Середа, 19 січня 2022
• Спогад про Надію Моховик • Понад 13 мільйонів пасажирів за рік – тернопільські тролейбусники прозвітували за 2021 рік • Зоряна Замкова: “Що означає бути письменником” • Унікальні кадри збирання Маланки у с. Горошова: на особливі щедрування з’їхалися тисячі людей • У Підгайцях рвучкий вітер не втримала новорічна ялинка • 50 тисяч пачок цигарок на день: на Тернопіллі викрили підпільний цех • Поліцейські Тернопільщини за минулий рік зареєстрували 277 кримінальних проваджень, пов’язаних з домашнім насиллям • До Горошової на Маланку з’їхалися тисячі людей (ВІДЕО) • У поліції розповіли деталі двох ДТП, які трапилися на Зборівщині • Предстоятель ПЦУ Епіфаній: «99 відсотків позовів з боку Російської православної церкви щодо переходу парафій ми виграли» • Дмитро Підручний вперше в сезоні фінішував у топ-10 гонки Кубка світу • У Тернополі чоловік впав на огорожу і сильно травмував око • Підрозділ територіальної оборони таки розмістять неподалік Тернополя • Чому мешканців Великого Глибочка обізвали сепаратистами? • 7 тисяч вареників – для військових від господинь з Багатківців! • У вертепі – родини! Тернопільська спільнота «Подружні зустрічі» підготувала унікальний вертеп • Потрійна ДТП у Заводському: травмовано вагітну жінку • З Ниви пішов головний бомбардир команди • У неділю рятувальники в Тернополі витягали зі снігу дві швидкі • Як відроджували вертеп у Великій Березовиці в 90-их роках
Чому деякі депутати не хочуть голосувати за зміни до Генплану Тернополя?

Опубліковано: 24 Лютого о 9:02 42


Потужна інформаційна та фінансова кампанія проти ухвалення депутатами змін до Генерального плану Тернополя має за мету легалізувати будівельний хаос та вседозволеність у нашому місті.


У той же час чіткий план розвитку Тернополя унеможливлює “дерибан” землі, чим сьогодні активно займається велика частина депутатського корпусу Тернопільської міської ради. Нагадаємо, голосування за зміни до Генплану має відбутися вже на найближчій сесії міської ради 24 лютого, а щоб зрозуміти антиГенпланівську активність деяких депутатів, треба дати відповідь на декілька запитань.

Що таке Генплан?

“Вікіпедія” дає чітке розуміння визначення Генплану: Генеральний план — це містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту. Крім того, Генплан як регуляторний акт мусить відповідати статті 4 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, тобто бути доцільним, ефективним, збалансованим і передбачуваним. Відомо, що основним аргументом для інвестора при прийнятті рішення про вкладення коштів є рівень окупності капіталу та рівень ризиків. І саме Генеральний план є основним джерелом такої інформації у сфері ринку житла та нерухомості.

Генплан руйнує основи корупції. Тобто інвесторам не треба бігати по депутатах з валізами грошей, щоб погодити те чи інше питання.

Кому потрібен Генплан та зміни до нього?

По-перше, він потрібен простим людям. Згадаймо, скільки тернополян страждали від будівельних афер “щепановських”, коли у людей збирали гроші, а натомість вони не отримували житла. Лише після запровадження Генплану в 2010-ому кількість ошуканих пайовиків різко зменшилась. Сьогодні, поки депутати міськради зволікають із затвердженням змін до Генплану, на жаль, можливі нові афери. Окремі нечесні підприємці спочатку захоплюють ділянку, не маючи на неї жодних прав, влаштовують потужну рекламну кампанію у ЗМІ, а потім зникають, залишивши обдурених вкладників ні з чим.

По-друге, Генплан потрібен чесним підприємцям, котрі не бажають платити хабарі, а хочуть розуміти, за якими правилами вони працюють.

По-третє, він потрібний міській громаді. Коли є чіткі правила у вигляді Генплану, у місто приходить інвестор. Не секрет, що велика частка інвестицій у Тернопіль напряму пов’язана з будівельною сферою, а це кошти на оновлення опалювальної системи, ремонти вулиць. Це нові робочі місця.

Кому НЕ потрібні Генплан і зміни до нього?

По-перше, частині депутатів міської ради Тернополя, які прийшли у раду не працювати на громаду, а для особистого збагачення. Вони намагаються створити умови, щоб всі більш-менш значні земельні питання вирішувалися через них. Щоб будівельники, представники малого й середнього бізнесу, прості тернополяни “бігали” за ними з проханням “порішати” питання за винагороду. Коли ж є Генплан, нікому не треба ні за ким бігати. Всі рішення приймаються відповідно до плану. Тобто депутати втрачають жадану винагороду.

По-друге, Генплан і зміни до нього не вигідні недобросовісним підприємцям, які звикли або “рішати” всі питання за гроші, або просто мають у міській раді своїх депутатів, через яких пропихають свої питання. Тому оновлений Генплан Тернополя знищує різних “земельних рішал” як касту!

Як недобросовісні ДЕПУТАТИ борються зі змінами до Генплану

Після відповідей на вище поставлені запитання стає зрозуміло, чому депутати міської ради табунами їздять до Києва у головний офіс Інституту проектування міст “Діпропроект” (розробника Генплану і нових змін до нього) – найавторитетнішої структури в Україні, яка, до речі, є автором Генпланів майже всіх обласних центрів України. Спочатку ці діячі заявляли, що є два різних Генплани міста Тернопіль. Щоб довести це, вони “фотошопили” “докази” нібито підробленого Генплану. Коли ж брехня цих ділків-фотошоперів випливла на поверхню, вони почали вигадувати, що отримали якийсь “третій” варіант Генплану. “Цирк” йде по колу. Головна мета полягає лише у тому, щоб посіяти смуту, а не в тому, щоб довести нелегітимність Генплану. Це зробити неможливо у принципі, адже він існує в єдиному варіанті. Основне креслення Генплану опубліковане на сайті міської ради, а оригінал зберігається у “Діпропроекті”. Обговорення майбутніх змін до Генплану розпочалось ще у 2014 році, і більшість сьогоднішніх депутатських “крикунів” сама вносила пропозиції по змінах до Генплану Тернополя. Отож, справжня мета цих “крикунів” – дискредитувати зміни до Генплану, дезорієнтувати і ввести в оману решту депутатів, щоб завалити голосування на сесії міської ради.

Як недобросовісні ЗАБУДОВНИКИ борються зі змінами до Генплану

У боротьбі проти Генплану до депутатів-заробітчан долучилися й недобросовісні забудовники. Вони сполошилися після того, як міський голова оголосив про скликання чергової сесії міської ради на 24 лютого, а всі спроби підконтрольних їм депутатів очорнити Генплан з тріском провалилися. Більше половини депутатів міської ради критично сприймають нападки депутатів-заробітчан на Генплан і готові голосувати за зміни до нього. Тому противники змін до Генплану  вирішили вдатися до “важкої артилерії”. Як стверджують знаючі журналісти, у стінах міської ради вже ходять чутки про фантастичні суми проти голосування за зміни до Генплану. Подейкують, що ляльководи “слуг народу”, які не хочуть голосувати за зміни до Генплану, сидять у Тернополі на вул. Грушевського.

Судячи з усього, 24 лютого обіцяє стати для депутатського корпусу Тернопільської міської ради справжнім іспитом на чесність та моральність. Чи поведуться депутати на провокації своїх колег-заробітчан, поповнивши їхні лави за “3 000 срібняків”, чи, навпаки, керуючись власним сумлінням та інтересами громади, проголосують за чітко визначені правила розвитку Тернополя? По суті, на найближчій сесії 24 лютого відбудеться справжня битва за майбутнє нашого міста.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

23 листопада на 65 році життя відійшла у вічність відома тернопільська журналістка Ганна-Надія Моховик...


Автор: Опубліковано: о 18:12


Нині ж транспортний парк рухомого складу підприємства нараховує 57 пасажирських тролейбусів (з яких один технічна допомоги) та 44 автобуси...


Рубрика: Опубліковано: о 15:11


Пишу, бо яку користь може принести людям письменник, окрім як залишатися собою і творити?...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 15:07


Рвучкий вітер наробив шкоди на Тернопільщині. Зокрема, у місті Підгайці в результаті негоди похилилась новорічна ялинка.

...


Опубліковано: о 17:09Теми дня
17 Січня
16 Січня
15 Січня
14 Січня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео