Субота, 30 травня 2020
• Оновлені харчоблок і пральня у дитсадку № 6 • Голова правління «Одеської кіностудії» Андрій Осіпов: «У Тернополі є такі люди і така енергія, які дозволяють саме цьому місту бути лідером в українській кінематографії» • Для розвитку міст потрібні час і досвід • Віктор Овчарук:«Співпраця ОТГ та кооперативів може стати взаємовигідним механізмом розвитку і гарантією фінансової стабільності останніх» • Автомобільні «корки»: наслідки і причини • Тернополянка Анна Кріль — призерка міжнародного онлайнконкурсу юних піаністів • У Тернополі почала діяти нова транспортна мережа • Експрокурор Юрій Ковалик відбуває покарання у Кагарлицькій виправній колонії на Київщині • «Їжа королів» – на тернопільському полі! • Олімпіада в Токіо може не відбутися взагалі • Дитсадки у Тернополі запрацюють першого червня • Файне місто повертається до звичного життя • Футбол знову з нами! • Прощання з Ерітьє • Протоієрей Дмитро Лисак та його дружина пані Марія відсвяткували золоте весілля • Метеопрогноз не тішить: знову циклони і дощі • Коронавірус не здається: 477 осіб захворіли за минулу добу • Фінал Кубка України перенесли з Тернополя у Львів • «Будинок тріщить, одного дня – впаде…» • COVID-19 забрав життя голови Кременецької районної ради Володимира Стефанського
Чому фракції «Самопомочі» та БПП втрутились у внутріпартійний «свободівський» конфлікт і зірвали сесію міської ради?

Опубліковано: 28 Квітня о 14:00 21


24 квітня представники партії “Самопоміч” та “Блоку Петра Порошенка” втрутилися у внутріпартійний конфлікт між депутатами-зрадниками та рештою активу ВО “Свобода” та зірвали сесію міської ради Тернополя.


Нагадаємо, нещодавно трьох депутатів міської ради Тернополя Івана Сороколіта, Ігоря Турського та Романа Навроцького виключили з ВО “Свобода” за порушення партійних принципів та підозру у корупційних діях. Активісти-“свободівці” під стінами міської ради вимагали від них скласти депутатські мандати, як вони й зобов’язувалися перед виборами у письмовій формі. Однак за підтримки депутатів від “Самопомочі”, БПП та правоохоронців трійка зрадників намагалася прорватися у будівлю міської ради, спровокувавши протистояння.

Що кажуть «Самопоміч» та БПП?

Тим часом депутати від партій “Самопоміч” та “Блоку Петра Порошенка” заявляють, що вони хотіли прийти на сесію, однак активісти “Свободи” не пустили їх на засідання. Однак, як видно з відеозаписів, активісти вільно пропускали на сесію всіх депутатів, окрім трьох “свободівських” зрадників-“тушок”. Депутати з інших депутатських фракцій вільно пройшли у приміщення міської ради і чекали у сесійній залі. Лише депутати від “Самопомочі” та окремі від БПП намагалися завести до ради “свободівських тушок”. Тому саме їхнє втручання у внутріпартійний конфлікт “Свободи” стало причиною того, що міський голова Тернополя був змушений закрити сесію, аби недопустити загострення ситуації.

Виникає цілком резонне запитання: чому депутати від “Самопомочі” та “порошенківці” втрутилися у цей конфлікт та зірвали сесію?

«Самопоміч» отримала «сміттєвий» наказ…

28 березня 2017 року міський голова Львова та лідер “Самопомочі” Андрій Садовий надіслав офіційного листа на адресу міської ради Тернополя з пропозицією приймати львівське сміття за гроші. Зокрема, Садовий пропонує тернопільській владі приймати у місяць 500 тонн львівського “добра” з розрахунку 300 грн. — за одну тонну. Це приблизно
6 000 доларів США за місяць.

При цьому фракція “Самопомочі” у Тернопільській міській раді отримала наказ за будь-яку ціну проштовхнути це рішення. Тому вже майже місяць тернопільські депутати від “Самопомочі” шантажують мера і решту депутатського корпусу львівським сміттям. У разі відмови вони навіть погрожували заблокувати роботу міської ради. І ось такий шанс настав. Разом зі “свободівськими” зрадниками та колегами з БПП вони зірвали роботу сесії. І це — незважаючи на те, що не так давно, під час виборчої кампанії, представники “Самопомочі” активно “воювали” з цими вже екс-“свободівцями”. Але до чого тут політичні принципи, коли є свої інтереси і команда зі Львова завозить під Тернопіль щомісяця по 500 тонн львівського сміття?

…А БПП бореться за три «тушки»

“Свободівських” зрадників також намагалися провести у раду і депутати від БПП. Один з них, Володимир Місько, у сутичці був навіть “поранений” яйцем в обличчя, після чого звернувся за допомогою до медиків та написав заяву до поліції. Питається: чого ж “порошенківці” так наполегливо захищають своїх ідеологічних супротивників?

По-перше, згадана трійця — Іван Сороколіт, Ігор Турський та Роман Навроцький — від початку даної депутатської каденції лише формально рахувалися членами ВО “Свобода”. Вони діяли, як хотіли і як того вимагала теперішня обласна влада. Зокрема, не голосували за виділення земельної ділянки УГКЦ, блокували виділення земельних ділянок ветеранам АТО, не голосували за підтримку блокади Донбасу, за відкриті земельні аукціони тощо. По суті, вони діяли у міськраді, як рафіновані “тушки”, і тепер у БПП з’явилась можливість узаконити статус “тушок” та офіційно включити їх до складу своєї фракції.

По-друге, якщо керівництву БПП вдасться зберегти у міській раді своїх “тушок”, то це стане прикладом для інших депутатів (і не лише “свободівських”), що можна “здати” своїх виборців і вигідно співпрацювати з владою. Це посил всім іншим: зраджуйте, і БПП вас захистить, ви збережете депутатський мандат, навіть якщо зрадите свою політсилу і виборців! Так “порошенківці” намагаються штучно збільшити кількість та вплив своєї фракції у міській раді Тернополя.

Отже, наразі робота міської ради Тернополя заблокована, “Самопоміч” продовжує “сміттєвий” шантаж Тернополя, а БПП бавиться з “тушками”.

Далі буде…


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Практично в усіх тернопільських дошкільних навчальних закладах під час карантину тривали активні ремонтні роботи...


Опубліковано: о 16:23


Найефективніші зміни приносять ті, кого кілька разів обирали на посаду мера
...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:47


На цьому голова обласної ради наголосив під час зустрічі з представниками кооперативного об’єднання «Файні Ґазди» і керівником департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Володимиром Стахівим...


Рубрика: , Опубліковано: о 19:15


Проблема заторів знайома кожному мешканцю міста ...


Опубліковано: о 16:12Теми дня
30 Травня
29 Травня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео