П’ятниця, 06 грудня 2019
• Міцніший за міст! Легендарному академіку Борису Патону — 101 рік! • Допінг-раша: країну-агресора можуть залишити поза світовим спортом на чотири роки • Коли «Ціна правди» — життя • У Тернополі опублікували Карту відповідальності за прибирання доріг, проїздів та дворів взимку • «Не дозволимо зрізати ялинки в центрі Кременця!» • Завдали 80 ножових поранень і спалили… • «Х-фактор» – з «тернопільською ноткою»! • Хто відповідальний за прибирання Тернополя взимку? • Зустріч із лікарем через 33 роки! • Модель з Тернополя Соломія Кропельницька – про життя в Дубаї та зйомки для авіакомпанії «Emirates» • На «Східному» і «Сонячному» – цілодобово гаряча вода! • «Застрелилися…» Тернопільські біатлоністи на старті сезону розчаровують • Шостий «Золотий м’яч» Ліонеля Мессі • Вийшов з дискотеки і пропав… • До Тернополя завітала журналістка і телеведуча Яніна Соколова • Олег Сиротюк: «Укрупнення» громад усупереч бажанню людей — антиконституційне» • Мерія у смартфоні: запрацював новий сервіс для мешканців – помічник “Назар” • Надувний Семен, «Пересувний корабель» і… «квартирники» на сцені – чим дивуватиме тернополян «Файне зимове містечко» • До нас їде «Бог скрипки» Олександр Божик • Маленька Швейцарія в Потуторах
Більшість тернополян обрали електронний квиток

Автор: Опубліковано: 18 Грудня о 10:00 21


Це вигідно і по-європейськи, а відмовляються від електронного квитка переважно ті, хто не користується громадським транспортом .


Тернополяни та гості міста дедалі активніше користуються електронним квитком, оскільки це вигідно, зручно і, зрештою, по-європейськи. За даними оператора “Файної карти”, станом на кінець листопада цього року видано трохи більше 43 тисяч неперсоніфікованих карт і понад 92 тисячі персоніфікованих. Загалом видано понад 135 тисяч карт для користування електронним квитком, що охоплюють практично усе активне населення міста, яке часто користується громадським транспортом.

П’ять видів на всі випадки!

Нагадаємо, у Тернополі діють кілька видів карт для проїзду.

  1. “Соціальна карта тернополянина – Пільгова” — персоналізована картка, що видається безкоштовно пенсіонерам та іншим пільговим категоріям населення, які проживають у Тернополі і мають право на безкоштовний проїзд у транспорті.
  2. “Соціальна карта тернополянина» – Учнівська/Студентська” — персоналізована картка, що видається учням та студентам і дозволяє сплачувати половину вартості проїзду у комунальному транспорті.
  3. “Соціальна карта тернополянина — Загальна” — персоналізована картка, що видається усім, хто зареєстрований у місті Тернопіль. У перспективі її власники будуть користуватися найнижчим з можливих тарифів на проїзд у місті.
  4. Проїзний квиток тривалого користування “Електронний гаманець” — може бути придбаний будь-ким для користування у комунальному транспорті.
  5. Проїзний квиток тривалого користування на проїзд у тролейбусі — неперсоніфікована карта, що може бути придбана будь-ким.

Крім проїзду у транспорті, перші три персоніфіковані карти, а саме  “Загальна”, “Пільгова”, “Учнівська/Студентська”, вже сьогодні дозволяють економити до 12 % у різних закладах Тернополя від магазинів до аптек. Поступово перелік закладів, де діє “Карта тернополянина”, буде зростати.

Усі власники електронного квитка платитимуть за найнижчим тарифом

Виходячи з даних статистики, сьогодні понад 97% тих, хто користується громадським транспортом Тернополя, мають або “Карту тернополянина”, або неперсоніфікований проїзний електронний квиток. Усі власники електронного квитка платитимуть за найнижчим можливим тарифом. На це варто звернути увагу вже, оскільки з 20-го грудня ц. р. проїзд готівкою буде коштувати дорожче.

Перехід до безготівки — це європейська практика. У Європі практично немає готівкової оплати за проїзд, там сплачують або банківською картою, або спеціальним електронним квитком.

Безготівковий розрахунок дає змогу возити ВСІХ пільговиків

Безготівковий розрахунок дає кілька суттєвих переваг. У першу чергу — це можливість перевозити БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ пільгові категорії населення. Нагадаємо, що ще кілька років тому через постійне завищення кількості пільгових пасажирів перевізниками існувало обмеження до 6-ти пільговиків на автобус. Завдяки безготівковому розрахунку сьогодні є змога чітко порахувати пасажирів і пільговиків у автобусах та тролейбусах, де їх возять без жодних обмежень. Скажімо, за останніх дев’ять місяців у місті перевезено
6 мільйонів пільговиків.

Хто проти безготівкового розрахунку за проїзд?

З точки зору економії та здорового глузду, користуватися електронним квитком, який першим в Україні впровадив Тернопіль, вигідно однозначно. Збереження готівкового розрахунку потрібне хіба що нечесним перевізникам, котрі прагнуть отримати тіньові гроші, а також тим, хто не користується громадським транспортом. Зрештою, якщо подивимося коментарі противників електронного квитка, то натрапимо справді на тих людей, які не користуються транспортом або користуються ним вкрай рідко. Натомість більшість містян обирають саме електронний квиток. До 20 грудня є ще час скористатися цією послугою усім, хто і надалі хоче їздити зручно і вигідно.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

27 листопада Борис Патон відсвяткував 101 рік. Він незмінний з 1962 року президент Національної академії наук України та Інституту електрозварювання...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


«Ми думали, що це дно, але знизу постукали», — цими словами з «бородатого» анекдота можна охарактеризувати ситуацію, що нині склалася в російському спорті...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00


У Сінема Сіті репрезентували історичний трилер про Голодомор...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Дана карта розміщена на інтернетсайті міської ради...


Рубрика: Опубліковано: о 15:00


У четвер, 28 листопада, більше сотні мешканців Кременця вийшли на акцію проти знищення дерев у центрі міста, що заплановано у рамках реалізації проєкту «Благоустрій площі «Майдан Волі»...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
6 Грудня
5 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео