Середа, 29 березня 2023
• Не стало відомого письменника і краєзнавця з Тернопільщини • «У Бахмуті гірше, ніж в пеклі» • Букети із лози — від скалатських волонтерів • Ігор Скоропад: «У Тернополі зібралися найдосвідченіші нейрохірурги з усієї України» • У парку «Загребелля» виявлено факти незаконного збирання березового соку • Студентка-нігерійка Джульєтта заспівала “Черемшину” для коханого • Кохання, загартоване війною • У Тернопільській громаді триває двомісячник благоустрою • Жива легенда УПА: мешканка Тернопільщини святкує поважний ювілей • Вчинив домашнє насильство – зумій понести за нього відповідальність • «Контінентал» розпочав весняну посівну • 77 тисяч гривень – за неіснуючий квадроцикл • Викрав телефон із-під прилавка • Сергій Добалюк: «У час війни кожен із нас мусить бути волонтером» • Майстриня з Тернопільщини втратила понад 15 тисяч гривень • «Війна знімає маски. На фронті всі — справжні» • «Гаряча лінія» для підтримки родин полеглих Героїв • Міський голова Тернополя відвідав на передовій захисників із 44-ої тернопільської бригади • Волонтерка Тіфані привезла допомогу до Тернополя • «Я не прийшов вбивати, а — захищати рідну землю»
Чому «команда Надала» назвала свою партію «Порядок. Відповідальність. Справедливість»?

Автор: Опубліковано: 11 Вересня о 9:00 254


Ця нова політична сила з’явилася у тернопільському політикумі зовсім недавно, але вже встигла наробити галасу своїми прямолінійними заявами про підтримку міського голови Тернополя. Тим не менше соціологічні дані вказують, що разом з ВО “Свобода” ця політсила претендує на промерську більшість у наступній міськраді.


Краще партія однодумців, ніж іменний політичний фан-клуб
Політична партія “Порядок. Відповідальність. Справедливість” прямо і відверто називає себе “командою Надала”. Ця нова політсила, яку до міської ради Тернополя веде Олександр Смик, давній друг і партнер Сергія Надала по міській раді, об’єднала фахівців і управлінців, яких також тісно пов’язують з чинним міським головою. Власне, точніше було б цю партію так і назвати на кшталт “команда Сергія Надала”, однак цього не сталося. Одна із причин, як вдалося дізнатися, — сам Сергій Надал не хотів цього. Так, він сильний лідер, фаховий управлінець. Він доволі жорсткий, але при цьому вміє прислухатися до думки оточуючих, тому відмовився від ідеї політичного фан-клубу свого імені. Для нього було важливіше не допустити розпорошення професійних управлінців під різними партійними брендами. Ідея партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість” — концентрація професійних кадрів, які готові виконувати програму змін Сергія Надала у Тернополі.
«Порядок. Відповідальність. Справедливість» — партія тернополян
Друга причина — також на поверхні. “Порядок. Відповідальність. Справедливість” — це партія тернополян, котра охоплює різні прошарки громади. Тут є управлінці, підприємці, волонтери, юристи, комунальники. Ці люди можуть мати різне бачення щодо окремих загальноукраїнських і політичних питань, але всіх їх об’єднує розуміння, що сьогодні єдиним острівцем стабільності у Тернополі є місцеве самоврядування.
Протягом останнього року на фоні дилетантських урядів та цілковитої бездіяльності обласної влади виважені і дійові рішення ми бачили винятково на рівні міської ради. Очевидно, що небайдужі тернополяни готові підставити плече міському голові, котрий, як ми всі знаємо, здатний діяти швидко і рішуче у кризових умовах. Ці люди добре розуміють, що не варто чекати якоїсь “зовнішньої допомоги”. На рівні центральної влади сьогодні немає нікого, хто може долати серйозні виклики сьогодення — такі, як, наприклад, захист України, боротьба з бідністю та коронавірусом. У цій ситуації сьогодні центр розв’язання проблем і порятунку людей переміщується на рівень громади, тому свідомі люди об’єднуються навколо органу місцевого самоврядування і його лідера.
Як знайти «команду Надала» у виборчому бюлетені?
І друзям, і недругам очевидно і зрозуміло: найвищий рейтинг у Тернополі має чинний міський голова Сергій Надал. Очевидно також, що у його діяльності є немало огріхів, але позитивного назагал незрівнянно більше. Він — один з небагатьох голів обласних центрів, який від виборів до виборів системно виконує свої обіцянки. Більшість тернополян хотіла б, без сумніву, залишити такого керівника, особливо тепер, у час “управлінського хаосу” у країні, бо, попри все, Сергій Надал забезпечує порядок і послідовні позитивні зміни у місті.
Не секрет, що міського голову підтримують і ті виборці, які на національному рівні підтримують різні партії. Колись ці виборці шукали “свою” партію на місцевому рівні, але голосували за мера Сергія Надала. Цього разу може бути інакше. Частина виборців, яка прагне захистити Тернопіль від зовнішніх загроз і схильна до радикальних поглядів, обиратиме ВО “Свобода”, бо ця політсила вміє захищати “своїх”, в тому числі міського голову. Інша частина, так би мовити, поміркована, яка вболіває за збереження курсу Тернополя, професійну роботу насамперед у господарській сфері, тепер має свою політичну силу. Відтак ці виборці 25 жовтня шукатимуть “Порядок. Відповідальність. Справедливість”, чітко усвідомлюючи, що голосують за команду свого успішного мера.
Такий розвиток подій є добрим для Тернополя. “Свобода” захищатиме місто і Україну від зовнішніх загроз. “Порядок. Відповідальність. Справедливість” вирішуватиме господарські проблеми невпинного розвитку міста.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Відійшов у засвіти відомий тернопільський письменник, краєзнавець Михайло Ониськів...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Місяць тому 73-річний Станіслав Галка вибрався з Бахмута з останньою евакуаційною групою...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 17:18


У благодійній організації «Скалат — громада добра» передвеликодня метушня — волонтери готують святкові пакунки своїм воїнам на фронт, а ще проводять майстер-класи для збору коштів на ЗСУ...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 17:02


Нейрохірург Ігор Скоропад переїхав до Тернополя з Миколаєва...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Щоб пограти в азартні ігри, які описуються на Чемпіон Клуб сьогодні, не потрібно їхати в інше місто чи країну. Слоти, рулетка, покер та інші розваги доступні з ПК, ноутбуків і смартфонів...


Рубрика: Опубліковано: о 17:59Теми дня
29 Березня
25 Березня
24 Березня
23 Березня