Субота, 20 липня 2019
• Голос Тернополя буде у Верховній Раді • До Верховної Ради мають шанс потрапити сім партій • З ким готовий об’єднатися Іван Ковалик у новій Верховній Раді? • Галина Янченко:«Якщо до Верховної Ради прийдуть нові люди — принципові й професійні, такі, які є в команді Володимира Зеленського, можна буде багато змінити в країні» • За сприяння Михайла Головка у Збаражі встановили пам’ятник Героям Небесної Сотні Устиму Голоднюку і Назарію Войтовичу • Зарваниця — з розмальованою зупинкою • Завдяки Леонідові Бицюрі у Тернополі прижилися кращі світові практики • «Можна ми приїдемо до вашої лікарні… повчитися?» • Степан Барна: «Ці вибори переломні для історії» • «Тільки співпраця молодих і досвідчених політиків може забезпечити розвиток нашої країни» • Ще три опитування підтверджують перемогу Івана Чайківського на виборах до парламенту • Фестиваль «Дзвони Лемківщини» – перший Міжнародний! • Проти місцевого самоврядування готують політичні репресії • Тернополянка вразила вчених NASA • «У «Громадянській позиції» – професіонали і патріоти України. Там немає олігархів, корупціонерів та Росії» • Борщівська вишиванка для кремлівського політв’язня • Жива легенда Тернопільського району — тепер у пам’яті • ГонЧАРУЮТЬ усі! • Маестро махнув… стільцем • Алла Стечишин: “Мені не потрібна слава, іду, щоб працювати для людей”
Батько загиблого Героя Небесної Сотні Володимир Голоднюк: «Настав час, коли треба об’єднатися і зробити правильний вибір»

Опубліковано: 19 Квітня о 18:00 73


Бути свідомими свого вибору закликають і родини Героїв Небесної Сотні та загиблих у російсько-українській війні.


«Церква відокремлена від держави, але це не означає, що релігійним організаціям байдужа доля Україна», — зазначив владика Дмитро Григорак під час молитовного сніданку, який уже другий рік поспіль відбувається у Тернополі за участю представників влади, духовенства, ЗМІ, родин Героїв Небесної Сотні і загиблих воїнів АТО. Цьогорічна зустріч була присвячена тематиці збереження гідності і єдності задля майбутнього України, тому представники духовенства закликали не вестися на жодні провокації, бути мудрими і свідомими.

«Турбуючись про подальший шлях розвитку України, хочемо закликати тих, хто вирішуватиме незабаром на виборчих дільницях долю нашої держави, свідомо поставитися до свого рішення, бо воно матиме суттєвий вплив на майбутнє», – зачитав звернення владика Дмитро Григорак. «Всяка влада, – продовжив він, – є від Бога. Це незаперечна істина. Однак у милосерді своїм Господь дарував нам право вибору, яким маємо мудро скористатися, щоб бажання пізнання невідомого не спричинило втрати того доброго, що здобули наші сучасники і попередники. Тож у той період, коли ми чекаємо Великодня, молимо Господа, щоб Він дарував мир і злагоду нашій Україні і мудрість нашому народу. Закликаємо всіх громадян України прийти 21 квітня на виборчі дільниці і виконати свій громадянський обов’язок».

Бути свідомими свого вибору закликають і родини Героїв Небесної Сотні та загиблих у російсько-українській війні.

«Аж тепер ми відчуваємо, що Україна як держава відбулася, – каже Володимир Голоднюк, батько Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка. – Ми маємо власну мову, власну церкву і армію. Так, дуже дорога ціна заплачена за це все. І на нас, на родичах Героїв Небесної Сотні, загиблих у російсько-українській війні, лежить дуже важкий тягар відповідальності, тому що суспільство перш за все дивиться на нас, що скажемо ми в тій чи іншій ситуації. Інколи буває дуже важко прийняти якесь рішення, але настав той час, коли треба об’єднатися і зробити правильний вибір».

«Ми живемо в непростий час, і взагалі Україна не одне століття проходить випробування. Саме тому ми повинні відстоювати те, ким ми є, – переконана Наталя Горайська, голова ГО «Єдина родина Тернопільщини» і дружина загиблого на східному фронті Юрія Горайського. – З Богом у серці, я думаю, ми зможемо зробити вибір на користь нашої державності, нашої землі, вшановуючи хлопців, які полягли на фронті і віддали життя за цю землю».

«Нам важливо говорити не про абстрактні речі, а звертати увагу на реальні справи. Ми пишаємося тим, що протягом останніх років нам є про що звітувати, – зазначив голова ТОДА Степан Барна. – Тому важливо закликати всіх мешканців Тернопільської області бути небайдужими, прийти на вибори і, найважливіше, — зробити правильний вибір, вибрати Україну, проголосувати за Україну, проголосувати за її європейське майбутнє!»


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Три причини підтримати Максима Черкашина...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки мешканців України стосовно їхніх електоральних настроїв напередодні дострокових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 р...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:01


Під час цієї виборчої кампанії мені доводилось відповідати на чимало важливих запитань виборців...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Молода і професійна команда президента Володимира Зеленського дещо відсторонена від нинішньої виборчої лихоманки, адже посилено працює...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Наш обов'язок і наше завдання — продовжити справу Героїв. Найбільшим для них пам'ятником буде успішна Україна, українська Україна — без московських попів, без «русского міра»...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00



Теми дня
19 Липня
18 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео