П’ятниця, 19 липня 2019
• Голос Тернополя буде у Верховній Раді • До Верховної Ради мають шанс потрапити сім партій • З ким готовий об’єднатися Іван Ковалик у новій Верховній Раді? • Галина Янченко:«Якщо до Верховної Ради прийдуть нові люди — принципові й професійні, такі, які є в команді Володимира Зеленського, можна буде багато змінити в країні» • За сприяння Михайла Головка у Збаражі встановили пам’ятник Героям Небесної Сотні Устиму Голоднюку і Назарію Войтовичу • Зарваниця — з розмальованою зупинкою • Завдяки Леонідові Бицюрі у Тернополі прижилися кращі світові практики • «Можна ми приїдемо до вашої лікарні… повчитися?» • Степан Барна: «Ці вибори переломні для історії» • «Тільки співпраця молодих і досвідчених політиків може забезпечити розвиток нашої країни» • Ще три опитування підтверджують перемогу Івана Чайківського на виборах до парламенту • Фестиваль «Дзвони Лемківщини» – перший Міжнародний! • Проти місцевого самоврядування готують політичні репресії • Тернополянка вразила вчених NASA • «У «Громадянській позиції» – професіонали і патріоти України. Там немає олігархів, корупціонерів та Росії» • Борщівська вишиванка для кремлівського політв’язня • Жива легенда Тернопільського району — тепер у пам’яті • ГонЧАРУЮТЬ усі! • Маестро махнув… стільцем • Алла Стечишин: “Мені не потрібна слава, іду, щоб працювати для людей”
Достукатися до місцевої влади

Опубліковано: 12 Липня о 13:00 39


У Теребовлянській ОТГ 317 осіб, які належать до пільгових категорій населення, залишилися без зв’язку .


Нарада щодо погашення заборгованості за пільгові телефонні розмови перед ПАТ «Укртелеком» відбулася під керівництвом т.в.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака. Основний акцент зробили на заборгованості, що виникла у Теребовлянській міській ОТГ, внаслідок якої заблоковано рахунки управління соціального захисту населення Теребовлянської РДА.

«На Тернопільщині функціонують 49 об’єднаних територіальних громад. Усі громади, окрім Теребовлянської міської ОТГ, передбачили кошти на пільги з послуг зв’язку. У даній проблемі ми вбачаємо принципову позицію голови Теребовлянської громади, який своїми діями блокує роботу органу соціального забезпечення населення. Дохід громади минулого року склав понад 83 млн. грн., а за результатами першого півріччя 2019 року – понад 43 млн. грн. Тому, на наш погляд, громада є самодостатньою, але коштів на відшкодування пільг з послуг зв’язку не передбачила», – наголосив заступник директора департаменту-начальник управління соціальних гарантій департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Олег Воронка.

Він зазначив, що на території громади проживають 317 осіб, які мають пільги на послуги зв’язку, сума яких загалом складає дещо  більше 10 тисяч гривень у місяць.

«Заборгованість Теребовлянської ОТГ призвела до того, що «Укртелеком» у зв’язку з невідшкодуванням пільг за надані послуги подав судовий позов на управління соціального захисту населення Теребовлянської РДА. За рішенням суду, управлінню як боржнику припинено казначейське обслуговування рахунків, що призвело до унеможливлення його діяльности. Окрім того, управління тепер не в змозі оплатити послуги із соціально-професійної адаптації 11-ти учасників АТО, а також виплатити компенсацію на покращення житлових умов членам сім’ї загиблого військовослужбовця, який брав участь в АТО. Також неможливо надати послуги з реабілітації трьом дітям, хворим на ДЦП», – підкреслив Олег Воронка.

За його словами, через заблокування рахунків управління соціального захисту населення Теребовлянська РДА не зможе здійснити призначення житлових субсидій, а також пільг, які виплачуватимуться населенню з 1 жовтня.

Нагадаємо, що відповідно до змін, внесених до постанови Кабінету Міністрів України №256, з 1 липня 2017 року місцеві управління соціального захисту населення не є головними розпорядниками коштів на відшкодування витрат за надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян. Відповідно до листів Міністерства фінансів України і зважаючи на те, що триває реформа децентралізації влади, усі повноваження з фінансування пільг на послуги зв’язку були передані безпосередньо ОТГ.

 


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Три причини підтримати Максима Черкашина...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки мешканців України стосовно їхніх електоральних настроїв напередодні дострокових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 р...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:01


Під час цієї виборчої кампанії мені доводилось відповідати на чимало важливих запитань виборців...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Молода і професійна команда президента Володимира Зеленського дещо відсторонена від нинішньої виборчої лихоманки, адже посилено працює...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Наш обов'язок і наше завдання — продовжити справу Героїв. Найбільшим для них пам'ятником буде успішна Україна, українська Україна — без московських попів, без «русского міра»...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00Теми дня
19 Липня
18 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео