Середа, 07 грудня 2022
• Біля Почаєва урочисто перепоховали десятьох воїнів УПА • Підробив документи про ремонт опалення в лікарні. На Тернопільщині засудили підприємця • Ні генераторів, ні коштів: шахрай ошукав мешканця Тернополя на 50 тисяч гривень • У Тернополі на переході автомобіль збив маму з візочком • Як отримати допомогу за електронним лікарняним • На Тернопільщині презентували інформаційно-аналітичну систему, що створює нові можливості для шкіл • Вдвічі менший урожай і непрогнозована посівна: ситуація із зерном в Україні • “Прошу суд зняти з мене браслет, оскільки є перебої з електроенергією” • Перерахунок пенсій у грудні: кому і на скільки підвищать виплати? • У Тернополі працюють десять пунктів обігріву • У Почаївській лаврі знайшли матеріали проти України • Із присвятою Збройним силам України! У Тернополі виступить Капела бандуристів • Замість ялинки – хатинка святого Миколая • Мобільні зупинки-укриття у Тернополі мають сертифікати відповідності • Велосипедист переїжджав у темряві дорогу… • У Тернополі планують розгорнути 12 стаціонарних пунктів обігріву • 8000 світловідбивальних стрічок-флікерів отримали маленькі тернополяни • Незаконно вивозили за кордон військовозобов’язаних • Справжнє обличчя війни • Шахрай поцупив із банківського рахунку 35 тисяч гривень
Депутати Тернопільської обласної ради ухвалили обласний бюджет на 2022 рік

Опубліковано: 23 Грудня о 9:00 47


У середу, 15 грудня, на сесії Тернопільської обласної ради ухвалили проєкт рішення «Про обласний бюджет на 2022 рік». За це рішення проголосували 55 депутатів.


Прогноз власних доходів обласного бюджету (без урахування трансфертів) складає 1 008,9 млн. грн. Спеціальний фонд обласного бюджету за доходами планують у сумі 89,8 млн. грн.
Загальний обсяг видатків на галузь освіти складає 980,2 млн. грн. На реалізацію заходів обласних цільових програм освітньої сфери передбачено 7,5 млн. грн.
Обсяг видатків на охорону здоров’я із загального фонду обласного бюджету складає 202,7 млн. грн., за рахунок коштів субвенції на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я – 59,8 млн. грн., додаткової дотації на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за енергоносії та комунальні послуги, які споживають установи, – 43 млн. грн. та власних доходів обласного бюджету – 99,9 млн. грн.
Загальний обсяг видатків на соціальний захист та соціальне забезпечення складає 120,5 млн. грн. Зокрема, на реалізацію заходів обласної програми «Ветеран» на 2020–2024 роки передбачено 2,85 млн. грн., обласної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, операції Об’єднаних сил, членів сімей осіб, загиблих під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, членів сімей Героїв Небесної Сотні, постраждалих учасників Революції Гідності на 2020–2024 роки – 2,1 млн. грн. Для надання разової грошової допомоги громадянам відповідно до обласної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2021–2025 роки передбачено 9,9 млн. грн.
На фінансування установ, підпорядкованих департаменту культури та туризму, із загального фонду бюджету передбачено 135,3 млн. грн. Видатки на фізичну культуру та спорт складають 47,4 млн. гривень.
На фінансове забезпечення будівництва, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах спрямовано 654 251,4 тис. грн.
Передбачено також кошти на обласну комплексну програму енергоефективності та енергозбереження на 2021–2024 роки, обласну програму «Питна вода Тернопілля» на 2021–2025 роки, програму зі створення безбар’єрного простору в Тернопільській області на 2021–2025 роки, обласну програму вшанування українців, постраждалих у XX столітті внаслідок окупаційних режимів, Героїв Небесної Сотні, учасників Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил у XXI столітті на 2020–2022 роки, програму розвитку видавничої справи та інформаційного простору в Тернопільській області на 2021–2024 роки, комплексну програму розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2021–2025 роки, обласну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2021–2023 роки та інші.
«54 рішення прийняли депутати Тернопільської обласної ради під час четвертої сесії. Дякую депутатському корпусу за злагоджену і конструктивну роботу! Ми ухвалили ряд звернень до вищого керівництва держави. Зокрема, щодо введення додаткових правил і заходів у зв’язку з вшануванням жертв Голодоморів, неприпустимості введення множинного громадянства та неприпустимості державного фінансування виробництва фільму, який принижує людську гідність і ображає почуття християн. Основним було рішення «Про обласний бюджет на 2022 рік». Головний фінансовий документ області сформовано з урахуванням норм чинних Бюджетного та Податкового кодексів України, інших законодавчих актів», — підсумовуючи сесійне засідання, наголосив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Нещодавно опубліковане

30 листопада у селі Лідихів Почаївської громади Кременецького району відбулося урочисте перепоховання десятьох воїнів Української Повстанської Армії, які загинули восени 1944-го неподалік цього населеного пункту в бою з московськими окупантами...


Рубрика: , Опубліковано: о 21:38


Цьогоріч українці вже отримали понад 13 мільярдів гривень лікарняних і декретних допомог від Фонду соціального страхування України. ...


Рубрика: , , Опубліковано: о 21:37


Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати державний страховий захист у повному обсязі для всіх українців – зокрема для тих працівників, чиї роботодавці не можуть дотриматись процедури нарахування лікарняних через бойові дії...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:12


Попри вимушену евакуацію за кордон, українські працівники не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для застрахованих осіб, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:06


З початку війни на підприємствах України зафіксовано 728 постраждалих внаслідок бойових дій працівників (+26 за останній тиждень)...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:58Теми дня
4 Грудня
1 Грудня
30 Листопада
29 Листопада
28 Листопада