Понеділок, 27 травня 2019
• Сім майстрів і 184 години • Як Чортків сезон відкрив: блогерів зібрав, дефіле провів, на польовій кухні смаколики їв • Вкусив кліщ? Несіть його до лабораторії! • «Будапешт їм личить»! • Їсти, любити, фотографувати • Про Fair Play, «цікаві» матчі та… павуків у банці • Олександр Гринюк: «Мене засудили, бо хочуть змести з громадського життя» • Статки Зеленського: вілла в Італії, елітні автівки та скандальне житло на Грушевського • Нові правила техогляду: наклейка на скло • «Нива» здобула виїзну перемогу на п’ятій доданій хвилині • Олександр Зінченко показав свої трофеї • Чемпіонат області • На «вовчиць» і Винник їде! • Наші привітали Зе! • Голова ТОДА Степан Барна подав у відставку • Кульова блискавка влетіла в літню кухню… • «Поспішай творити добро!» Підкинуте щастя! • Почаїв у скорботі: не стало борця за українську церкву Тимофія Палія… • Президент ЗЕ: «Це тільки початок!» • «Не вам мене судити»
Автограф Генпрокурора на майданівському прапорі

Опубліковано: 2 Березня о 16:00 71


Відкритий лист Генеральному прокурору України Луценку Ю. В. Беззубки Дмитра Йосифовича,
с. Озерна, вул. Княжа долина, 28 Зборівського району Тернопільської області.


30 квітня 2019 року мине шість років з часу очевидних злочинних дій проти захищених Законом моїх прав, але незахищених службовими особами місцевих правоохоронних органів. Трохи менше часу минає з часу Революції Гідності, майданівських подій у м. Києві, де я впродовж місяця був разом з ображеним та приниженим нашим народом і нашими тодішніми лідерами, що стали нині владою. Одним із цих лідерів був нинішній Генеральний прокурор України Луценко Ю.В., який з піднесеним настроєм та звичним для нього оптимізмом поставив свій автограф на моєму майданівському прапорі.

Ця моя зустріч з тоді майбутнім Генпрокурором постійно виринає у моїй пам’яті, особливо в контексті наруги над моїми правами, а по суті над моїм життям та життям моєї родини. В такий час мимоволі думаєш, чого варті клятви відомих політиків…

15 травня 2013 року я звернувся до прокурора Тернопільської області із заявою про вчинення щодо мене 30 квітня того ж року організованою групою мешканців с. Озерна Зборівського району та працівників рибінспекції кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 186, 206 КК України, що були вчинені ними за інформаційної співучасті служби новин телеканалу «1+1» — вечірнього випуску ТСН за 30 квітня 2013-го (ведуча Наталя Мосейчук). У своїй заяві я зазначив, що з 2001 року був підприємцем і займався прісноводним рибальством. 30 квітня 2013 року, близько 6-ої ранку, група войовничо налаштованих мешканців нашого села (15 осіб) за співучасті працівників рибінспекції та кореспондента служби новин телеканалу «1+1» силоміць вдерлися до мого домогосподарства, розташованого біля ставка в с. Озерна, і вчинили протидію моїй законній господарській діяльності та відкритий грабіж мого майна. Вказана група осіб відкрито викрала з території мого домогосподарства моє майно: рибальський металевий човен вартістю на той час 5000 грн. і три нові рибальські сітки загальною вартістю 1500 грн. на той час, чим припинили мою підприємницьку діяльність. Вказана група осіб в той же день також заволоділа належним мені ставком, а насамперед вирощеною мною рибою у ставку в кількості понад 11 тонн, яку мені не віддали, а самостійно виловили впродовж нетривалого часу. Таким чином мені на той час було завдано збитків у розмірі близько 150000 грн.

На підставі постанови Зборівського районного суду від 27.01.2003 року, якою було зобов’язано нотаріуса посвідчити договір оренди ставка, мною 24 березня 2003 року було укладено цей договір оренди з Озернянською сільською радою строком на 10 років для організації та ведення рибного господарства на основі оплатного користування земельною ділянкою загальною площею 46,757 га, яка розташована на території Озернянської сільської ради в с. Озерна, в тому числі: водне плесо — 41,627 га, пасовищ — 3,53 га, дамба — 1,6 га. Відповідно до продовженого договору оренди від 14 червня 2010 року мені було передано в строкове платне користування ставок в с. Озерна площею 41,627 га строком на три роки — до 14 червня 2013 року.

Відповідно до положень ст. 33 ЗУ «Про оренду землі», вищевказаний договір оренди землі від 24.03.2003 року автоматично продовжив свою дію на тих самих умовах і на той же строк, тобто до 23 березня 2023 року, оскільки орендодавець не направив мені офіційну вимогу про припинення дії цього договору у визначений в ньому строк. В прокуратурі Тернопільської області мною було отримано останню письмову відписку — відмову від 25.05.2017 р. щодо внесення відомостей до ЄРДР за моєю заявою від 23.05.2017 р. про кримінальні правопорушення, вчинені стосовно мене начальником слідчого відділу, слідчим Зборівського ВП ГУНП в Тернопільській області та процесуальним прокурором Тернопільської місцевої прокуратури під час досудового розслідування кримінального провадження № 12013210100000198, які полягали у їхньому умисному невиконанні ухвал слідчого судді, службовій недбалості та зловживанні службовим становищем. Ухвалами слідчого судді Зборівського районного суду п’ять разів скасовувались постанови слідчого СВ Зборівського РВУ МВС України в Тернопільській області про закриття кримінального провадження № 12013210100000198 та направлялись матеріали справи прокурору для продовження розслідування даного кримінального провадження. Ухвалою слідчого судді Зборівського районного суду від 29.03.2016 р. в контексті даного кримінального провадження було зобов’язано начальника слідчого відділу Зборівського ВП ТВП ГУНП в Тернопільській області внести мою заяву майже трирічної давності — 15.05.2013р. про вчинення групою мешканців с. Озерна кримінального правопорушення (грабежу) стосовно мене. Однак начальник слідчого відділу та слідчий Зборівського відділення поліції і процесуальний прокурор, зловживаючи службовим становищем та проявляючи виняткову службову недбалість, умисно не виконували вказані ухвали слідчого судді, не проводили жодного розслідування даного кримінального провадження, маючи злочинну мету — приховати вчинений проти мене злочин у вигляді грабежу у великих розмірах групою мешканців с. Озерна та працівниками рибінспекції. Начальник слідчого відділу, слідчий та процесуальний прокурор в даному кримінальному провадженні, яке триває з травня 2013-го року, недотримують розумних строків досудового розслідування, чим порушено засади кримінального провадження України, та право на ефективний засіб правового захисту та право захисту власності, гарантовані ст. 13 Конвенції про захист прав людини та основних свобод, та ст. 1 Протоколу до даної Конвенції. З приводу такої бездіяльності, а точніше злочинних дій цих посадових осіб поліції та прокуратури я звернувся 23 травня 2017-го року із заявою до прокурора Тернопільської області про притягнення вказаних осіб до кримінальної відповідальності.

Однак відповідальні особи прокуратури Тернопільської області, порушуючи норми та вимоги кримінально-процесуального законодавства, покривають дії вказаних осіб щодо скоєння ними злочинів проти мене. Тому я вимушений був знову звернутися до слідчого судді із скаргою на бездіяльність уже прокуратури Тернопільської області щодо небажання розслідувати вказані злочини проти мене.

Ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 4 серпня 2017 року було задоволено мою скаргу на бездіяльність прокуратури Тернопільської області, яка полягає у невнесенні відомостей за моєю заявою про кримінальні правопорушення начальника слідчого відділення, слідчого Зборівського ВП ГУНП в Тернопільській області і процесуального прокурора Тернопільської місцевої прокуратури за ознаками ст. ст. 364, 367, 382 КК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань. При цьому було зобов’язано прокуратуру Тернопільської області внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені у моїй заяві від 23.05.2017р. про вчинення кримінальних правопорушень за ознаками ст. ст. 364, 367, 382 КК України начальником слідчого відділу та слідчим Зборівського відділення поліції і процесуальним прокурором, винних в умисному невиконанні ухвал слідчого судді Зборівського районного суду від 24.07.2015р. та 29.03.2016р., зловживанні службовим становищем та службовій недбалості у розслідуванні демонстративного мого пограбування, припинення моєї законної господарської діяльності організованою групою осіб у великих розмірах.

До сьогоднішнього дня вказані численні ухвали слідчих суддів не виконані та очевидні злочини проти мене не розслідувані!

26 лютого 2019 р.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Як для першої леді України створювали вбрання на інавгурацію...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Тендітні панянки у «середньовічних» сукнях, брутальні байкери у шкірі та вишукані моделі в оригінальному дизайнерському вбранні — уся ця «екзотична» публіка цими вихідними зібралася у Чорткові, аби відсвяткувати відкриття туристичного сезону...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00


Упродовж трьох останніх років Тернопільщину «атакують» кліщі...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Картини Олесі Гудими експонуються у Будайській фортеці...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


«Смачні світлини» від тернопільських фуд-фотографів...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
24 Травня
23 Травня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео