Субота, 17 квітня 2021
• Триває капітальний ремонт прибудинкової території на просп. Бандери, 84 • Директор Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення Віталій Хоркавий: «Людина похилого віку – це насамперед людина!» • Cучасну дворівневу дорожню розв’язку на Гаївському шляхопроводі планують завершити до Дня міста • Усі тернопільські медзаклади, де лікують хворих на COVID-19, оснащені автономними джерелами кисню • Анастасія Бачинська представить Тернопіль і Україну на чемпіонаті Європи • Сергій Надал: «Тернопіль поки що вберегли від «червоної зони» • Комунальники нагадують тернополянам про заборону спалювання сухої рослинності, опалого листя і будь-якого сміття • Якщо вам раптом некомфортно носити маску… • «Контінентал» продовжує підтримувати медицину: укомплектовані медичні сумки отримають ще 66 закладів охорони здоров’я • Немає часу на «розкачку»: на Тернопіллі стрімко стартували ремонти доріг • Сергій Надал виконав свою обіцянку – Малашовецьке сміттєзвалище перетворилось на сучасний полігон. Там запрацювала нова станція дегазації • Ловись, рибко, велика і… хижа! • На скутері врізався в бетонну огорожу… • Індивідуальне опалення – всім бажаючим! • ЗНО’2021: в карантинних умовах і з новими правилами • «ОСББ – це живий організм, а керуючий будинком – його лікар» • Довічне ув’язнення через… любов • Студентка ЗУНУ Іванна Дяченко стала кращою на Кубку України • Після пиятики в гуртожитку троє дівчаток потрапили до лікарні • Заробітчанина обчистили “до нитки” в готелі в Тернополі
День поля в «лабораторії» просто неба!

Автор: Опубліковано: 5 Вересня о 8:59 28


Компанія «Контінентал» презентувала результати досліджень на своїх демополях біля Хоросткова
.


28 серпня компанія «Контінентал Фармерз Груп» провела День поля у незвичному форматі — у «лабораторії» просто неба. На базі власного науково-дослідного поля фахівці «Контінентал» презентували результати досліджень на своїх демополях біля Хоросткова.

Польові дослідження біля Хоросткова

— Такий захід проводимо вперше і сподіваємося, що він стане хорошою традицією! Добре, що нам пощастило з погодою, адже ще вчора падав дощ і ми жартували, що, мабуть, доведеться дивитися на досліди за допомогою бінокля з верхівки елеватора, — радісно зустрів гостей свята генеральний директор компанії «Контінентал» Георг фон Нолкен.

Намет, польова кухня, тюки, постелена соломою ділянка — все це додавало колориту святкуванню Дня поля біля Хоросткова. Через карантин кількість учасників заходу була обмежена, тож усі змогли детально оглянути дослідні ділянки з посівами сої, соняшнику і кукурудзи.

— Проведення таких Днів поля — це платформа не тільки для підвищення професійного рівня спеціалістів нашої компанії, а й розвитку сільського господарства загалом, — зазначив Георг фон Нолкен. — Колег по галузі вважаємо своїми партнерами, з якими пліч-о-пліч обробляємо землі, тому маємо разом дбати про ці землі, розвивати аграрну галузь. Досвід малих і середніх фермерів такий же вагомий, як і досвід великих агрохолдингів. Проблеми у нас також однакові. Компанія «Контінентал» відкрита до співпраці і готова освоювати нові для нас напрямки партнерства — надавати послуги елеваторів, допомагати у реалізації зерна, а також сприяти у забезпеченні необхідними матеріальними засобами під час посіву.

— Окрім наукового підрозділу в Хоросткові, наша компанія має також експериментальні поля у селі Вирів Кам’янка-Бузького району на Львівщині, — повідомив директор з виробництва компанії «Контінентал» Віталій Ставнічук. — Для досліджень ми обрали різні ґрунтово-кліматичні зони, щоб мати більш достовірні результати. В Україні нестабільна ситуація в агровиробництві: щоразу дорожчають добрива, насіння, засоби захисту рослин, відповідно, технологія вирощування стає все дорожчою, тому важливе наукове підґрунтя у нашій справі.

Застосовувати нові продукти у виробництві досить ризиковано. Нівелювати цей ризик ми вирішили завдяки науковим експериментам. Досліди проводимо від цьогорічної весни, вивчаємо вплив препаратів на кукурудзу, сою та соняшник, далі зосередимось ще на озимому ріпаку, озимій пшениці. Здобутими знаннями охоче ділимось з іншими аграріями, бо тільки в дискусії і співпраці можемо досягти результату. У майбутньому будемо проводити масштабніші Дні поля — з показом техніки, технологій і досягнень у точному землеробстві. Обробіток ґрунту, використання насіння, засобів захисту — наболілі питання, що хвилюють аграріїв, тож маємо разом шукати правильні рішення. У «Контінентал» є кваліфіковані спеціалісти, кандидати наук, які володіють чіткою методологією досліджень, отримують обґрунтовані висновки.

«Контінентал» цінує партнерство з фермерами

На Дні поля продемонстрували таблиці з результатами наукових досліджень на полі біля Хоросткова. У них — дані про вивчення норм і фаз застосування борних добрив, впливу СРР на урожайність культур, ефективність застосування фунгіцидів, гуматів, схеми гербіцидного захисту та ін.

— 70% наших досліджень — це замовлення виробничого департаменту. Випробовуємо все, що цікавить і турбує наших агрономів, — зазначив начальник відділу агрономічної експертизи компанії «Контінентал» Олександр Дерев’янченко. — Наше демополе відрізняється тим, що тут нема популяризації якихось певних продуктів, тут представлена продукція всіх компаній, які нам були цікаві. Наше завдання — зменшити затрати і збільшити врожайність у господарстві. Сьогодні ми продемонстрували 180 ділянок із досліджуваними культурами. Наступного року додамо ще озимі культури, буде 300 ділянок. Висіваємо кожну культуру на 20 сотих в одному повторенні, 20 сотих — у другому, щоб мати точніші дані. Закладаємо гербіциди, змінюємо еталон для порівняння. Це копітка праця, бо потрібно щоразу змінювати продукт, обходити поле, робити аналіз врожайності та ефективності.

— Ми задоволені результатами наукових досліджень на полі біля Хоросткова, — підсумував Георг фон Нолкен. — Відділ агрономічної експертизи «Контінентал» провів досліди, які дуже важливі для нашого виробництва. Отримані висновки дають розуміння, які технології краще застосовувати аграріям, щоб справді мати гарний урожай. Приємно, що цінними знаннями ділимося з нашими друзями-фермерами. На жаль, через карантин не можемо проводити масштабні заходи на всеукраїнському рівні, не змогли запросити усіх бажаючих. Але це все у перспективі, адже сільське господарство потребує наукового підходу, мудрого господарського рішення. Віримо в якісну співпрацю не тільки всередині компанії, а й з партнерами.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

З настанням сприятливих погодних умов у Тернополі розпочалися ремонтні роботи на дорогах, прибудинкових територіях, міжквартальних проїздах та об’єктах благоустрою відповідно до затверджених титульних списків на 2021-2022 роки. Цими днями ремонт двору проводиться на просп. Степана Бандери, 84...


Рубрика: , Опубліковано: о 11:00


До Тернопільського міського центру соціального обслуговування звертаються насамперед ті, хто перебуває у складних життєвих обставинах і потребує допомоги – громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї у складних життєвих обставинах...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:07


На об’їзній дорозі Тернополя — Гаївському шляхопроводі — тривають роботи зі спорудження нової сучасної дворівневої дорожньої розв’язки. Роботи на такому масштабному об’єкті безперервні, адже зведення розв’язки заплановано завершити до Дня міста....


Опубліковано: о 10:02


В умовах пандемії коронавірусу, коли потреба в медичному кисні надзвичайно зростає, у тернопільських комунальних лікувальних закладах повсякчас тривають роботи з модернізації наявного обладнання і встановлення нових джерел подачі кисню і збільшення безпосередньо точок для його підведення...


Рубрика: , Опубліковано: о 21:14


2-7 квітня 2021 року у Кропивницькому відбувся чемпіонат України зі спортивної гімнастики, на якому збірну Тернопільської області представляли вихованки відділення гімнастики спортивної КЗТМР КДЮСШ № 2 ім. Ю. Горайського у складі: Анастасія Бачинська, Тамара Валіон, Олена Грохольська, Оксана Соколовська (тренер-представник Н. В. Ференц)....


Рубрика: , Опубліковано: о 15:00Теми дня
17 Квітня
16 Квітня
15 Квітня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео