П’ятниця, 12 серпня 2022
• Смакуйте, люди, тернопільські льоди! • Підозрюваний у продажу бронежилетів тернополянин — багатодітний батько • Квашені огірки — для захисників • «Книга для воїна»: поділись якісним читвом • «Розумна квітка» – енергетична незалежність • У Тернополі додатково відкрили 30 сховищ та укриттів • Воєнні злочини: як їх документують на Тернопільщині? • Йосипівка заспівала — гроші для армії зібрала • Мобільна стоматологія для українських захисників • Іван та Іванна: весілля під вибухами снарядів • Залишила посаду – пішла захищати Україну • Кожен кекс — для перемоги • У Тернополі пройти імунізацію від COVID-19 можна в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини • На Тернопільщині повідомили про підозру проросійському пропагандисту • Троє людей загинули, троє травмовані… • Хотів автомобіль з Європи, попався на “гачок” • Встановили погруддя відомому спортсмену з Тернопільщини • Заплатила шахраям 24 тисячі гривень за… свій будинок • У капличці-пантеоні на Кременеччині зібрались на молитву родини загиблих • Перевірили стан захисних споруд у будинках на вул. Братів Бойчуків у Тернополі
День поля у «Контінентал Фармерз Груп»: як заробити додаткові 100 баксів з гектара завдяки точному землеробству

Автор: Опубліковано: 21 Травня о 12:44 16


Аграрії з усієї Тернопільщини та з сусідніх областей 14 травня зібралися у Хоросткові на Дні поля від компанії «Контінентал Фармерз Груп».


Усі відклали на день свої важливі справи, щоб перейняти досвід, налагодити співпрацю. Спеціалісти «Контінентал» продемонстрували технології точного землеробства в дії. У заході взяли участь партнери та колеги-аграрії, вони мали змогу дізнатися про інновації в агросфері, обмінялися досвідом у вирощуванні культур та налагодили співпрацю з агрохолдингом.

Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен (на фото) зазначив, що одна з основних цілей заходу — це побудова взаємовигідних партнерських відносин із місцевими агровиробниками.

«Нашим партнерам-фермерам пропонуємо послуги елеваторів, допомогу в реалізації вирощеного врожаю за найвигіднішими цінами, якісне насіння, засоби захисту рослин, агрономічну експертизу. Ми відкриті до співпраці та хочемо розвиватися разом, — зазначив Георг фон Нолкен. — Водночас ділимося досвідом впровадження технологій точного землеробства. Завдяки сучасним методам, підходам і технічним засобам можна не лише мінімізувати затрати, а й отримати відчутний економічний ефект. Минулого сезону ми переконалися в цьому на практиці й сьогодні ділимося досвідом».

У «Контінентал Фармерз Груп» впровадження точного землеробства відбувалося впродовж семи етапів, які можна умовно розділити на три блоки. Перший — культура виробництва. Під час його презентації спеціалісти «Контінентал» продемонстрували, яку роль відіграють сучасні технології у підвищенні ефективності виробництва: цифрові контури полів, паралельне водіння, контроль напрямків технологічних операцій, відключення секцій сівалок та обприскувачів, робота з технічною колією. Другий блок — власне точне землеробство (агрохімічне обстеження ґрунтів, контроль за переущільненням землі, оцінка якості технологічних операцій, створення карт-завдань для техніки, картування врожайності, супутниковий моніторинг, скаутинг, метеомоніторинг). Третій блок — процеси автоматизації: локальна робота на полі, зональна технологічна карта, яка адаптується під особливості не лише конкретного поля, а й окремих ділянок.

«Точне землеробство — це не окремі обладнання чи системи, це ціла технологія, це наша філософія, — наголосив операційний директор “Контінентал Фармерз Груп” Віталій Ставнічук. — Нині не акцентуємо увагу на інноваціях, а показуємо те, що насправді дає результат на полі. Демонструємо, як застосування чіткої технології дозволяє збільшити прибутки. Хочемо почути ваші думки, подискутувати, а згодом створити постійний майданчик для обміну досвідом».
«Тернопільщина — аграрна область, тому надзвичайно потрібні заходи такого формату, як сьогоднішній, — подякував організаторам Дня поля заступник голови ТОДА Ігор Гайдук. — Агробізнес треба розвивати, бо це насамперед створення робочих місць. «Контінентал» — один із найбільших платників податків у нашій області. Заохочуємо фермерів також скористатися державною підтримкою, адже цьогоріч на сільське господарство спрямовано 4,5 млрд. грн. Бажаю «Контінентал» та всім аграріям щедрих врожаїв!»

 

«Дякуємо «Контінентал Фармерз Груп» за наповнення місцевого бюджету, за тісну співпрацю, за реалізацію соціальних проєктів, — додав перший заступник голови Хоростківської міської ради Петро Сліпець. — При фінансовій допомозі компанії ми облаштували опалення в будинку культури цукрового заводу, зробили свердловину для водопостачання в с. Карашинці. “Контінентал” брав участь у відкритті пам’ятника Євгену Олесницькому в селі Великий Говилів. Агрокомпанія підтримує літніх людей, дітей-сиріт».

Гості заходу відвідали виставку сільськогосподарської техніки та устаткування для точного землеробства, які «Контінентал» використовує в роботі. Були представлені сівалки точного посіву, системи внесення рідких добрив, автопілотування, комплекти модернізації обприскувачів для руху по міжряддю, системи телематики, обліку й контролю, змішувальні станції та ін.
«Співпраця між аграріями краю дуже важлива. Маємо намір співпрацювати з «Контінентал», потрібно узгодити умови, — сказав голова фермерського господарства «Агро-Фортуна К» із Борщівщини Володимир Петровський. — Проблем із насінням чи засобами захисту рослин нині нема, найцікавіший для нас напрямок — збут продукції за вигідною ціною».

«Обробляю 20 гектарів землі, вирощую пшеницю, ячмінь, сою, раніше сіяв гречку, все диктує ціна, — розповів ще один фермер з Борщівщини Григорій Криворучко. — Приїхав на День поля, щоб поспілкуватися з представниками «Контінентал» про можливу співпрацю. Компанія пропонує вигідні ціни для збуту продукції, тож для місцевих аграріїв це актуально».
На День поля також завітали студенти аграрних спеціальностей різних освітніх закладів Тернопільщини.

«Наші учні оглянули сучасну сільськогосподарську техніку, дізналися про точне землеробство, про ефективні технології. Це цінний досвід! У майбутньому планують проходити стажування в компанії. Пишаємося тим, що чимало наших випускників вже працюють у компанії «Контінентал»!» — зазначила працівниця Хоростківського професійного сільськогосподарського ліцею Ольга Гудована.

 


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Черга за морозивом?! Таку дивину можна побачити хіба що біля кіосків ТМ «Полюс» у Тернополі...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 22:07


У Тернопільському міськрайонному суді сьогодні, 12 серпня, обрали міру запобіжного заходу для 35-річного тернополянина Ігоря Г., якого слідство підозрює у продажу бронежилетів, ввезених з-за кордону як гуманітарну допомогу...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 18:12


Гору огірків передали господарі з сіл Тернопільщини у громадську організацію «Бункер С», що на вулиці Старий Ринок в обласному центрі...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:43


Війна увірвалась у наше життя і перекроїла звичний світ. Але ми живемо і наш громадянський обов’язок — допомагати та підтримати бійців Збройних сил України, які захищають нашу Батьківщину та нашу свободу
...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 12:00


У Тернополі встановили першу в Україні інноваційну сонячну енергетичну систему SmartFlower...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:00Теми дня
12 Серпня
11 Серпня
10 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео