Вівторок, 22 вересня 2020
• COVID-19 на Тернопільщині: 197 випадків захворювання за добу, два – летальні • У церкві в Зборові унікальний різьблений і кований іконостас • 5 рецептів пікантних заготовок зі слив • Уже подали 16 проєктів на «Громадський бюджет 2021» Тернополя • Олег Сиротюк: «Змінивши постанову про місцеві вибори, чинна влада вручить депутатські мандати бойовикам» • Україна друга в Європі за смертністю від COVID-19 • Зеленський – у Тернополі! • «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» упевнено лідирує у рейтингу партій • Триває капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів • Віктор Овчарук: «Великою загрозою для Кремля є Петро Порошенко, бо саме він консолідує патріотів довкола захисту українських цінностей, і цим пояснюється запровадження персональних санкцій проти нього» • Зміни в обласній прокуратурі: пішов Микола, прийшов Миколайчук • Тернопіль увійшов до топ-5 міст зі сприятливим бізнес-кліматом • «Бути чи не бути»… театральному сезону? • Територіальний центр пропонує соціальну допомогу одиноким тернополянам похилого віку • Тернополян «золотого віку» запрошують на цікаві зустрічі • Центральна влада і Тернопільська ОДА хочуть перетворити школи на… курники? • Прокурор Петришин пішов з ганьбою із Тернопільщини • Тернопільська обласна аптека № 78 вже працює цілодобово • Університет сучасних знань! • Об’їздив 45 країн і повернувся до Кременця, щоб відкрити своє кафе!
Чому «команда Надала» назвала свою партію «Порядок. Відповідальність. Справедливість»?

Автор: Опубліковано: 11 Вересня о 9:00 39


Ця нова політична сила з’явилася у тернопільському політикумі зовсім недавно, але вже встигла наробити галасу своїми прямолінійними заявами про підтримку міського голови Тернополя. Тим не менше соціологічні дані вказують, що разом з ВО “Свобода” ця політсила претендує на промерську більшість у наступній міськраді.


Краще партія однодумців, ніж іменний політичний фан-клуб
Політична партія “Порядок. Відповідальність. Справедливість” прямо і відверто називає себе “командою Надала”. Ця нова політсила, яку до міської ради Тернополя веде Олександр Смик, давній друг і партнер Сергія Надала по міській раді, об’єднала фахівців і управлінців, яких також тісно пов’язують з чинним міським головою. Власне, точніше було б цю партію так і назвати на кшталт “команда Сергія Надала”, однак цього не сталося. Одна із причин, як вдалося дізнатися, — сам Сергій Надал не хотів цього. Так, він сильний лідер, фаховий управлінець. Він доволі жорсткий, але при цьому вміє прислухатися до думки оточуючих, тому відмовився від ідеї політичного фан-клубу свого імені. Для нього було важливіше не допустити розпорошення професійних управлінців під різними партійними брендами. Ідея партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість” — концентрація професійних кадрів, які готові виконувати програму змін Сергія Надала у Тернополі.
«Порядок. Відповідальність. Справедливість» — партія тернополян
Друга причина — також на поверхні. “Порядок. Відповідальність. Справедливість” — це партія тернополян, котра охоплює різні прошарки громади. Тут є управлінці, підприємці, волонтери, юристи, комунальники. Ці люди можуть мати різне бачення щодо окремих загальноукраїнських і політичних питань, але всіх їх об’єднує розуміння, що сьогодні єдиним острівцем стабільності у Тернополі є місцеве самоврядування.
Протягом останнього року на фоні дилетантських урядів та цілковитої бездіяльності обласної влади виважені і дійові рішення ми бачили винятково на рівні міської ради. Очевидно, що небайдужі тернополяни готові підставити плече міському голові, котрий, як ми всі знаємо, здатний діяти швидко і рішуче у кризових умовах. Ці люди добре розуміють, що не варто чекати якоїсь “зовнішньої допомоги”. На рівні центральної влади сьогодні немає нікого, хто може долати серйозні виклики сьогодення — такі, як, наприклад, захист України, боротьба з бідністю та коронавірусом. У цій ситуації сьогодні центр розв’язання проблем і порятунку людей переміщується на рівень громади, тому свідомі люди об’єднуються навколо органу місцевого самоврядування і його лідера.
Як знайти «команду Надала» у виборчому бюлетені?
І друзям, і недругам очевидно і зрозуміло: найвищий рейтинг у Тернополі має чинний міський голова Сергій Надал. Очевидно також, що у його діяльності є немало огріхів, але позитивного назагал незрівнянно більше. Він — один з небагатьох голів обласних центрів, який від виборів до виборів системно виконує свої обіцянки. Більшість тернополян хотіла б, без сумніву, залишити такого керівника, особливо тепер, у час “управлінського хаосу” у країні, бо, попри все, Сергій Надал забезпечує порядок і послідовні позитивні зміни у місті.
Не секрет, що міського голову підтримують і ті виборці, які на національному рівні підтримують різні партії. Колись ці виборці шукали “свою” партію на місцевому рівні, але голосували за мера Сергія Надала. Цього разу може бути інакше. Частина виборців, яка прагне захистити Тернопіль від зовнішніх загроз і схильна до радикальних поглядів, обиратиме ВО “Свобода”, бо ця політсила вміє захищати “своїх”, в тому числі міського голову. Інша частина, так би мовити, поміркована, яка вболіває за збереження курсу Тернополя, професійну роботу насамперед у господарській сфері, тепер має свою політичну силу. Відтак ці виборці 25 жовтня шукатимуть “Порядок. Відповідальність. Справедливість”, чітко усвідомлюючи, що голосують за команду свого успішного мера.
Такий розвиток подій є добрим для Тернополя. “Свобода” захищатиме місто і Україну від зовнішніх загроз. “Порядок. Відповідальність. Справедливість” вирішуватиме господарські проблеми невпинного розвитку міста.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Станом на 21 вересня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 11435 випадках діагноз лабораторно підтверджений (10587 випадків – дорослі, 848 випадків – діти), з них 139 летальних (1 випадок житель сусідньої області). Видужала 5141 особа...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:41


Смачні мариновані сливи – чудове доповнення до різноманітних смаколиків...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Станом на 17 вересня на участь у «Громадському бюджеті 2021» уже подано 16 проєктів жителями Тернопільської міської територіальної громади...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:20


Росія поставила ультиматум і вимагає внесення змін до українського законодавства, зокрема, в постанову «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» №3943, ухвалену 15 липня...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00Теми дня
21 Вересня
20 Вересня
19 Вересня
18 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео