Неділя, 28 листопада 2021
• М’ясо чи риба? • 27 листопада на Театральному майдані Тернополя відбудеться всеукраїнська акція «Запали свічку» • На Зборівщині під колесами автомобіля загинув хлопчик • Мешканець Теребовлянщини розіслав інтимні фото 16-річної сусідки її друзям • Не стало відомого теребовлянського бізнесмена і політика Юрія Дзюбана • Шанс на життя, яким не можна знехтувати • Із боржниками КП «Тернопіль-міськтеплокомуненерго» працює виконавча служба • Господар будівельного майданчика • Тернопіль проходить нову хвилю пандемії поза «червоною зоною» • Не стало колишнього міського голови Тернополя Богдана Левківа • 10-місячна Юліанка з Тернополя потребує допомоги • Файне місто показує всій Україні приклад енергоефективності • До кінця року до обласного центру привезуть п’ять тролейбусів Škoda • На Театральному майдані розпочалися роботи зі встановлення головної новорічної ялинки міста • Сергій Надал: «Самоорганізація врятувала Україну у 2014 році, врятує й сьогодні» • Викинули тіло кременчанина в цистерну на свинофермі • Танці… до талант-шоу доведуть, або Як тернопільські танцюристи «Україна має талант» підкорили! • Майданівець Петро Жовтовський: «Майстер із Канади зробив мені подарунок — оздобив очний протез тризубом!» • Михайло Головко: «Впевнений, все, що ми зробили за рік і робимо нині, у майбутньому дасть для розвитку Тернопільського краю потужні плоди» • Десять ударів ножем, щоб не повертати 2 тисячі доларів…
Факультет економіки та управління Західноукраїнського національного університету: економічна освіта в моді завжди!

Автор: Опубліковано: 10 Грудня о 8:00 45


Західноукраїнський національний університет – класичний університет Тернополя – більше, ніж просто університет. Це заклад вищої освіти, завдяки якому Тернопіль переконливо здобуває статус наукового центру Західної України! До слова, серед розробників Бюджетного кодексу, новітнього Податкового кодексу, політики децентралізації упродовж останніх років були науковці саме Західноукраїнського національного університету. Той факт, що без знання економіки нині ніяк – у сучасному світі вже аксіома. Людина живе у світі економічних явищ, вона купує і продає, отримує доходи і сплачує податки, наймається на роботу, розпочинає свою справу...


– Факультет економіки та управління ЗУНУ – це прогресивний факультет для активної та енергійної молоді з креативним мисленням, – зазначає декан ФЕУ Віктор Островерхов. – Це впевненість у майбутньому, престижні професії та неоціненний досвід, який отримують студенти протягом усього періоду навчання.
Нові спеціальності – нові перспективи
– Історія нашого факультету має глибоке коріння, яке сягає у витоки літопису Західноукраїнського національного університету, – розповідає Віктор Михайлович. – Факультет економіки та підприємництва заснований у 1973 році і упродовж своєї діяльності відкрив дорогу в світ знань багатьом молодим людям, створив потужну базу для заснування інших факультетів, став освітнім і науковим осередком, який готує конкурентоздатних фахівців економіки завтрашнього дня.
Нині на чотирьох кафедрах факультету (кафедра економіки та економічної теорії; кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу; кафедра маркетингу; кафедра підприємництва і торгівлі) навчаються понад 1100 студентів. Завжди є багато охочих здобути спеціальність економічного профілю, і з кожним роком чисельність наших студентів збільшується. Ми аналізуємо ринок праці й впроваджуємо те, що буде затребувано в майбутньому. Окрім традиційно популярних менеджменту та маркетингу, є дуже багато нових, цікавих та перспективних напрямків, за якими ми нині готуємо фахівців.
Так, цьогоріч ми відкрили дві нові спеціальності – «Автомобільний транспорт» і «Транспортні технології», пов’язані з логістикою транспортних перевезень. Є дуже багато транснаціональних компаній, які мають офіси в Україні, і знання специфіки їхньої роботи та іноземних мов дає можливість студентам заробляти чималі кошти. Початкова оплата праці в таких організаціях – від 400-500 доларів і до двох тисяч! А можливість працювати віддалено нині, коли пандемія перевела весь світ в режим роботи онлайн, є чималим «бонусом» професії.
На роботу – без проблем!
Сучасний студент – це молода людина, яка хоче працювати уже з першого курсу, і факультет дає можливість реалізувати це бажання, започаткувавши перехідну схему до дуальної системи освіти. Навіть відмінні теоретичні знання не гарантують випускникам можливості легко адаптуватися до практичної роботи, тому передбачена навчальна та виробнича практика як у державних закладах, так і на провідних вітчизняних і зарубіжних підприємствах, відомих фірмах, банках. Така взаємодія з реальним сектором економіки дозволяє ще задовго до закінчення університету налагодити контакт і знайти місце працевлаштування, яке найбільше відповідає характеру та здібностям наших випускників. Ми ставимо перед собою ціль допомогти нашим випускникам знайти цікаву та високооплачувану роботу за своєю спеціальністю. Наш факультет співпрацює з роботодавцями щодо забезпечення баз практики та стажування. Зокрема, відповідні угоди укладені з понад 130-ма організаціями, установами та підприємствами в Тернополі та області.
Продуктивна співпраця склалася у нас із тернопільським ІТ-кластером (до слова, його очолюють випускники нашого університету!) – наші студенти із задоволенням ідуть туди на роботу, адже там висока оплата праці і гнучкий графік роботи. А ще на державні іспити ми запрошуємо роботодавців і вони собі відбирають майбутніх працівників, слухаючи захист дипломних робіт наших студентів.
Ми прагнемо не лише навчати, а виховувати активну і амбітну молодь, яка візьме відповідальність за себе та за країну, в якій живе, і, що важливо, буде готовою вкорінювати ці позитивні зміни. Тому цьогоріч при кафедрі підприємництва і торгівлі ми відкрили центр лідерства, в якому за допомогою різноманітних тренінгів та циклу лекцій від багатьох відомих промовців, у тому числі і з-за кордону, заохочуватимемо молодь розвивати власні лідерські якості, своєю працею розвиватись і здобувати, будувати світ навколо себе відповідально і змінювати країну на краще.
На стажування – за кордон!
Студенти факультету економіки та управління мають змогу навчатися за кордоном. Професорсько-викладацький колектив факультету тісно співпрацює з вищими навчальними закладами Канади, Німеччини, Франції та Польщі. Так, у рамках міжнародної співпраці ми щорічно організовуємо літню та зимову школу з Вроцлавським економічним університетом. Двічі на рік – влітку і взимку – наші студенти їздять туди на двотижневе стажування, де ознайомлюються з роботою університету, відвідують різноманітні підприємства в Польщі, що для них дуже цікаво і корисно.
Окрім того, студенти ФЕУ можуть брати участь у різних програмах Erasmus – програмі обмінів студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини. Програма надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь у програмі. В Єврокомісії Erasmus назвали найуспішнішою освітньою програмою Європейського Союзу. Наші студенти є учасниками таких програм у Туреччині, Нідерландах, Норвегії та Австрії.
Наші випускники – висококваліфіковані фахівці, які завжди затребувані. Без економістів неможлива діяльність будь-якого підприємства, організації. Спектр економічних спеціальностей дуже широкий, адже в економіці найрізноманітніші люди можуть знайти заняття до душі, тому наш факультет готує фахівців з економіки різного профілю. Традиції класичної університетської освіти, поєднуючись з інноваційними технологіями та інтегруючись у міжнародну систему освіти, дають змогу нашим випускникам бути популярними на українському та світовому ринках праці.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Три ідеї для основної страви...


Рубрика: Опубліковано: о 8:00


У національний пам'ятний день в Україні - День пам'яті жертв Голодомору 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років, що припадає на четверту суботу листопада, у Тернополі проведуть поминальні заходи...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:48


З важкими тілесними ушкодженнями бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала неповнолітнього жителя Зборівської територіальної громади. Травми чотирнадцятирічний хлопець отримав в результаті автопригоди. Аварія трапилася 24 листопада близько 20:00 на автодорозі Почаїв-Зборів, неподалік села Млинівці...


Рубрика: , , Опубліковано: о 9:00


Від 2 до 12 років позбавлення волі загрожує 30-річному жителю колишнього Теребовлянського району. Чоловікові інкримінують розповсюдження дитячої порнографії...


Рубрика: , Опубліковано: о 8:00


Помер відомий на Тернопільщині підприємець, громадський діяч, депутат Тернопільської обласної ради 6-го скликання Юрій Дзюбан...


Рубрика: Опубліковано: о 14:56Теми дня
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада
25 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео