Неділя, 25 серпня 2019
• Володимир Мариновський: «Якби Тарас Юрик у мене чесно виграв вибори голови федерації, то не було б жодних претензій, а вони вчинили рейдерське захоплення, отож, справедливість восторжествує» • Зірки – на Алеї, рекорди – в АртБуці! • Замах на Камінського? • У День Незалежності презентуватимуть “Книгу рекордів Тернополя” • Гарячий серпень: 30 років тому… • «Танцюю, як усі» • Чортків мотофестом шаленів • Наїхав на жінку і дітей… • У Тернополі сходи фонтану “Сльози Гронського” доповнюють новими атрибутами • Боровся за Україну, втратив життя на чужині… • То й що, що вже «за десять осінь»? Душа ще трохи в мандри просить… • Пішов із життя викладач ТНЕУ Олег Бакалюк • Коржики з медом і маком від Наталки Потурай • Свято…з вогником! • Де святкуватимуть День прапора і День Незалежності • Біда за бідою… • «Дій активно! Живи позитивно!» Коли життя — мед! • 43-річна Мілла Йовович стане мамою втретє • Моніка Левінскі розкаже свою правду про секс-скандал з Біллом Клінтоном • Три ідеї для легкого літнього обіду
Богдан Юлик: «Нам вдалося значно підвищити престиж тернопільського дорожника на рівні України, область увійшла до п’ятірки кращих»

Опубліковано: 2 Листопада о 15:51 64


Тернопілля ніколи не було ключовим краєм щодо стратегії розвитку дорожньої сфери України.


Ми — не прикордонна область, а наша дорожня мережа є однією з найменших в країні (трішки більше 5000 км). Тому заслужити на повагу в столиці (читай — на преференції при розподілі коштів на ремонт доріг) тернопільські дорожники можуть лише швидким і якісним виконанням робіт та відсутністю скарг. Саме на такий вектор роботи налаштував своїх підлеглих начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, і День автомобіліста і дорожника, який цього року випав на 30 жовтня,  тернопільські дорожники зустріли з певними здобутками. З якими саме? Про це ми і розпитали Богдана Івановича, і до вашої уваги — головні тези його відповідей.

ПРО ДОРОЖНЮ СФЕРУ ОБЛАСТІ

— Якщо говорити про дорожню сферу загалом, то необхідно усвідомити, що це далеко не лише її державна складова, — наголосив Богдан Юлик. — Частка держави обмежена замовником робіт — Службою автомобільних доріг у Тернопільській області — та нашим дочірнім підприємством “Тернопільський облавтодор”, яке виконує частину робіт з ремонту доріг. Решта виконавців — приватні структури. Серед них  відзначу ТОВ “ТехноБудЦентр” (ця компанія входить нині до п’ятірки кращих будівельних структур України), а також ТОВ “ДорМакс” (фірма володіє трьома струменевими машинами) та компанію “Тернопіль Мостобуд” (на всю країну є лише три фірми такого профілю). Усі названі структури — кістяк дорожньої галузі нашої області.

ПРО ФАХОВІСТЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ДОРОЖНИКІВ

— Щодо фаховості наших працівників, то, наприклад, у обласній Службі автодоріг середня ланка працівників вважається однією з кращих в Україні. У нас потужні тендерний та фінансовий відділи, а кошторисний відділ — єдиний в Україні, працівники якого пройшли сертифікацію. У нас є потужна лабораторія, аналоги якої є лише в деяких областях.

Потужною матеріально-технічною базою, сучасною технікою та фаховою підготовкою володіють також і приватники.

Покращує якість робіт і наше дочірнє підприємство “Облавтодор”. Поступово оновлюється його технічна база, що дозволяє виконувати поставлені завдання на значно вищому рівні. Відзначу, що в нашій області немає скарг на якість дорожніх робіт, тоді як у приблизно 60-70% областей України є зауваження. І такий результат говорить сам за себе!

ПРО ПРОЕКТНИЙ ВІДДІЛ

— Ще одним нашим починанням, аналогів якого поки що немає в Україні, вважаю створення при Службі проектного відділу. Його працівники, пройшовши навчання і отримавши відповідний сертифікат, мають право самі розробляти проектну документацію, причому як на дороги державного значення, так і на дороги комунальної власності. Що це нам дасть? До цього розробка проектів обходилася нам приблизно у п’ять мільйонів гривень на рік. Тепер же у проектному відділі працюють семеро людей, які отримують стандартну зарплату. Функціонування цього відділу обійдеться нам у півмільйона гривень за рік. Різницю, а це досить великі кошти, ми тепер спрямуємо на ремонтні роботи.

ПРО ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

— Наголошу також, що наша організація вже другий рік поспіль є замовником виконання робіт, що фінансуються з Фонду регіонального розвитку. Торік це була школа в Скалаті та обласний перинатальний центр, і хоча довкола тих робіт було надзвичайно багато політики, скандалів та відвертого критиканства, зауважу, що нам тоді вдалося виконати всі поставлені завдання, передбачені виділеними коштами. А щодо критики, то вчергове скажу, що не критикують у нас лише того, хто нічого не робить. Напевно, така національна особливість (сміється — авт.). До речі, цього року здані в експлуатацію школи в Ягільниці та Звинячі Чортківського району.

ПРО П’ЯТІРКУ КРАЩИХ

— А загалом нам вдалося значно підвищити престиж тернопільських дорожників на рівні України. Раніше ми йшли за якимсь залишковим принципом, а тепер у Кабміні з нами рахуються на рівні “зубрів” — Харківської, Київської, Одеської чи Львівської областей. Так, ми входимо до п’ятірки кращих щодо фаховості, обсягів виконаних робіт, організації виробничого процесу і т.д. А це також неабиякий успіх!


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Вівторок, 27 серпня, — день народження Івана Франка. Тернопіль креативно вшановуватиме Каменяра: про «Франкові сліди у Тернополі» у формі оригінального музично-поетичного дійства розкажуть хорова капела «Зоринка» та заслужений діяч мистецтв України, відомий письменник Олег Герман...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


На капоті автомобіля NISSAN QASHQAI здетонував саморобний пристрій...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


"Книгу рекордів Тернополя" вперше покажуть тернополянам і гостям файного міста. Презентація для делегацій з інших міст відбудеться 24 серпня об 11:30 в Українському домі "Перемога"...


Рубрика: Опубліковано: о 13:00


23 серпня на всеукраїнському рівні відзначаємо велике державне свято — День Державного Прапора України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00Теми дня
23 Серпня
22 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео