Субота, 25 травня 2019
• Сім майстрів і 184 години • Як Чортків сезон відкрив: блогерів зібрав, дефіле провів, на польовій кухні смаколики їв • Вкусив кліщ? Несіть його до лабораторії! • «Будапешт їм личить»! • Їсти, любити, фотографувати • Про Fair Play, «цікаві» матчі та… павуків у банці • Олександр Гринюк: «Мене засудили, бо хочуть змести з громадського життя» • Статки Зеленського: вілла в Італії, елітні автівки та скандальне житло на Грушевського • Нові правила техогляду: наклейка на скло • «Нива» здобула виїзну перемогу на п’ятій доданій хвилині • Олександр Зінченко показав свої трофеї • Чемпіонат області • На «вовчиць» і Винник їде! • Наші привітали Зе! • Голова ТОДА Степан Барна подав у відставку • Кульова блискавка влетіла в літню кухню… • «Поспішай творити добро!» Підкинуте щастя! • Почаїв у скорботі: не стало борця за українську церкву Тимофія Палія… • Президент ЗЕ: «Це тільки початок!» • «Не вам мене судити»
Богдан Юлик: «Нам вдалося значно підвищити престиж тернопільського дорожника на рівні України, область увійшла до п’ятірки кращих»

Опубліковано: 2 Листопада о 15:51 64


Тернопілля ніколи не було ключовим краєм щодо стратегії розвитку дорожньої сфери України.


Ми — не прикордонна область, а наша дорожня мережа є однією з найменших в країні (трішки більше 5000 км). Тому заслужити на повагу в столиці (читай — на преференції при розподілі коштів на ремонт доріг) тернопільські дорожники можуть лише швидким і якісним виконанням робіт та відсутністю скарг. Саме на такий вектор роботи налаштував своїх підлеглих начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, і День автомобіліста і дорожника, який цього року випав на 30 жовтня,  тернопільські дорожники зустріли з певними здобутками. З якими саме? Про це ми і розпитали Богдана Івановича, і до вашої уваги — головні тези його відповідей.

ПРО ДОРОЖНЮ СФЕРУ ОБЛАСТІ

— Якщо говорити про дорожню сферу загалом, то необхідно усвідомити, що це далеко не лише її державна складова, — наголосив Богдан Юлик. — Частка держави обмежена замовником робіт — Службою автомобільних доріг у Тернопільській області — та нашим дочірнім підприємством “Тернопільський облавтодор”, яке виконує частину робіт з ремонту доріг. Решта виконавців — приватні структури. Серед них  відзначу ТОВ “ТехноБудЦентр” (ця компанія входить нині до п’ятірки кращих будівельних структур України), а також ТОВ “ДорМакс” (фірма володіє трьома струменевими машинами) та компанію “Тернопіль Мостобуд” (на всю країну є лише три фірми такого профілю). Усі названі структури — кістяк дорожньої галузі нашої області.

ПРО ФАХОВІСТЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ДОРОЖНИКІВ

— Щодо фаховості наших працівників, то, наприклад, у обласній Службі автодоріг середня ланка працівників вважається однією з кращих в Україні. У нас потужні тендерний та фінансовий відділи, а кошторисний відділ — єдиний в Україні, працівники якого пройшли сертифікацію. У нас є потужна лабораторія, аналоги якої є лише в деяких областях.

Потужною матеріально-технічною базою, сучасною технікою та фаховою підготовкою володіють також і приватники.

Покращує якість робіт і наше дочірнє підприємство “Облавтодор”. Поступово оновлюється його технічна база, що дозволяє виконувати поставлені завдання на значно вищому рівні. Відзначу, що в нашій області немає скарг на якість дорожніх робіт, тоді як у приблизно 60-70% областей України є зауваження. І такий результат говорить сам за себе!

ПРО ПРОЕКТНИЙ ВІДДІЛ

— Ще одним нашим починанням, аналогів якого поки що немає в Україні, вважаю створення при Службі проектного відділу. Його працівники, пройшовши навчання і отримавши відповідний сертифікат, мають право самі розробляти проектну документацію, причому як на дороги державного значення, так і на дороги комунальної власності. Що це нам дасть? До цього розробка проектів обходилася нам приблизно у п’ять мільйонів гривень на рік. Тепер же у проектному відділі працюють семеро людей, які отримують стандартну зарплату. Функціонування цього відділу обійдеться нам у півмільйона гривень за рік. Різницю, а це досить великі кошти, ми тепер спрямуємо на ремонтні роботи.

ПРО ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

— Наголошу також, що наша організація вже другий рік поспіль є замовником виконання робіт, що фінансуються з Фонду регіонального розвитку. Торік це була школа в Скалаті та обласний перинатальний центр, і хоча довкола тих робіт було надзвичайно багато політики, скандалів та відвертого критиканства, зауважу, що нам тоді вдалося виконати всі поставлені завдання, передбачені виділеними коштами. А щодо критики, то вчергове скажу, що не критикують у нас лише того, хто нічого не робить. Напевно, така національна особливість (сміється — авт.). До речі, цього року здані в експлуатацію школи в Ягільниці та Звинячі Чортківського району.

ПРО П’ЯТІРКУ КРАЩИХ

— А загалом нам вдалося значно підвищити престиж тернопільських дорожників на рівні України. Раніше ми йшли за якимсь залишковим принципом, а тепер у Кабміні з нами рахуються на рівні “зубрів” — Харківської, Київської, Одеської чи Львівської областей. Так, ми входимо до п’ятірки кращих щодо фаховості, обсягів виконаних робіт, організації виробничого процесу і т.д. А це також неабиякий успіх!


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Як для першої леді України створювали вбрання на інавгурацію...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Тендітні панянки у «середньовічних» сукнях, брутальні байкери у шкірі та вишукані моделі в оригінальному дизайнерському вбранні — уся ця «екзотична» публіка цими вихідними зібралася у Чорткові, аби відсвяткувати відкриття туристичного сезону...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00


Упродовж трьох останніх років Тернопільщину «атакують» кліщі...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Картини Олесі Гудими експонуються у Будайській фортеці...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


«Смачні світлини» від тернопільських фуд-фотографів...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
24 Травня
23 Травня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео