П’ятниця, 03 лютого 2023
• У Чернелеві-Руському – казкове укриття • «Російська армія найбільше біситься на свята…» • Нацгвардійці в Тернополі гасили палаючий автомобіль • 5-річна Соломійка з Білозірки наліпила вареників для воїнів • Настя і її бабуся Галина з Чорткова загинули на Хмельниччині… • «Юрчик просив відкупити йому ровер…» • Заколядували… тубус від гранатомета • Послав «сосать смереки», а суд «вмив руки» • У Тернополі відремонтували автомобіль для військових • З Тернополя на фронт відправили комплекти зимової форми для військових • “Була жива, але знесилена…” Поліцейські Тернополя врятували жінку • У Тернополі до Дня всіх закоханих виступить гурт KAZKA • Колядували і гроші на ЗСУ збирали • Велика допомога маленьких волонтерів • Командир Бендера з Тернопільщини – на передовій! • «Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців» • Громаді на Тернопільщині подарували ікону, якій понад 200 років • Відійшов у вічність багаторічний керівник Тернопільського обласного театру ляльок • Волонтерство окриляє! • “Попросив Наталю взяти паспорт, але не зізнався про розпис”. Військовий Микола здивував кохану
Аграрна формула успіху!

Автор: Опубліковано: 20 Червня о 14:00 142


«Мрія» + CFG = «Контінентал Фармерз Груп».


Нонна Шмідік з гостями свята

14 червня у Тернопільському драмтеатрі зібралися аграрії Західної України на представлення нової компанії «Контінентал Фармерз Груп». Під цим брендом об’єдналися агрохолдинг «Мрія» та компанія CFG, щоб ще ефективніше досягати поставлених цілей. «Мрію» та CFG поєднують не лише надійні міжнародні інвестиції, найкращі професіонали аграрної справи, спільні цінності та європейський підхід у веденні бізнесу. Від сьогодні ми стаємо родиною і святкуємо день народження нової об’єднаної, сильної і відповідальної компанії!» — виголосив ведучий. Чудовий спів присутнім подарувала дитяча хорова школа «Зоринка». А далі нове керівництво розповіло про роботу об’єднаної компанії. Привітали «Контінентал Фармерз Груп» представники місцевої влади та громад.

Найбільш оМРІЯна — Тернопільщина

Сільськогосподарська компанія «Контінентал» взяла в обробіток від «Мрії» та  CFG 195 тис. га у Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій та Хмельницькій областях. Свої ділянки їй довірили майже 100 тис. пайовиків. Найбільший земельний банк компанії — на Тернопільщині.

— Вітаю гостей на Тернопіллі! Висловлюю слова підтримки й вдячності компанії «Мрія» за плідну співпрацю, — виступив заступник голови ТОДА Олег Валов. — Не знаю галузі, до якої б не був дотичний агрохолдинг: це і спорт, і культура, і медицина, і розвиток кооперативного руху. А ще агрохолдинг є найбільшим платником податків на Тернопільщині, забезпечує робочі місця, платить гідну зарплату — в середньому понад 12 тис. грн. на місяць. Це надзвичайно важливо в умовах трудової міграції. Ще нас цікавить питання переробки сільськогосподарської продукції, будемо акцентувати на цьому в діалозі з новим керівництвом. Нинішні зміни — це нові можливості, очікуємо на цікаві інвестиції в нашу область. Бажаю «Контіненталу» успіху!

На святкування прибув Голова правління компанії SALIC UK Халід Алабуді. Дочірньою компанією SALIC є Continental Farmers Group (CFG).

— П’ять років тому компанія SALIC інвестувала в сільське господарство України. З того часу ми багато чого досягли. Шукали нові можливості і знайшли їх в компанії «Мрія», — наголосив Халід Алабуді. —  «Мрія» є однією із найбільш вагомих наших інвестицій. Україна є сильним гравцем на сільськогосподарському ринку. Реформи, проведені останнім часом у вашій країні, допомагають нам успішно працювати. Об’єднання обох компаній — було нашим планом. SALIC продовжить інвестувати в економіку України.

Новий Генеральний директор оновленої компанії

Наші краяни вже знають Генерального директора «Контінентал Фармерз Груп» Георга фон Нолкена, адже раніше він обіймав посаду операційного директора агрохолдингу. Цьогоріч навесні разом із партнерами він презентував нову техніку компанії CFG/«Мрія». 40-річний Георг має 17-річний досвід управління великими сільськогосподарськими компаніями в Центральній та Східній Європі. Походить із родини фермера з Німеччини.

Георг фон Нолкен.

— У процесі інтеграції двох компаній засновано бренд «Контінентал Фармерз Груп». Що це означає? Яка філософія компанії? — виступив Георг фон Нолкен. — За нами стоїть серйозний міжнародний інвестор із довготривалими планами. Наша компанія працює за світовими стандартами, виходить на міжнародні ринки, тому важлива стабільність. Україна має аграрні традиції, а ми хочемо довести, що наша компанія — це історія успіху. Ми взяли все найкраще з компаній CFG та «Мрія». Завдання від інвестора — ще більше покращити результати. Для цього продовжуємо партнерство з іншими країнами, вибудовуємо тісні зв’язки з громадами. Цьогоріч ми інвестували у сільськогосподарську техніку 43,6 млн. доларів.

Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» представив команду компанії: юридичний директор — Марина Галела, фінансовий — Ігор Кублицький, директор департаменту комунікацій та соціальних проєктів — Нонна Шмідік, в.о. директора з персоналу — Надія Кафтан, директор з інтеграції — Андрій Григоров, адміністративний директор — Енді Б’янко.

Керівниками кластерів є: Роман Павлюк («Буковина»), Володимир Коноваленко («Галичина»), Роман Хмарук («Кам’янка-Бузька»), Іван Пудлик («Карпати»), Микола Бугай («Самбір»), Григорій Ясінський («Поділля»), Михайло Терентюк («Полісся»), Ян Кацпер Махай («Тернопіль»), Орест Тичко («Картопля»). Георг фон Нолкен подякував також агрономам, механікам та інженерам, які забезпечують досягнення високих врожаїв.

— Інвестуємо в техніку, в землю, але передусім — в людей. Земля не дасть врожаю без людини, тому треба забезпечувати гідну заробітну плату. Ми це робимо і будемо робити, — наголосив він.

Мільйони у добрі справи для пайовиків

Особливий акцент компанія «Контінентал» робить на соціальні проекти — підтримку пайовиків та їхніх громад.

— Дякую кожному з вас за те, що розділили радість в цей важливий день, а також за те, що були з нами у скрутні часи. Саме ваша підтримка допомогла відновити компанію, зробити її сильною, привабливою для інвесторів, залучити міжнародні капіталовкладення і розвиватися далі, — зазначила директор департаменту комунікацій та соціальних проєктів Нонна Шмідік. — Основні напрямки соціальної політики «Контіненталу» — інфраструктура, медицина, здоров’я пайовиків та мешканців громад, де ми працюємо, благоустрій території, освіта, культура і духовність. Ми завжди були і залишимося прозорими у стосунках з людьми, звітуємо про виконання соціальних зобов’язань. За 2018-ий рік об’єднана компанія спрямувала на соціальні ініціативи 34 млн. гривень, цьогоріч уже — 7 млн. Два наші найяскравіші проекти — це кооперативний рух та співпраця з бджолярами. За підтримки компанії створено понад 30 кооперативів. Сільське господарство неможливе без обробки культур, від цього страждають бджолярі. Півтора року тому ми знайшли вирішення проблеми: створили електронний ресурс, на якому відмітили медоносні посіви нашої компанії, тож бджолярі бачать карту посівів і знають, куди виїжджати з вуликами. Перед обприскуванням надсилаємо їм повідомлення, щоб захистили комах. Як результат: бджолярі отримують мед, а ми — запилені поля.

— Нині народження потужної та сильної компанії, яка розвивається, але не змінює глибинної суті — вміння працювати на землі та з людьми! — привітав присутніх перший заступник голови Городоцької ОТГ Сергій Літвінчук.

Від імені громади вручили керівництву «Контінентал» запашний коровай.

— Агрохолдинг «Мрія» співпрацює з пайовиками нашого й сусідніх сіл з 2008-го року, — зазначив староста села Турильче Борщівського району Роман Ільєв. — Для громади цінна підтримка соціальних проєктів. За кошти агрохолдингу ми частково відремонтували будинок культури, відкрили дитсадок, облаштували приміщення швейного цеху. Нині маємо проєкт прокладання водогону, сподіваємось на співфінансування з боку нової компанії. Приємно, що «Контінентал» продовжує хороші традиції «Мрії»!

 


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Нещодавно опубліковане

На ремонт шкільного укриття в селі витратили пів мільйона гривень...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 20:17


Бахмут, Соледар, Вугледар — нині найскладніші напрямки на фронті...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 20:10


Військові Нацгвардії першими допомогли гасити авто, яке палало поблизу Тернопільського ставу...


Рубрика: , Опубліковано: о 23:28


Соломійці Довгалюк із села Білозірка Лановецької громади — п’ять років, але вона вже волонтерить...


Рубрика: , , Опубліковано: о 22:27


22 січня неподалік Хмельницького в аварію потрапила родина головної спеціалістки відділу економічного розвитку та комунального майна Чортківської міської ради Наталії Мостовик...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:18Теми дня
2 Лютого
1 Лютого
28 Січня
27 Січня