Вівторок, 31 січня 2023
• Настя і її бабуся Галина з Чорткова загинули на Хмельниччині… • «Юрчик просив відкупити йому ровер…» • Заколядували… тубус від гранатомета • Послав «сосать смереки», а суд «вмив руки» • У Тернополі відремонтували автомобіль для військових • З Тернополя на фронт відправили комплекти зимової форми для військових • “Була жива, але знесилена…” Поліцейські Тернополя врятували жінку • У Тернополі до Дня всіх закоханих виступить гурт KAZKA • Колядували і гроші на ЗСУ збирали • Велика допомога маленьких волонтерів • Командир Бендера з Тернопільщини – на передовій! • «Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців» • Громаді на Тернопільщині подарували ікону, якій понад 200 років • Відійшов у вічність багаторічний керівник Тернопільського обласного театру ляльок • Волонтерство окриляє! • “Попросив Наталю взяти паспорт, але не зізнався про розпис”. Військовий Микола здивував кохану • Митрополит Василій Семенюк охрестив шосту дитину подружжя з села Острів • Козівська громада попрощалася з Героєм Олегом Фикою • З війни — до шлюбу: Андрій привіз наречену Настю зі Східної України • У Тернополі підприємці можуть безоплатно розміщувати генератори на комунальній землі
День поля в «лабораторії» просто неба!

Автор: Опубліковано: 5 Вересня о 8:59 34


Компанія «Контінентал» презентувала результати досліджень на своїх демополях біля Хоросткова
.


28 серпня компанія «Контінентал Фармерз Груп» провела День поля у незвичному форматі — у «лабораторії» просто неба. На базі власного науково-дослідного поля фахівці «Контінентал» презентували результати досліджень на своїх демополях біля Хоросткова.

Польові дослідження біля Хоросткова

— Такий захід проводимо вперше і сподіваємося, що він стане хорошою традицією! Добре, що нам пощастило з погодою, адже ще вчора падав дощ і ми жартували, що, мабуть, доведеться дивитися на досліди за допомогою бінокля з верхівки елеватора, — радісно зустрів гостей свята генеральний директор компанії «Контінентал» Георг фон Нолкен.

Намет, польова кухня, тюки, постелена соломою ділянка — все це додавало колориту святкуванню Дня поля біля Хоросткова. Через карантин кількість учасників заходу була обмежена, тож усі змогли детально оглянути дослідні ділянки з посівами сої, соняшнику і кукурудзи.

— Проведення таких Днів поля — це платформа не тільки для підвищення професійного рівня спеціалістів нашої компанії, а й розвитку сільського господарства загалом, — зазначив Георг фон Нолкен. — Колег по галузі вважаємо своїми партнерами, з якими пліч-о-пліч обробляємо землі, тому маємо разом дбати про ці землі, розвивати аграрну галузь. Досвід малих і середніх фермерів такий же вагомий, як і досвід великих агрохолдингів. Проблеми у нас також однакові. Компанія «Контінентал» відкрита до співпраці і готова освоювати нові для нас напрямки партнерства — надавати послуги елеваторів, допомагати у реалізації зерна, а також сприяти у забезпеченні необхідними матеріальними засобами під час посіву.

— Окрім наукового підрозділу в Хоросткові, наша компанія має також експериментальні поля у селі Вирів Кам’янка-Бузького району на Львівщині, — повідомив директор з виробництва компанії «Контінентал» Віталій Ставнічук. — Для досліджень ми обрали різні ґрунтово-кліматичні зони, щоб мати більш достовірні результати. В Україні нестабільна ситуація в агровиробництві: щоразу дорожчають добрива, насіння, засоби захисту рослин, відповідно, технологія вирощування стає все дорожчою, тому важливе наукове підґрунтя у нашій справі.

Застосовувати нові продукти у виробництві досить ризиковано. Нівелювати цей ризик ми вирішили завдяки науковим експериментам. Досліди проводимо від цьогорічної весни, вивчаємо вплив препаратів на кукурудзу, сою та соняшник, далі зосередимось ще на озимому ріпаку, озимій пшениці. Здобутими знаннями охоче ділимось з іншими аграріями, бо тільки в дискусії і співпраці можемо досягти результату. У майбутньому будемо проводити масштабніші Дні поля — з показом техніки, технологій і досягнень у точному землеробстві. Обробіток ґрунту, використання насіння, засобів захисту — наболілі питання, що хвилюють аграріїв, тож маємо разом шукати правильні рішення. У «Контінентал» є кваліфіковані спеціалісти, кандидати наук, які володіють чіткою методологією досліджень, отримують обґрунтовані висновки.

«Контінентал» цінує партнерство з фермерами

На Дні поля продемонстрували таблиці з результатами наукових досліджень на полі біля Хоросткова. У них — дані про вивчення норм і фаз застосування борних добрив, впливу СРР на урожайність культур, ефективність застосування фунгіцидів, гуматів, схеми гербіцидного захисту та ін.

— 70% наших досліджень — це замовлення виробничого департаменту. Випробовуємо все, що цікавить і турбує наших агрономів, — зазначив начальник відділу агрономічної експертизи компанії «Контінентал» Олександр Дерев’янченко. — Наше демополе відрізняється тим, що тут нема популяризації якихось певних продуктів, тут представлена продукція всіх компаній, які нам були цікаві. Наше завдання — зменшити затрати і збільшити врожайність у господарстві. Сьогодні ми продемонстрували 180 ділянок із досліджуваними культурами. Наступного року додамо ще озимі культури, буде 300 ділянок. Висіваємо кожну культуру на 20 сотих в одному повторенні, 20 сотих — у другому, щоб мати точніші дані. Закладаємо гербіциди, змінюємо еталон для порівняння. Це копітка праця, бо потрібно щоразу змінювати продукт, обходити поле, робити аналіз врожайності та ефективності.

— Ми задоволені результатами наукових досліджень на полі біля Хоросткова, — підсумував Георг фон Нолкен. — Відділ агрономічної експертизи «Контінентал» провів досліди, які дуже важливі для нашого виробництва. Отримані висновки дають розуміння, які технології краще застосовувати аграріям, щоб справді мати гарний урожай. Приємно, що цінними знаннями ділимося з нашими друзями-фермерами. На жаль, через карантин не можемо проводити масштабні заходи на всеукраїнському рівні, не змогли запросити усіх бажаючих. Але це все у перспективі, адже сільське господарство потребує наукового підходу, мудрого господарського рішення. Віримо в якісну співпрацю не тільки всередині компанії, а й з партнерами.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

22 січня неподалік Хмельницького в аварію потрапила родина головної спеціалістки відділу економічного розвитку та комунального майна Чортківської міської ради Наталії Мостовик...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:18


Верховний Суд поставив крапку в резонансній справі про ДТП у селі Прошова Великогаївської громади, під час якої постраждав Юрчик Чорний. На високій швидкості хлопчика збив Володимир Суховер із сусіднього села Смолянка...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Вертеп села Сороцьке викупив унікальний експонат для музею «Бабусина скриня»...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 11:57


Ректор Почаївської духовної семінарії Іов Смакоуз відбувся штрафом за злочин...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:45


Вже майже рік в Україні триває війна. Впродовж цього часу наші захисники мужньо тримають оборону та захищають українські міста і села...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:29Теми дня
28 Січня
27 Січня
26 Січня