П’ятниця, 01 грудня 2023
• Свято-Миколаївський собор у Кременці повернули у власність держави • СБУ проводить обшуки у Почаївській лаврі УПЦ (МП) • “Був нянем для всіх лемків”. Не стало Олександра Венгриновича • Чай зі смаком перемоги • Тернополян запрошують стати помічниками святого Миколая • Скільки економлять тернополяни в утеплених будинках? • Хатина святого Миколая біля скельного монастиря на Тернопільщині • Зворушлива зустріч дошкільнят із воїном у Козовій • «Росіяни брешуть, що знищили нашу бригаду, а ми й далі виганяємо ворога» • Багато тепла від Багатківців для воїнів • Які фактори впливають на репродуктивну функцію українських жінок і чоловіків? • Туризм попри ракети над головою • Михайло Головко під домашнім арештом • Тернопіль готовий до зими • Пральня у… дзвіниці храму в Теребовлі • Тернопільські актори зворушливо зустріли свого колегу з війни • У Бережанах одружився військовослужбовець • 100-річний ювілей святкує мешканка Теребовлянщини • «Вісім років жили за чотири кілометри від лінії фронту, а потім війна вигнала нас із дому…» • Смертельна аварія на Бережанщині: суд виніс вирок
«Буковель». Осінній фестиваль журналістики у Карпатах. Перший і не останній?!

Автор: Опубліковано: 3 Жовтня о 14:06 94


На жаль, під час фестивалю не обійшлося без несподіванок. У перший день відкриття раптом почалися «маски-шоу» у буковельському ресторані «Сало».


Нарешті це сталося! Понад 200 керівників засобів масової інформації з усієї України зібралися у туристичному комплексі «Буковель», щоб врешті у невимушеній атмосфері звірити «компас» — розповісти про свої ЗМІ, про себе, поміркувати, як рухатися далі у насиченому інформацією вітчизняному просторі. Масштабний форум зібрав представників газет, інтернет-видань, телерадіокомпаній.

Ідея фестивалю виникла і належить Українському журналістському фонду, який очолює ініціативна і творча Людмила Ольховська — «енергоджайзер» в сім’ї української журналістської спільноти. Саме вона втілила у життя бажання медійників створити оригінальний майданчик для обміну життєвим і професійним досвідом. Її ідею підтримав народний депутат України і власник туристичного комплексу «Буковель» Олександр Шевченко. Так мрія стала реальністю. І ще й якою! «Буковель» зустрів учасників фестивалю теплом і сонцем. Осінні Карпати були чудовими і додавали настрою. Тренінги, майстер-класи, семінари, практичні заняття, «круглі столи» у перерві з екскурсіями в гори, відпочинком у спа-центрі «Vodaclub», грою у боулінг стали феєричним додатком до цього заходу.

Найбільше природою Карпат і самим комплексом «Буковель» були вражені журналісти, які приїхали із Південної та Східної України. А загалом фестиваль перевершив усі сподівання, максимально поєднавши корисне з приємним.

На жаль, під час фестивалю не обійшлося без несподіванок. У перший день відкриття раптом почалися «маски-шоу» у буковельському ресторані «Сало». З’ясувалося, що співробітники СБУ у такий спосіб «перевіряли» фінансову діяльність підприємства, яке… будує дороги і пов’язане з народним депутатом, лідером партії «УКРОП» Олександром Шевченком. Заручниками і свідками ситуації стали не тільки дві сотні медійників, а й група дітей-інвалідів, які у той час перебували у «Буковелі» на реабілітації. Та вже наступного дня інцидент із СБУ завершився, як і розпочався, — нічим. Очевидно, це було політичним замовленням Банкової, адже, як відомо, Олександр Шевченко гостро критикує нині діючого гаранта і заявив про свій намір балотуватися в президенти.

«Збудувавши «Буковель» — збудуємо Україну!» — це його крилате гасло проймає довірою в гуцульських Карпатах чи не на кожному кроці.

«Як перетворити Україну в успішну державу? — запитували журналісти в Олександра Шевченка під час однієї із зустрічей на «Буковелі».

«Я знаю, що сьогодні Україна переживає дуже складні часи, — відповів він. — Люди не живуть, а виживають. Нас принижують, змушують працювати за копійки, виїжджати за кордон у пошуках заробітку і кращої долі для своїх дітей. Тому зростають злість і обурення, люди починають ненавидіти одне одного. Треба негайно піднести базовий рівень життя, тобто підвищити рівень зарплати і пенсії хоч би у межах від 400 до 1000 доларів, змінити економічну модель країни, провести справжні, а не фейкові реформи правоохоронних органів, судової системи. Тоді українці перестануть бути рабами, одержать натхнення і стануть успішними. А отже, успішною стане й держава.»

Хочеться у це вірити! Як і в сакральне для українців прізвище Шевченко.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Нещодавно опубліковане

Від самого ранку працівники поліції та інших правоохоронних органів працювали у Кременці, забезпечуючи виконання судового рішення щодо повернення Свято-Миколаївського собору в державну власність...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:08


Служба безпеки проводить слідчі дії на території Почаївської Успенської лаври УПЦ (МП). Обшуки проходять у межах кримінального провадження щодо причетності керівництва Лаври до розпалювання національної ворожнечі та ненависті...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:56


Сьогодні відійшов у засвіти славний тернополянин і лемко Олександр Венгринович – громадський діяч, багаторічний голова всеукраїнського товариства “Лемківщина”...


Рубрика: , Опубліковано: о 21:18


Мешканці Скалатської громади продають екочаї, щоб зібрати кошти на потреби захисників...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 12:59


При храмі УГКЦ Успіння Пресвятої Богородиці м. Тернополя у рамках благодійної акції «Миколай про тебе не забуде» стартувала й інтенсивно працює «Фабрика св. Миколая»...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:18



Теми дня
30 Листопада
29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
22 Листопада