Вівторок, 05 грудня 2023
• «Піккардійська терція» запрошує на чарівний різдвяний концерт у Тернополі • «Подаруй Миколая солдату»: в Тернополі відбудеться благодійний захід • Свято-Миколаївський собор у Кременці повернули у власність держави • СБУ проводить обшуки у Почаївській лаврі УПЦ (МП) • “Був нянем для всіх лемків”. Не стало Олександра Венгриновича • Чай зі смаком перемоги • Тернополян запрошують стати помічниками святого Миколая • Скільки економлять тернополяни в утеплених будинках? • Хатина святого Миколая біля скельного монастиря на Тернопільщині • Зворушлива зустріч дошкільнят із воїном у Козовій • «Росіяни брешуть, що знищили нашу бригаду, а ми й далі виганяємо ворога» • Багато тепла від Багатківців для воїнів • Які фактори впливають на репродуктивну функцію українських жінок і чоловіків? • Туризм попри ракети над головою • Михайло Головко під домашнім арештом • Тернопіль готовий до зими • Пральня у… дзвіниці храму в Теребовлі • Тернопільські актори зворушливо зустріли свого колегу з війни • У Бережанах одружився військовослужбовець • 100-річний ювілей святкує мешканка Теребовлянщини
Депутати Тернопільської обласної ради ухвалили обласний бюджет на 2022 рік

Опубліковано: 23 Грудня о 9:00 60


У середу, 15 грудня, на сесії Тернопільської обласної ради ухвалили проєкт рішення «Про обласний бюджет на 2022 рік». За це рішення проголосували 55 депутатів.


Прогноз власних доходів обласного бюджету (без урахування трансфертів) складає 1 008,9 млн. грн. Спеціальний фонд обласного бюджету за доходами планують у сумі 89,8 млн. грн.
Загальний обсяг видатків на галузь освіти складає 980,2 млн. грн. На реалізацію заходів обласних цільових програм освітньої сфери передбачено 7,5 млн. грн.
Обсяг видатків на охорону здоров’я із загального фонду обласного бюджету складає 202,7 млн. грн., за рахунок коштів субвенції на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я – 59,8 млн. грн., додаткової дотації на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за енергоносії та комунальні послуги, які споживають установи, – 43 млн. грн. та власних доходів обласного бюджету – 99,9 млн. грн.
Загальний обсяг видатків на соціальний захист та соціальне забезпечення складає 120,5 млн. грн. Зокрема, на реалізацію заходів обласної програми «Ветеран» на 2020–2024 роки передбачено 2,85 млн. грн., обласної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, операції Об’єднаних сил, членів сімей осіб, загиблих під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, членів сімей Героїв Небесної Сотні, постраждалих учасників Революції Гідності на 2020–2024 роки – 2,1 млн. грн. Для надання разової грошової допомоги громадянам відповідно до обласної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2021–2025 роки передбачено 9,9 млн. грн.
На фінансування установ, підпорядкованих департаменту культури та туризму, із загального фонду бюджету передбачено 135,3 млн. грн. Видатки на фізичну культуру та спорт складають 47,4 млн. гривень.
На фінансове забезпечення будівництва, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах спрямовано 654 251,4 тис. грн.
Передбачено також кошти на обласну комплексну програму енергоефективності та енергозбереження на 2021–2024 роки, обласну програму «Питна вода Тернопілля» на 2021–2025 роки, програму зі створення безбар’єрного простору в Тернопільській області на 2021–2025 роки, обласну програму вшанування українців, постраждалих у XX столітті внаслідок окупаційних режимів, Героїв Небесної Сотні, учасників Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил у XXI столітті на 2020–2022 роки, програму розвитку видавничої справи та інформаційного простору в Тернопільській області на 2021–2024 роки, комплексну програму розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2021–2025 роки, обласну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2021–2023 роки та інші.
«54 рішення прийняли депутати Тернопільської обласної ради під час четвертої сесії. Дякую депутатському корпусу за злагоджену і конструктивну роботу! Ми ухвалили ряд звернень до вищого керівництва держави. Зокрема, щодо введення додаткових правил і заходів у зв’язку з вшануванням жертв Голодоморів, неприпустимості введення множинного громадянства та неприпустимості державного фінансування виробництва фільму, який принижує людську гідність і ображає почуття християн. Основним було рішення «Про обласний бюджет на 2022 рік». Головний фінансовий документ області сформовано з урахуванням норм чинних Бюджетного та Податкового кодексів України, інших законодавчих актів», — підсумовуючи сесійне засідання, наголосив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Нещодавно опубліковане

З вірою у ЗСУ та різдвяним настроєм! Відома вокальна формація «Піккардійська Терція» вирушає у великий всеукраїнський різдвяно-новорічний благодійний тур, аби разом із шанувальниками відзначити найсвітліші та наймагічніші дні року, а також допомогти нашим Збройним силам, адже усі концерти туру будуть благодійними, повідомили організатори Clever Production...


Рубрика: , Опубліковано: о 23:04


«Подаруй Миколая солдату» — захід під такою назвою проведуть сьогодні, 2 грудня, в Тернополі. Організовує благодійний вечір ГО «Країна рівності і правди»...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 12:00


Від самого ранку працівники поліції та інших правоохоронних органів працювали у Кременці, забезпечуючи виконання судового рішення щодо повернення Свято-Миколаївського собору в державну власність...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:08


Служба безпеки проводить слідчі дії на території Почаївської Успенської лаври УПЦ (МП). Обшуки проходять у межах кримінального провадження щодо причетності керівництва Лаври до розпалювання національної ворожнечі та ненависті...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:56


Сьогодні відійшов у засвіти славний тернополянин і лемко Олександр Венгринович – громадський діяч, багаторічний голова всеукраїнського товариства “Лемківщина”...


Рубрика: , Опубліковано: о 21:18Теми дня
3 Грудня
2 Грудня
30 Листопада
29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
22 Листопада