Вівторок, 18 червня 2019
• Головна команда у Тернополі • У Тернополі будуть нові дитячі садочки • Як тернопільські продавці квітів дурять клієнтів • Надія Фарійон: «Сучасна медсестра – партнер лікаря» • Націоналісти разом ідуть у Верховну Раду за списком «Свободи» • Переселенка з Горлівки про війну на Донбасі • Завершується ремонт в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні • Тарас Юрик: «Плідна співпраця народних депутатів і керівництва області дозволила вийти на рекордні показники капітальних інвестицій у розвиток Тернопілля» • «Громадянська позиція» йде на вибори до Верховної Ради • Віктор Овчарук: «Після реформування первинної ланки медицини реорганізовано стаціонарні медичні заклади області» • До ЄС і НАТО за 10 років: Петро Порошенко йде до Ради з оновленою командою • У Тернопільській психоневрологічній лікарні зняли білі халати • Степан Барна: «Для мене як для голови ОДА 2015-ий став роком повернення віри в те, що наша область не периферійна» • Проєкт тернопільської «Циганки» отримав Гран-прі престижного архітектурного конкурсу • «Я простила жінці, яка замордувала мою Оленку…» • Люстрована горе-суддя хоче знищити комунальний транспорт Тернополя • «Живі» напої у літню спеку • Піца буде фест! • Усі біжать! • Тернопільській обласній організації НСЖУ – 60 років!
«АТБ» допоможе родинам загиблих героїв АТО

Опубліковано: 1 Квітня о 13:09 17


На благодійну програму адресної підтримки сімей загиблих бійців буде спрямовано щонайменше 100 тисяч гривень.


Сьогодні довкола теми про зону АТО в інформаційному просторі триває резонансна дискусія. Десятки експертів з газетних сторінок та телевізійних екранів чубляться через блокаду Донбасу, вимоги керівництва держави, наслідки цих подій для багатіїв і простих українців. І в цьому галасі якось на задній план відсунуто іншу тему. Адже на Сході України тривають бойові дії, отже, на жаль, продовжують отримувати поранення та гинути наші хлопці.

Проте є люди, які не забувають про це. Незважаючи на важку економічну ситуацію, вони не залишаються осторонь, надаючи бійцям та родинам загиблих героїв допомогу. Причому не тільки беруть участь у діючих волонтерських проектах, а й створюють нові. Саме про одну з таких програм, презентовану в Дніпрі на початку березня, хотілося б розповісти детальніше.

Всеукраїнська акція під назвою “Не чужі долі” була ініційована мережею продовольчих магазинів “АТБ”. До неї долучилися благодійний фонд “Елеос” та Українська православна церква Київського патріархату. Мета заходу – надати адресну допомогу родинам загиблих бійців. “Це один із найважливіших гуманітарних проектів нашої корпорації. Він спрямований на надання адресної допомоги сім’ям, які втратили годувальника в АТО”, – розповіла під час презентації програми “Не чужі долі” Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ “АТБ-маркет”.

Ті родини, які беруть участь у проекті, протягом року отримуватимуть адресну гуманітарну допомогу від “АТБ”. Продуктові набори вони зможуть забирати у найближчих магазинах мережі. Наразі визначено 30 сімей, які опинилися у скрутному становищі. Надалі  їх кількість буде збільшуватися. Організатори програми “Не чужі долі” дуже уважно ставляться до формування переліку таких родин, щоб виключити будь-яку можливість спекулювання на чужій біді. “Я вдячний нашим партнерам з корпорації “АТБ”. Ми відібрали такі родини, з якими знайомі особисто. Ми знаємо, як ці  сім’ї живуть, я можу розповісти історію кожної родини”,  – наголосив на заході у Дніпрі голова мережі “Елеос-Україна” протоієрей Сергій Дмитрієв.

Слід зазначити, що учасники проекту позитивно оцінили дану ініціативу. “Це дуже  добре. Все, що потрібне родині, нині дорого коштує”, – сказала Марина Апьонкіна, дружина тяжкохворого учасника АТО. Про інший аспект проекту розповіла мати п’ятьох дітей Ганна Счастна, чоловік якої загинув на Сході України кілька місяців тому. За її словами, важлива не лише допомога безпосередньо продуктами харчування, а й сама увага до проблем таких родин. “Дуже вам вдячна, вкрай необхідний проект. Те, що ви збираєтесь робити, – це  важливо саме тому, що ми не залишаємося наодинці зі своїми проблемами та болем”, –  підкреслила пані Счастна під час презентації проекту “Не чужі долі”.

Безумовно, для “АТБ” така ініціатива не є першою. Соціальні програми – невід’ємна частина стратегії цієї корпорації. Тільки у 2016 році на благодійність компанія витратила більш ніж 17 мільйонів гривень, а загалом за останніх 2,5 року “АТБ” профінансувала 12 різноманітних програм на 24 млн. грн. Це підтримка дитячого будинку, допомога соціально незахищеним категоріям населення тощо. Але, як зазначають представники компанії, проект “Не чужі долі” особливий, бо мережа магазинів теж постраждала від воєнних дій. Йдеться не лише про 150 магазинів на Сході України, які відібрали терористи самопроголошених республік, йдеться і про людські долі. Сотні працівників “АТБ” зі зброєю в руках захищають цілісність нашої країни в АТО – за призовом або за велінням свого серця. На жаль, є втрати. За роки війни шістьох українських бійців з числа “атебешників” поранено, десять хлопців загинули. Тож не дивно, що компанія бере активну участь у благодійних і волонтерських проектах, спрямованих на допомогу українським військовим. Щомісяця “АТБ” відправляє на бойові позиції продукти на загальну суму понад 200 тис. грн. За співробітниками, які йдуть служити в зону проведення АТО, зберігаються робочі місця та заробітна плата, а їхнім родинам надають всебічну допомогу.

Продовжуючи фінансувати інші свої програми, на благодійний проект “Не чужі долі” компанія планує витратити щонайменше 100 тис. грн. – для “АТБ” це принципово. Партнери корпорації в цій справі вже оцінили таку відповідальну позицію. “Низький уклін вам за цю роботу… Не будьмо байдужими! Саме нині час, коли треба зібратися й допомогти”, – наголосив керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ КП владика Симеон.

Анатолій МОРОЗ


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Іван Гресько колись навчався у цьому навчальному закладі на факультеті фізичного виховання...


Рубрика: Опубліковано: о 18:00


На черговій сесії Тернопільської міської ради, що відбулася 6 червня, було прийнято рішення про виділення чотирьох земельних ділянок для будівництва нових закладів дошкільної освіти у Тернополі, а також коштів на виготовлення проєктно-кошторисної документації...


Рубрика: Опубліковано: о 16:00


Тернополянка Ірина Вахрів розповіла про неприємний сюрприз у квітах...


Опубліковано: о 15:00


Доповідь тернополянки на Всеукраїнському форумі з медсестринства вразила його учасників...


Автор: Рубрика: Опубліковано: о 14:00


ВО «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор», Українська добровольча армія, ОУН та Конгрес українських націоналістів ідуть на вибори до Верховної Ради спільним списком...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00Теми дня
18 Червня
17 Червня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео