання від інвестора — ще більше покращити результати. Для цього продовжуємо партнерство з іншими країнами, вибудовуємо тісні зв’язки з громадами. Цьогоріч ми інвестували у сільськогосподарську техніку 43,6 млн. доларів.

Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» представив команду компанії: юридичний директор — Марина Галела, фінансовий — Ігор Кублицький, директор департаменту комунікацій та соціальних проєктів — Нонна Шмідік, в.о. директора з персоналу — Надія Кафтан, директор з інтеграції — Андрій Григоров, адміністративний директор — Енді Б’янко.

Керівниками кластерів є: Роман Павлюк («Буковина»), Володимир Коноваленко («Галичина»), Роман Хмарук («Кам’янка-Бузька»), Іван Пудлик («Карпати»), Микола Бугай («Самбір»), Григорій Ясінський («Поділля»), Михайло Терентюк («Полісся»), Ян Кацпер Махай («Тернопіль»), Орест Тичко («Картопля»). Георг фон Нолкен подякував також агрономам, механікам та інженерам, які забезпечують досягнення високих врожаїв.

— Інвестуємо в техніку, в землю, але передусім — в людей. Земля не дасть врожаю без людини, тому треба забезпечувати гідну заробітну плату. Ми це робимо і будемо робити, — наголосив він.

Мільйони у добрі справи для пайовиків

Особливий акцент компанія «Контінентал» робить на соціальні проекти — підтримку пайовиків та їхніх громад.

— Дякую кожному з вас за те, що розділили радість в цей важливий день, а також за те, що були з нами у скрутні часи. Саме ваша підтримка допомогла відновити компанію, зробити її сильною, привабливою для інвесторів, залучити міжнародні капіталовкладення і розвиватися далі, — зазначила директор департаменту комунікацій та соціальних проєктів Нонна Шмідік. — Основні напрямки соціальної політики «Контіненталу» — інфраструктура, медицина, здоров’я пайовиків та мешканців громад, де ми працюємо, благоустрій території, освіта, культура і духовність. Ми завжди були і залишимося прозорими у стосунках з людьми, звітуємо про виконання соціальних зобов’язань. За 2018-ий рік об’єднана компанія спрямувала на соціальні ініціативи 34 млн. гривень, цьогоріч уже — 7 млн. Два наші найяскравіші проекти — це кооперативний рух та співпраця з бджолярами. За підтримки компанії створено понад 30 кооперативів. Сільське господарство неможливе без обробки культур, від цього страждають бджолярі. Півтора року тому ми знайшли вирішення проблеми: створили електронний ресурс, на якому відмітили медоносні посіви нашої компанії, тож бджолярі бачать карту посівів і знають, куди виїжджати з вуликами. Перед обприскуванням надсилаємо їм повідомлення, щоб захистили комах. Як результат: бджолярі отримують мед, а ми — запилені поля.

— Нині народження потужної та сильної компанії, яка розвивається, але не змінює глибинної суті — вміння працювати на землі та з людьми! — привітав присутніх перший заступник голови Городоцької ОТГ Сергій Літвінчук.

Від імені громади вручили керівництву «Контінентал» запашний коровай.

— Агрохолдинг «Мрія» співпрацює з пайовиками нашого й сусідніх сіл з 2008-го року, — зазначив староста села Турильче Борщівського району Роман Ільєв. — Для громади цінна підтримка соціальних проєктів. За кошти агрохолдингу ми частково відремонтували будинок культури, відкрили дитсадок, облаштували приміщення швейного цеху. Нині маємо проєкт прокладання водогону, сподіваємось на співфінансування з боку нової компанії. Приємно, що «Контінентал» продовжує хороші традиції «Мрії»!

 


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Наприкінці минулого сезону великий французький біатлоніст Мартен Фуркад прийняв рішення піти зі спорту. Красивого прощання не вийшло — сезон був завершений достроково і без глядачів. Але в своїй останній гонці, яку Фуркад виграв, він особисто попрощався з кожним біатлоністом, який перетнув фінішну лінію...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00


Співачка Катерина Бужинська стала мамою вдруге 27 грудня 2016 року. Вона народила своєму чоловікові, Дімітару Стойчеву, близнюків – сина Дмитрика і доньку Катю...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00


Тернопільський міськрайонний суд сьогодні оголосив вирок фігурантам справи щодо замовного вбивства громадського активіста Віталія Ващенка...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 17:30


Депутати Тернопільської міської ради затвердили Положення «Про шкільний громадський бюджет». Його за сприятливих епідеміологічних умов у нашому місті будуть реалізовувати уже з 1 вересня...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:00


Минулого тижня на клубній базі "Ватра" відбулася зустріч керівництва футбольного клубу "Нива" з тренерським штабом та гравцями...


Рубрика: , , Опубліковано: о 13:00Теми дня
4 Липня
3 Липня
2 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео