Четвер, 24 вересня 2020
• Вбили завучку Тернопільської ЗОШ №11… • Президент побував у новому дитячому садочку в Білій • Володимир Зеленський на Тернопіллі: відкрив «Водну арену», тестував ремонти доріг і взяв участь у представленні Стратегії розвитку • Які роботи завершили у Парку Національного відродження • На бульварі Д. Галицького тривають роботи з облаштування бювету • 3000 закоханих пар скористалися у Тернополі сервісом «Шлюб за добу» • У Тернополі триває облаштування нових зупинок громадського транспорту • COVID-19 на Тернопільщині: 197 випадків захворювання за добу, два – летальні • У церкві в Зборові унікальний різьблений і кований іконостас • 5 рецептів пікантних заготовок зі слив • Уже подали 16 проєктів на «Громадський бюджет 2021» Тернополя • Олег Сиротюк: «Змінивши постанову про місцеві вибори, чинна влада вручить депутатські мандати бойовикам» • Україна друга в Європі за смертністю від COVID-19 • Зеленський – у Тернополі! • «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» упевнено лідирує у рейтингу партій • Триває капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів • Віктор Овчарук: «Великою загрозою для Кремля є Петро Порошенко, бо саме він консолідує патріотів довкола захисту українських цінностей, і цим пояснюється запровадження персональних санкцій проти нього» • Зміни в обласній прокуратурі: пішов Микола, прийшов Миколайчук • Тернопіль увійшов до топ-5 міст зі сприятливим бізнес-кліматом • «Бути чи не бути»… театральному сезону?
Більшість тернополян обрали електронний квиток

Автор: Опубліковано: 18 Грудня о 10:00 25


Це вигідно і по-європейськи, а відмовляються від електронного квитка переважно ті, хто не користується громадським транспортом .


Тернополяни та гості міста дедалі активніше користуються електронним квитком, оскільки це вигідно, зручно і, зрештою, по-європейськи. За даними оператора “Файної карти”, станом на кінець листопада цього року видано трохи більше 43 тисяч неперсоніфікованих карт і понад 92 тисячі персоніфікованих. Загалом видано понад 135 тисяч карт для користування електронним квитком, що охоплюють практично усе активне населення міста, яке часто користується громадським транспортом.

П’ять видів на всі випадки!

Нагадаємо, у Тернополі діють кілька видів карт для проїзду.

  1. “Соціальна карта тернополянина – Пільгова” — персоналізована картка, що видається безкоштовно пенсіонерам та іншим пільговим категоріям населення, які проживають у Тернополі і мають право на безкоштовний проїзд у транспорті.
  2. “Соціальна карта тернополянина» – Учнівська/Студентська” — персоналізована картка, що видається учням та студентам і дозволяє сплачувати половину вартості проїзду у комунальному транспорті.
  3. “Соціальна карта тернополянина — Загальна” — персоналізована картка, що видається усім, хто зареєстрований у місті Тернопіль. У перспективі її власники будуть користуватися найнижчим з можливих тарифів на проїзд у місті.
  4. Проїзний квиток тривалого користування “Електронний гаманець” — може бути придбаний будь-ким для користування у комунальному транспорті.
  5. Проїзний квиток тривалого користування на проїзд у тролейбусі — неперсоніфікована карта, що може бути придбана будь-ким.

Крім проїзду у транспорті, перші три персоніфіковані карти, а саме  “Загальна”, “Пільгова”, “Учнівська/Студентська”, вже сьогодні дозволяють економити до 12 % у різних закладах Тернополя від магазинів до аптек. Поступово перелік закладів, де діє “Карта тернополянина”, буде зростати.

Усі власники електронного квитка платитимуть за найнижчим тарифом

Виходячи з даних статистики, сьогодні понад 97% тих, хто користується громадським транспортом Тернополя, мають або “Карту тернополянина”, або неперсоніфікований проїзний електронний квиток. Усі власники електронного квитка платитимуть за найнижчим можливим тарифом. На це варто звернути увагу вже, оскільки з 20-го грудня ц. р. проїзд готівкою буде коштувати дорожче.

Перехід до безготівки — це європейська практика. У Європі практично немає готівкової оплати за проїзд, там сплачують або банківською картою, або спеціальним електронним квитком.

Безготівковий розрахунок дає змогу возити ВСІХ пільговиків

Безготівковий розрахунок дає кілька суттєвих переваг. У першу чергу — це можливість перевозити БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ пільгові категорії населення. Нагадаємо, що ще кілька років тому через постійне завищення кількості пільгових пасажирів перевізниками існувало обмеження до 6-ти пільговиків на автобус. Завдяки безготівковому розрахунку сьогодні є змога чітко порахувати пасажирів і пільговиків у автобусах та тролейбусах, де їх возять без жодних обмежень. Скажімо, за останніх дев’ять місяців у місті перевезено
6 мільйонів пільговиків.

Хто проти безготівкового розрахунку за проїзд?

З точки зору економії та здорового глузду, користуватися електронним квитком, який першим в Україні впровадив Тернопіль, вигідно однозначно. Збереження готівкового розрахунку потрібне хіба що нечесним перевізникам, котрі прагнуть отримати тіньові гроші, а також тим, хто не користується громадським транспортом. Зрештою, якщо подивимося коментарі противників електронного квитка, то натрапимо справді на тих людей, які не користуються транспортом або користуються ним вкрай рідко. Натомість більшість містян обирають саме електронний квиток. До 20 грудня є ще час скористатися цією послугою усім, хто і надалі хоче їздити зручно і вигідно.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Нещодавно опубліковане

Тіло мертвої сусідки вранці, 22 вересня, близько 11:30, виявила тернополянка...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:23


Товариство «Тернопільбуд» у найкоротші терміни завершило будівництво нового закладу для діток
...


Опубліковано: о 18:17


У п’ятницю, 18 вересня, Тернопілля відвідав Президент України Володимир Зеленський...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:13


Від початку року у тернопільському парку Національного відродження проведено ряд ремонтних робіт та висаджено нові зелені насадження...


Опубліковано: о 21:00


У Тернополі на бульв. Д. Галицького триває будівництво бювету для питної води. При сприятливих погодніх умовах роботи заплановано завершити до 1 жовтня

...


Опубліковано: о 14:55Теми дня
23 Вересня
22 Вересня
21 Вересня
20 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео