П’ятниця, 24 січня 2020
• «Ню»анси однієї виставки • Міська рада Тернополя сформувала Оперативний штаб для попередження поширення грипу та ГРВІ • «Aurevoir» для новорічної красуні, або Як правильно позбутися ялинки? • Tvorchість тернополян – на нацвідборі до «Євробачення» • Підприємцю Ігорю Скрипці підкинули… похоронний вінок • Тернополянам лише дещиці не вистачило до нагород Юнацької Олімпіади • Той, хто створив «Ниву» • Віталій Гринів: «Настав час демонструвати високі результати» • «Кожна вдала операція – перемога усього відділення» • Де шукати… сніг? • Які зміни в 2020-ому чекають українських заробітчан? • Світлана Пушкар: «Чому закрили справу про загибель мого чоловіка?» • Сергій Надал: «Акт Злуки показав усьому світові – українці це державна нація» • Герої вистояли, не витримав бетон… • «Кінець епохи бідності»: тільки для кого?! • 20 облич’2019: Наталя Присіч • Заливне з індички від Євгена Клопотенка • У 42 роки – 20 дітей! • Бунт у королівстві? • Новітня практика інвестиційних угод, впроваджена у Тернополі, є прикладом для багатьох українських міст
«Еротичні фото зрушують стосунки з місця, щоб вони не костеніли» Фотостудії Іри та Юри Зелененьких – 10 років!

Автор: Опубліковано: 25 Квітня о 17:06 1373


Ось уже 10 років поспіль Ірина та Юрій Зелененькі закарбовують найкращі життєві миттєвості багатьох тернополян.


Кого вони тільки не фотографують! Як каже з усмішкою сама Іра, і немовлят, і політиків, і голих, і зірок, і невідомих, і псів – кого хочеш. Часто впродовж дня їм доводиться кілька разів переключатися зі зйомки на зйомку, причому кардинально протилежну. У цьому шаленому ритмі жити непросто, зате нудно не буває ніколи. Така ж і розмова у нас вийшла – цікава, весела і з перчинкою. Чи з полуничкою – це вже кому що більше до вподоби.

– Іра до відкриття фотостудії працювала на радіо, у Юри – технічна освіта. Чому раптом фотографія?

Юра: – Перед відкриттям фотостудії я кілька років цікавився фотографією на любительському рівні. Тоді, у 2004-ому, цифрова техніка тільки почала розвиватися. Ці можливості мене зацікавили. Пробував фотографувати абсолютно різні речі.

Іра: – Я побачила, що Юрі це непогано вдається. У нього визріла ідея відкрити власну фотостудію. Звичайно, я підтримала.

– Першого клієнта пам’ятаєте?

Іра: – У нас є кілька людей, які претендують на звання першого клієнта. І ми все ніяк не зберемося розібратися, хто з них насправді перший. Одна з них – наша сусідка, вона нині живе в Америці, вийшла заміж. Прийшла в перший тиждень, як тільки ми відкрилися. Прийшла в тапочках, просто виносила сміття і зайшла: «О, фотостудія, а що то таке? Я зараз прийду». За кілька годин приходить у тих же тапочках тільки з валізою суконь. Взагалі, у нас за той час, що ми працюємо, з’явилося багато добрих друзів. Це дуже круто. Наші сусіди, які живуть у цьому будинку, навіть нас підгодовують – бо знають, що ми часто затримуємося допізна на роботі.

– Разом і вдома, і на роботі 24 години на добу… Одним подружжям комфортно, якщо вони працюють разом, інші – категорично проти такого стилю життя. Вам як?

Юра: – Іри мені не буває забагато.

Іра: –  У нас різні характери. Я ж вважаю, що коли люди постійно разом, то вони стають дуже передбачуваними: можна навіть нічого не питати, бо ти й так наперед знаєш відповідь. Люди починають однаково мислити, то не дуже добре. Завжди потрібна свіжа ідея, свіжа думка. Коли  разом 24 години на добу, то стосунки скочуються або в сімейний бік, або в робочий. Такого не буває, що ось ти прийшов додому і переключив тумблер…

– У вас всюди робота чи сім’я?

Іра: – Думаю, що робота переважає…

– Як рятуєтеся від того? Зачиняєте студію і йдете у відпустку?

 Іра: – Йдемо на роботу! (сміється – авт.).

Юра: – Нам нема часу займатися дурницями.

Іра: – Все дуже запущено! Хоча, якщо серйозно, то нам таки варто перезавантажитися, бо час від часу настають моменти, коли дуже гостро відчуваєш, що неможливо жити тільки роботою.

– Впевнена, що теплі слова вдячних клієнтів додають гармонії вашому шаленому ритму життя. З-поміж величезної кількості побажань з нагоди 10-річчя – а їх тільки на вашій сторінці у Facebook я бачила сотні! – що особливо запало в душу?

Іра: – Найбільш зворушливо було почути те, що наша робота важлива і що вона впливає на життя інших людей, що фото, які ми робимо, це щось важливіше, аніж просто красиві картинки.

– Хтось хоче мати файну знимку, а ідей – жодних! Що йому робити?

Юра: – Мати хороший настрій і слухати фотографа.

Іра: – Основне побажання – наважитися прийти. Ось так, наче до стоматолога (сміється – авт.). Повірте, для більшості так воно і є: прийти на зйомку – дуже непросте рішення. Хоча є й люди, які постійно фотографуються, – для них це підживлення для емоцій, самооцінки. Особливо для жінок. Адже раніше, коли жінки дивилися на обкладинки з фотографіями зірок, – це було щось таке далеке і недосяжне, а тепер це доступне для будь-кого. Робиш макіяж, береш одяг, приходиш на зйомку – і ти відчуваєш себе зіркою.

– Цікаво: хтось із жінок наважується фотографуватися без макіяжу? Бо чоловіки у нас й так завжди природні та гарні. Погодьтеся: несправедливо якось…

Іра: – Так, так, перед першим побаченням треба запхати дівчину в басейн і спустити кілька разів з високої  гірки, щоб вії накладні злетіли (сміється – авт.). До нас часто приходять жінки, які фотографуються з мінімальним макіяжем, який і макіяжем не назвеш, просто трошки підводять риси для виразності.

Юра: – Ось для кого макіяж абсолютно не потрібний – це для дітей. А його роблять часто дівчаткам 7-10 років!

Іра: – Це дуже огидно!

Юра: – А щодо макіяжу для дорослих, то все залежить від мети зйомки: якщо хочеться якесь художнє перевтілення, то це вимагає креативного підходу: мусимо дати і помаду зовсім незвичну, і очі оригінально підвести. Це вже навіть не макіяж, а грим.  Можна й перуку використати, якийсь костюм.

Іра: – А може, й без костюма… До нас часто приходять на фотосесії у стилі ню. Це свідчить про високий рівень довіри до фотографа. Для жінок це, як правило, складне рішення.

– З якою метою роблять такі фото: для підвищення самооцінки, своєму чоловікові в подарунок, не своєму чоловікові в подарунок?..

Юра: – Усі ці варіанти присутні. Когось агітують подружки. У когось може наступити якийсь критичний момент. А хтось може просто до цього дозріти. Є такі клієнтки, які роблять еротичні фотосесії і дарують своїм чоловікам. Чоловіки після того, ми цікавилися відгуками, були просто вражені та ошелешені. Це в людей щось змінює, додає якусь родзинку в буденність, зрушує стосунки  з місця, щоб вони не каменіли, не костеніли, як гайка з болтом. Є такі, що роблять для… Для кого хочуть, для того й роблять.

Іра: – Ми не вникаємо настільки глибоко. Уявіть собі. Приходить дівчина і каже: «Я хочу фоткатися гола», то ми не питаємо: «Нащо тобі то? Твоя мама знає, що ти сюди прийшла?»

– Головне, аби були повнолітні, як належить за законом.

Юра: – Таких випадків у нас, на щастя, не було. Трапляється, що чоловіки своїх жінок просять зробити такі фотосесії, наполягають.

Іра: – Декому по роботі треба.

– Це по якій такій роботі?

Іра: – Танцівницям, наприклад.

Юра: – Роботи різні бувають, ми не запитуємо. Кожен може ставитися по-різному і кожен може уявити собі під цим жанром зовсім різні речі: хтось – порно, хтось – фото з легким еротичним напиленням, де нічого вульгарного не побачиш. Все зовсім по-різному можна і зробити, і подати. Жінки в якийсь момент життя хочуть це для себе зробити, тому що молодість, краса – це потужна сила. Жінку, яка зробила таку фотосесію, це мотивує багато в чому внутрішньо змінитися на краще. Це може додати впевненості, якої бракує багатьом, може окрилити.

Іра: – Жінки нам зізнавалися, що дивляться на свої фото просто вражено, мовляв, невже то я? А я таки нічого! Звісно, це додає наснаги до життя. Не лише еротична, а будь-яка фотографія, якщо вона майстерно виконана, має велике значення.

Юра: – Так, скажімо, прийшла до нас сім’я. Ми, чужі люди, на годину зблизилися,  взаємно задоволені тими фотографіями, від яких йде шалена енергетика та емоції. Минає півроку, рік, більше – і ті фотографії для тих людей стають вартіснішими, тому що хтось виріс, а когось може і не стати… З пам’яті плавно, як морська вода шліфує камінці, все потрошки вимивається, а фотографії є. І це дуже круто, коли люди спромоглися, захотіли, прийшли, а ми це реалізували. Потім ця фотографія стає такою ниточкою, яка єднає минуле з майбутнім, яка тягне людські серця до найсвітліших, найпіднесеніших відчуттів.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

«Таємниці жіночої натури» від Наталі Басараб...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Чутки про те, що лікарні переповнені хворими на пневмонію і небезпечний грип, моментально поширились Тернополем після новинного сюжету на одному з центральних телеканалів...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 12:00


Пам’ятаєте анекдот про те, що дає новорічна ялинка людям — блаженне відчуття вільного простору після того, як її викинув
...


Рубрика: Опубліковано: о 11:00


Андрій Гуцуляк і Джефрі Кенні. Тернополянин і «тернопільський нігерієць»...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Ігоря Скрипку із села Нагір’янка Чортківського району добре знають у середовищі шоу-бізнесу далеко за межами нашої області...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00Теми дня
24 Січня
23 Січня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео