Четвер, 16 липня 2020
• Стрічка «Черкаси» – справжнє патріотичне кіно • Програма «Патронатна сім’я» у Тернополі допоможе дітям подолати кризу • Почалась реалізація комплексної програми очищення Тернопільського ставу • 25 жовтня відбудуться місцеві вибори в Україні • «Прованс»… біля Зарубинців! • «Християнська етика повинна бути у кожній школі» • 1000-ий номер «НОВОЇ Тернопільської газети»! • «Побороли коронавірус у Монастириськах – пора на заробітки» • На протест до Києва приїхали жителі Верховинщини в гуцульських строях • За червень – понад 200 протоколів за керування транспортними засобами у нетверезому стані • На Тернопільщині за добу 16 нових випадків зараження на COVID-19 • На Бережанщині втопилися двоє друзів… • Тернополянам не потрібно подавати довідки про зареєстрованих осіб для отримання соціальних послуг • 21% суддів першої інстанції у Тернопільській області – недоброчесні • В Україні проводять випробування чотирьох препаратів проти Covid-19 • Коронавірус на Тернопільщині: із 2260 хворих осіб 1415 одужали, 34 померли • Коноплю вирощував на… даху дев’ятиповерхівки • У Польщі на рівні конституції заборонять усиновлення дітей одностатевими парами • Смачний кошик: життя – малина! • Тепловики провели перерахунок плати за гарячу воду за червень
Демократичні сили визначилися з єдиним кандидатом у президенти

Опубліковано: 17 Січня о 18:00 51


В єдності – сила, тому настав час заради майбутнього відкинути власні амбіції і гуртуватися навколо єдиного кандидата.


Демократичні сили визначилися з єдиним кандидатом у президенти. Ним став лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Висуненню Гриценка єдиним кандидатом був присвячений Форум демократичних сил, який відбувся 11 січня 2019 року у столиці. На ньому Анатолій Гриценко представив свою передвиборчу програму «Чесний президент – служитиме людям!»

Простора зала київського виставкового центру, де відбувався форум, ледь вмістила всіх охочих зустрітися з Анатолієм Гриценком. Серед присутніх – партійці «Громадянської позиції» та сил, що впродовж останніх місяців заявили про об’єднання з командою Гриценка перед президентськими і парламентськими виборами: Громадянського руху «Хвиля» Віктора Чумака, «Громадського руху «Рідна країна» Миколи Томенка, Європейської партії України Миколи Катеринчука та «Альтернативи» Єгора Фірсова.

Демократичні сили повинні об’єднатися заради країни

В єдності – сила, тому настав час заради майбутнього відкинути власні амбіції і гуртуватися навколо єдиного кандидата. Ця думка стала лейтмотивом виступу народного депутата Мустафи Найєма.

«У нас є червона межа – це роз’єднаність. Наш історичний досвід довів, що саме роз’єднаність та компроміси призвели до того, що вже друге покоління так чи інакше має просити дозволу на те, щоб обирати тих, кого вони бажають обирати, – чесних, правильних і принципових людей. І цю межу ми маємо перетнути… Є три кандидати, які мають об’єднати свої зусилля. Пан Гриценко має найвищий рейтинг. Є Андрій Садовий, який точно дивиться наш форум, спостерігає. Так само як спостерігає і кандидат, який ще думає, чи брати участь у виборах, – пан Вакарчук. Я дуже хочу, щоб на цих виборах ми перетнули межу роз’єднання, щоб був один кандидат, який об’єднає всі зусилля. І я закликаю всіх трьох кандидатів сісти за стіл. Дайте нам шанс проголосувати за одного!», — заявив Найєм, побажавши Гриценкові сил та натхнення об’єднати всі здорові демократичні сили.

Учасник АТО: «Гриценко врятував наших бійців у 2014-ому»

Максимально емоційним був виступ голови громадської організації «Всеукраїнський союз учасників АТО», партійця «Громадянської позиції» Олександра Кралюка. Він пояснив, чому військові — за Гриценка, якому часто дорікають за неучасть в АТО. За словами Кралюка, боронити державу можна не тільки в окопах. На підтвердження своїх слів він розповів, як Гриценко врятував від смерті цілу роту добровольців.

«Анатолію Степановичу, пам’ятаєте 2014-ий рік, серпень, селище Хрящувате? Там тримала оборону друга рота 24-го батальйону. Не було зв’язку. Ми змогли додзвонитись тільки до Гриценка. Слухайте, члени ТСК, які кажуть, що Гриценко не воював! Ці хлопці були виведені з оточення під Хрящуватим завдяки тому, що ми додзвонились до Анатолія Степановича! Я впевнений, що у кожного воїна, який тут присутній, така ж історія. І кожен з тих, хто на передовій, розуміє: саме таких людей сьогодні треба ставити до керма. Не боятись, не думати про те, що ми знову помиляємось, тому що історія дає шанс отримати нову країну», — зазначив ветеран.

Чесний президент – служитиме людям!

Анатолій Гриценко свій виступ розпочав словами подяки за виявлену йому довіру і констатації тієї величезної відповідальності, яку він відчуває перед тими, хто його підтримує, і перед країною загалом. Потім перейшов до програми з назвою «Чесний президент – служитиме людям!», з якою йде в президенти і за якою планує кардинально змінювати країну.

Він зазначив: зміни розпочинатиме з себе, аби дати приклад іншим. Зокрема, зітне піраміду корупції, що проникає у найвищі владні кабінети, зупинить практику заробляння на війні і віджимання в інтересах президента чужого бізнесу, наповнить слова «Гарант Конституції» реальним змістом. А щоб ні в кого не було спокуси повернути попередні практики, ініціює нарешті ухвалення дієвого закону про імпічмент.

«У владі будуть не «любі друзі», а люди, що відповідають принципу «трьох П»: професійні, порядні, патріотичні. От ви знаєте прізвища моїх кумів? І не дізнаєтесь, бо їх не було на держпосадах, коли я був міністром оборони, не буде і тоді, коли стану президентом», – підкреслив Гриценко.

Він обіцяє піти війною на олігархів як на клас і повернути тих, хто нині паразитує на тілі держави, у рамки закону та рівні з іншими можливості ведення бізнесу, або їм доведеться покинути Україну, а їхнє майно буде націоналізовано.

Захист чесного бізнесу взагалі є важливою частиною програми Гриценка. Він збирається забезпечити однакові умови для всіх, привести до ладу податкове і митне законодавство, посилити відповідальність за рейдерство, знищити можливості для силових структур втручатися в економічну діяльність, забезпечити державну підтримку і адекватне кредитування для аграріїв та створити умови для притоку інвестицій в Україну.

Тільки сильна Україна може повернути окуповані території

Окрема увага – поверненню миру в Україну. Гриценко запевняє, що за п’ять років каденції з використанням дипломатичних, економічних, військових механізмів поверне Донбас на українських умовах. І наголошує: ні шантаж, ні підкуп не зможуть змусити його відмовитися від Криму та українських громадян, що живуть на півострові. У зовнішній політиці обіцяє зосередити увагу на розв’язанні економічних питань та питань повернення миру на нашу землю і українців, що перебувають у полоні та у російських в’язницях, додому. Докладатиме всіх зусиль задля утвердження України як суб’єкта міжнародної політики, а не як об’єкта, як це часто є нині.

«Україні вже диктують умови не тільки хижаки, а й травоїдні, які раніше голови не піднімали. Вони диктують тому, хто ще слабший. Сильним ніхто не диктує умов. Тож маємо стати сильними!» – підкреслив Гриценко.

Аби забезпечити гідне життя людям, достатньо одного президентського терміну

Анатолій Гриценко анонсував також комплекс рішучих дій по боротьбі з корупцією. Відучати чиновників красти і брати хабарі він планує завдяки впровадженню системи стимулів і покарань. І кожен з них знатиме: у будь-який момент його можуть відправити на поліграф чи спровокувати на хабар. Не встояв перед спокусою – отримуй суттєвий тюремний строк, заборону займати державні посади довічно і конфіскацію майна родини. Те ж стосуватиметься і суддів.

Але найголовніше, на думку Гриценка, – повернути людям віру і у державу, і у власні сили. Громадяни отримають можливість реалізувати себе в своїй країні, гідні зарплати (середню зарплатню у розмірі 700 євро Гриценко вбачає реальною найближчим часом), соцвиплати і пенсії. Це стимулюватиме розвиток країни і зупинить трудову міграцію, яка вже набула катастрофічних масштабів. Головна мета – повернути людям безпеку, справедливість і мир.

«Вже 28 років нам говорять, що в України є шанс і надія. Надії мають справджуватися, і не колись, не для наступних поколінь, а тут і тепер. Я впевнений, що всі ті завдання, які в програмі, ми спроможні виконати за 5 років. І тому офіційно заявляю: мені достатньо одного президентського терміну», — заявив Анатолій Гриценко.

Гриценко запевнив: готовий гідно пройти всі випробування передвиборчих перегонів, перемогти і змінити країну на краще. Зволікати і танцювати на граблях часу вже не лишилося. Час діяти.

За матеріалами видання «Обозреватель»


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Після тривалого ремонту і адаптивного карантинного періоду тернополяни мали змогу подивитись режисерську версію фільму «Черкаси» у кінотеатрі «Злата», що на вулиці І. Франка, 8...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 18:00


З метoю забезпечення прав дитини та ствoрення кoмфoртних умoв для її зрoстання у періoд, кoли дитина через певні життєві oбставини тимчасoвo не мoже прoживати разoм з батьками чи закoнними представниками, в Україні та в Тернoпoлі зoкрема діє прoграма «Патрoнатна сім’я»...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Днями на вимогу міського голови Тернополя Сергія Надала експерти Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області відібрали зразки води на шести ділянках озера. Частина результатів дослідження вже відома...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 15:00


Сьогодні, 15 липня, Верховна Рада України ухвалила постанову щодо проведення місцевих виборів у 2020 році.
Так, місцеві вибори відбудуться 25 жовтня...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:30


Унікальне лавандове поле квітне неподалік Збаража. «Лаванди забагато не буває! — переконана збаражчанка Оксана Федчишин. — Її магія робить людей щасливими, з блиском в очах, усмішкою на обличчі, радістю у серці. І це не вигадка, це реальність, я бачу це кожен день!»...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:37Теми дня
15 Липня
14 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео