Субота, 19 жовтня 2019
• «Він був сильний тілом і духом…» • На вулицях Тернополя з’являться ще шість нових великогабаритних автобусів • Євро’2020: нестандартний формат • Тернополянка двічі за день обікрала магазин • Микулинецький цвинтар: живі історії за надгробками • Їм було лише 20… • Україна – на Євро’2020! • «Говори зі мною — бо словом також можна любити…» • Бездоганний дебют • Оновлення команди Сергія Надала: керівні посади у мерії займають молоді професіонали • «Паперовий король»… із Чорткова! • «Бідні люди багатої країни не побудують» • Як учаснику бойових дій отримати земельну ділянку? • У Житомирі «Нива» зберегла лідерство • Едуард Кольцов більше не керівник обласної юстиції • Ех, забава, забава аж до рання!.. • Тернопіль до опалювального сезону готовий! • Тернопільщину довірили Ігореві Сопелю із Хоросткова • Сергій Надал: «Ідеї Провідника ОУН залишаються актуальними досі» • Марія Бандера: «Прізвище Бандера – це і честь, і водночас важкий хрест»
«Була одна історія, коли ми мало не розійшлися назавжди…»

Опубліковано: 18 Травня о 14:11 123


До 10-річчя шлюбу Бабкіни знялися у стилі ню.


Творче подружжя Сергій та Сніжана Бабкіни вирішили відзначити 10-річчя своїх стосунків чуттєвою та ніжною фотосесією і розказати про свої секрети збереження кохання. В інтерв’ю JetSetter.ua вони зізналися, що ніколи не сваряться надовго та завжди відверто розмовляють абсолютно про все.

Про сварки

Сергій: — Ми не пам’ятаємо суті наших сварок і не запам’ятовуємо їх. Вони в нас не відкладаються. Якщо ми посварилися, то відразу ж, довго не чекаючи, миримося, просимо пробачення одне в одного — і ці моменти випаровуються, розчиняються, і все.

Сніжана: — Сварки — це теж якийсь досвід, за який ми вдячні. Але не потрібно пам’ятати погане, все негативне слід забувати і йти далі.

Сергій: — Не потрібно зволікати з примиренням. Навіть якщо в сварці винен не ти, все одно підійди першим, попроси пробачення, обійми, поцілуй, скажи, що любиш…

Сніжана: — Потрібно спілкуватися, не накопичувати проблеми, не носити їх в собі. Не треба нічого таїти і намагатися на щось натякнути, жодні натяки не допоможуть. Треба говорити прямо і відверто — що подобається і що ні. Це допомагає розвиватися другій половинці, робить її кращою. Якщо все накопичується, то рано чи пізно воно вибухне в найнесподіваніший момент.

Про розлуку

Сергій: — Була у нас така історія, вона єдина, коли ми мало не розійшлися назавжди. Сніжана вже була «на валізах», зібрала всі речі.

Сніжана: — А причину, чому так сталося, я розповім через 25 років — напишу про неї в нашій книзі. Мені хочеться написати автобіографічну книгу про наше життя, про наші стосунки, щоб всі знали правду, щоб ніхто не придумував нічого зайвого після нашого відходу. Я обов’язково це зроблю, але не скоро. А причина справді була вагома, я вже зібрала сумки і навіть викликала кума з машиною, щоб він завантажив усі мої речі і за один раз відвіз, але не вийшло.

Сергій: — Я розумів, що якщо все це станеться, буде катастрофа. Фраза, що «земля втікає з-під ніг», здається такою поетичною, але тоді я відчув, як це: у мене все валилося…

Про правила міцної сім’ї

Сергій: — Перше правило: чоловік і жінка повинні цілковито жити життям одне одного. Кожен з них повинен забути про своє особисте життя до цієї зустрічі. Вони повинні самі для себе померти: тепер моє життя — це її, а її — це моє. Друге правило: вміти спілкуватися одне з одним. Ділитися не тільки радісними і прекрасними моментами, а й говорити про недоліки, проблеми, про помилки — відкрито, щиро і чесно, в очі, нічого не таїти. Третє правило — це віра в сімейну пару. Якщо є сумнів у союзі, то не можна триматися, потрібно йти відразу.

Сніжана: — Не потрібно бути разом заради дітей або думки інших людей. Потрібно вміти піти чесно та відкрито і йти далі, знаходити нове. Головне — віра і бажання.

Про свою половинку

Сергій: — Я люблю в ній таємничість, міфічність, нереальну суміш вірменської та української культур. Обожнюю те, що вона неймовірно обдарована в усіх сферах людина. Бог наділив її талантом почуття. Я люблю в ній дуже багато всього, вона неймовірно чесна людина, правдолюб, дуже відкрита, щира. Бувають моменти, коли відчуваю, що я за нею ніби за стіною нереальної висоти. Мені хочеться, щоб вона була за мною, як за стіною, а виходить, що я за нею… Я обожнюю її прекрасне волосся, в цьому моя сила.

Сніжана: — У Сергієві  я люблю шляхетність і повагу не тільки до рідних, а й до всіх людей. Це те, що було в ньому до нашої зустрічі і, слава Богу, не змінилося через усі ці роки, і я вірю, що не зміниться ніколи. Нині я спостерігаю, як у ньому з великою швидкістю розвивається чоловіча сила, бажання змінюватися заради своєї сім’ї і заради жінки. Напевно, це найсильніша і водночас найскладніша риса — змінюватися заради близьких тобі людей.

Про те, як витримати спокуси

Сергій: — Тримайтеся міцно одне за одного, ви разом, ви сила. Що б не відбувалося, як би життя не намагалося вас розтягнути в різні боки, не піддавайтеся цьому, це все провокація. Ви повинні бути разом, триматися разом, тому що ви функціонуєте, коли поруч, ось тоді все крутиться.

Про любов

Сергій: — Кажуть, що любов — це Бог, все божественне, все світле, все сильне, справжнє. І в стосунках між чоловіком і жінкою, і, в принципі, в будь-яких стосунках і проявах. Чим би ти не займався в світі, любов — це щось неймовірне, це все. Це те, що народжує рух, все прекрасне, відроджує, тримає як опора. Любов — найвища сила. Можливо, вона подарована нам або дана для того, щоб подивитися на нас, чи зможемо ми її відрізнити, примножувати, як будемо з нею жити. Це один з найголовніших і найважливіших атрибутів нашого життя.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Відійшов у вічність депутат Тернопільської облради Олександр Башта...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Незабаром на вулиці міста виїдуть шість нових пасажирських низькопідлогових автобусів з європейськими стандартами комфорту, які нещодавно прибули до Тернополя з Чехії...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:00


На яких стадіонах може зіграти збірна України?...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Любителька безкоштовного шопінгу двічі за день обікрала магазин косметики у Тернополі ...


Опубліковано: о 15:00


Тернополянка Ольга Звенигородська доглядає могили історичних постатей...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 14:00Теми дня
18 Жовтня
17 Жовтня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео