Понеділок, 21 січня 2019
• «Сміттєва революція»: Тернопіль став одним з перших міст України, де сортування побутових відходів стало обов’язковим • Осінній атентат у Мюнхені • Степан Барна:«Маємо робити ставку на розвиток малого та середнього бізнесу в області» • Дотягнутися пальцем до обличчя • Тарас Юрик: «Тернопільські представники медведчуківської політсили «За життя» виступили проти Української церкви» • 20 облич’2018: Михайло Левицький • «У наступному житті я хотів би народитися в Україні і бути футболістом, як Шевченко!» • Короп, запечений у духовці • Олександр Рикун: «Мене одночасно запрошували і до «Шахтаря», і до «Динамо», але на заваді стали проблеми з режимом» • Тернопіль – туристичний форпост України • Картина – пальчики оближеш! • Митрополит Епіфаній: «Обрання було для мене несподіванкою…» • Помстився зятю — спалив авто • 20 облич’2018: Ігор Слюсарчук • Демократичні сили визначилися з єдиним кандидатом у президенти • Наколядували на рекорд! • Фатальна аварія у Ступках • Даринка впала на сцені… • Олександр Шевченко: «Щастя – це коли всі навколо щасливі» • Досі згадувати Кіріла в храмах – це злочин!
Анатолій Гриценко: «У 2019 році більше 40% всіх податків, зібраних в Україні, треба буде віддавати кредиторам. Це справжня зрада країни»

Автор: Опубліковано: 25 Жовтня о 14:00 24


До вашої уваги — відповіді на ключові питання, які Анатолій Гриценко озвучив у Тернополі.


У середу, 17 жовтня, Тернопіль відвідав лідер партії «Громадянська позиція», майбутній кандидат у президенти Анатолій Гриценко. Один з найрейтинговіших учасників майбутніх виборів провів прес-конференцію з місцевими журналістами, відвідав три телеканали «МедіаТОР», ІНТБ та «ТV-4», а також зустрівся з громадськістю та представниками бізнесу.

До вашої уваги — відповіді на ключові питання, які Анатолій Гриценко озвучив у Тернополі.

ДЕРЖАВНИЙ БОРГ ЗАШКАЛЮЄ

– Наша команда проводить консультації з кредиторами для того, щоб вирішити питання державного боргу України, – наголосив Анатолій Гриценко. – Державний борг зашкалює і 2019 рік – дуже тяжкий в фінансовому плані. Ми уважно слідкуємо за проектом бюджету, за який народні депутати будуть голосувати наприкінці грудня. Гадаю, що нинішній уряд має закласти стратегію по вирішенню боргових зобов’язань, які він нав’язав країні.

Ми пам’ятаємо в 2015 році, коли команда Порошенка, Яценюка, Гонтарєвої, Яресько пішли на підписання угоди про реструктуризацію боргів із зарубіжними кредиторами. Це було подано як перемога, а насправді була зрада, за яку треба відповідати. На 4 роки Україні відтермінували виплату боргів, а у 2019 році більше 40% всіх податків, зібраних в країні, треба буде віддавати кредиторам.

Тепер треба знайти баланс, який буде відповідати українським національним інтересам, і виправити помилку, яка була закладена в 2015 році. Нині ми розробляємо повноцінну програму, яка має вирішити всі економічні проблеми і представить її назагал під час виборчої кампанії.

ПРО ЗАВИЩЕНІ ТАРИФИ

– Тарифи необґрунтовані та завищені, – відзначив майбутній кандидат у президенти. – У влади немає бажання їх переглядати, а структуру цих тарифів, структуру енергетичних, генеруючих витрат, постачальних підприємств не показують навіть на вимогу депутатів парламенту. А якщо проаналізувати структуру тарифів, можна знайти офшори, аби уникати сплати податків, відсутність серйозних планів по модернізації мереж, свердловини, які не використовуються або використовуються неефективно. Після перегляду цієї структури є потенціал зменшити в Україні тарифи приблизно на третину. Та для цього потрібно знищити монополію та корупційну складову. Ви ж знаєте, хто за ким стоїть у парламенті. Коли голосується питання газу, відразу вилазять вуха Фірташа, питання електроенергетики або вугілля – вуха Ахметова. Вони сидять в різних фракціях, але їх швидко можна вирахувати за голосуваннями. Цей прихований корупційний лобізм треба розрубати.

Потрібно провести також ревізію наявних джерел, зробити серйозні кроки з енергозбереження в кожній домівці, з енергоефективності на кожному підприємстві. Щоб ми виробляли продукцію і не переплачували за енергоресурси в 3-6 разів більше, ніж європейські держави. Тоді не буде проблеми зовнішньої залежності.

Нині ми розробляємо економічний блок змін в країні із залученням 68 бізнес-асоціацій, і з їх допомогою обіцяємо забезпечити прозорість та чесні суди.

ПРО ЗАРПЛАТИ БЮДЖЕТНИКІВ

– Лікар, вчитель та солдат – три базові професії, які визначають долю країни, – наголосив Анатолій Степанович. – Якщо ці професії шануються, то у нас з вами є освіта, фізичне здоров’я і ми з вами захищені. Як шанувати? Беремо середню зарплату по країні. Вчитель, лікар та солдат мають отримувати приблизно на 15% вище.

Нині тільки на Тернопіллі бракує 200 мільйонів гривень на зарплати педагогам і медичним працівникам. При цьому місцева влада звинувачує у проблемі центральну владу, що саме остання має фінансувати освіту та медицину. У свою чергу центральна стверджує, що спрямовує субвенції до місцевих бюджетів вчасно та в повному обсязі.

Розпочавши дуже потрібну реформу з децентралізації, керівництво держави не довело її до кінця. Замість виконкомів територіальних громад, обраних людьми, коштами розпоряджаються глави адміністрацій, призначені Києвом.Кошти на зарплати можна знайти, якщо перекрити корупційні потоки. Прикрити бюджетні годівниці для олігархів, урядовців, депутатів, чиновників і членів їхніх родин. Зупинити контрабанду й побори на митниці – лише це додасть понад чотири мільярди доларів до держбюджету.

ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ

– Боротьбу з корупцією потрібно починати з себе, – наголосив Анатолій Гриценко. – Першим моїм указом буде детально виписаний механізм імпічмента президенту. Як для мене, так і для всіх наступних керівників держави.

Країні потрібно пройти очищення, і починати необхідно згори. Тому зміняться правила гри у Верховній Раді: натиснув не на свою кнопку, назбирав прогулів – вилетів із парламенту. І відразу, без всяких других шансів.

ПРО ВИБОРЧУ КАМПАНІЮ

– От знову поширюють, мовляв, Гриценко розвалив, Гриценко розікрав. А хтось вірить у ці нісенітниці? Та я й надалі мешкаю в квартирі на 9-ому поверсі багатоквартирного будинку, і куплена вона 46 років тому. З генпрокуратури прийшла відповідь, що жодного провадження проти мене не порушено і не було порушено. А я гарантую, що й не буде, бо віруюча людина, і розумію, що там не обманеш, і всі будуть відповідати за те, що наробили.

А чому поширюють? Бо бачать результати опитувань різноманітних соціологів. А за тими результатами я всіх випереджаю у другому турі, і з запасом. Був би рейтинг низький, то ніхто нічого б не поширював. Отож, бояться. Бо я нинішній владі гарантую, що вони неодмінно підуть до суду. Не хочуть, ось і вигадують…


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Із січня 2019 року всім мешканцям України доведеться сортувати сміття, яке кожного дня накопичується у квартирних сміттєвих кошиках...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Степан Бандера народився 1 січня 1909 року на Івано-Франківщині в патріотичній родині священика...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Прикладом успішно реалізованих проектів, вважає голова ТОДА, є відкриття нових підприємств...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:00


Для канадця Адоніса Стівенсона після нокауту від Олександра Гвоздика це стало завданням на цілий день
...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Україна торжествує! Єдина православна церква, про яку століттями мріяли покоління українців, стала реальністю. Здійснилося те, що донедавна вважалося фантастичним і нереальним...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00Теми дня
21 Січня
18 Січня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео