П’ятниця, 23 серпня 2019
• Чортків мотофестом шаленів • Наїхав на жінку і дітей… • У Тернополі сходи фонтану “Сльози Гронського” доповнюють новими атрибутами • Боровся за Україну, втратив життя на чужині… • То й що, що вже «за десять осінь»? Душа ще трохи в мандри просить… • Пішов із життя викладач ТНЕУ Олег Бакалюк • Коржики з медом і маком від Наталки Потурай • Свято…з вогником! • Де святкуватимуть День прапора і День Незалежності • Біда за бідою… • «Дій активно! Живи позитивно!» Коли життя — мед! • 43-річна Мілла Йовович стане мамою втретє • Моніка Левінскі розкаже свою правду про секс-скандал з Біллом Клінтоном • Три ідеї для легкого літнього обіду • Зарядка для пам’яті: як перестати все забувати • Поблизу Кооперативного коледжу авто збило жінку • Українська краса до Голлівуду дійде! • Нова українська школа: влада і громади повинні об’єднати зусилля для успішної реалізації завдань • Термомодернізація житлового фонду Тернополя прийшла на вул. Новий Світ, 45 • Андрій Крисоватий: «Пріоритет нині – це якісна освіта для студентів»
Голос Тернополя буде у Верховній Раді

Опубліковано: 19 Липня о 18:00 122


Три причини підтримати Максима Черкашина.


Нашому місту в парламенті потрібен депутат, який розуміє тернополян і вміє працювати єдиною командою з міським самоврядуванням. Є три головні причини, які вказують на те, що саме висуванець від партії “Голос” Максим Черкашин буде найкращим вибором для Тернополя.

По-перше, Максим Черкашин ніколи не був у великій політиці, не пов’язаний із системою. У нього нема там друзів і родичів, отже, боротиметься з корупцією, бо його не стримуватиме «політичний баласт» стосунків зі “старими політиками”. Тому йде разом із командою Святослава Вакарчука у партії “Голос”, котра свідомо відмовилася брати до себе “старих політиків”, бо це партія позитивних змін. Вона руйнуватиме корупційну систему і дасть перспективу Україні. Разом з ним ідуть тернополяни: волонтер і громадський діяч Сергій Притула, а також воїн, захисник Донецького аеропорту, митець Андрій Шараскін (“Богема”). Ця команда кардинально відрізняється від інших партій “молодих облич”, бо тут важливі також досвід і компетентність. Максим Черкашин знає, як вирішувати місцеві проблеми. Він тривалий час працював з міським головою Сергієм Надалом, а згодом допомагав місцевим громадам в Асоціації міст України. Він точно знає, як допомогти відремонтувати більше доріг та дворів, як забезпечити можливості для оновлення транспорту, якісної медицини та освіти, як дати громаді додаткові кошти. Зрештою, “Голос” — це команда якісних змін для людей. Тут будуть не лише слова, як у нової влади та її попередників, а й конкретні дії.

По-друге, Максим Черкашин — наш, тернопільський. Він постійно живе і працює у Тернополі. Тут разом з дружиною виховує маленького сина. Тут проживають його близькі та друзі. Багато років тому Максим залишив перспективну кар’єру у великій міжнародній організації в Києві і переїхав до рідного міста, щоб розвивати його. Черкашин є засновником одного з найкращих музичних фестивалів в Україні “Файне місто”. Працюючи в команді Сергія Надала у міській раді, Максим реалізував велику кількість проєктів, спрямованих на підтримку молоді, дітей, материнства, розвитку громади і прозорости влади. Максим справді любить Тернопіль. Після обрання залишиться жити тут. Пам’ятатиме про свою малу батьківщину і працюватиме для неї. Цим він вирізняється від решти, які згадують про Тернопіль тільки під час виборів. Цей кандидат дбатиме про рідне місто.

По-третє, Максим Черкашин готовий працювати спільно з міським самоврядуванням і міським головою. Чинний міський голова Сергій Надал має авторитет серед містян, бо виконує свої обіцянки, шукає можливості для розвитку міста у доволі непростих ситуаціях, готовий слухати не лише похвалу, а й критику. З упевненістю можна сказати, що Сергій Надал є представником Тернополя, якого поважають містяни, і нам потрібен такий депутат, який буде працювати разом з мером для міста. Співпраця “нашого депутата” і “нашого мера” — це найкращий тандем для міста і для вирішення його проблем. Уміння працювати у команді з мером, розуміння місцевих проблем дозволить народному депутату від “Голосу” бути ефективним захисником інтересів Тернополя на центральному рівні. Чи не вперше в нашій історії місто матиме не високопоставленого критикана, а того, хто допомагає.

Уже за кілька днів ми підемо на виборчі дільниці, у нас буде шанс не просто змінити країну, а змінити її на краще. Тож нехай цей вибір буде усвідомленим. Пам’ятаймо слова великого українця Йосифа Сліпого: “Згодою ростуть і малі справи, а розбратом і великі руйнуються”. Тож нехай ці вибори стануть для нас кроком до зростання Тернополя і України.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Минулої п’ятниці, 16 серпня, спокій Чорткова порушив рев «залізних коней», які на три дні заполонили місто...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Аварія, в якій потерпіла молода жінка з двома малолітніми дітьми, трапилася у п’ятницю, 9 серпня, близько 16-ої години у селі Ковалівка Монастириського району...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


У Польщі загинув ветеран АТО Андрій Савчук із Чорткова...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Ви ще встигаєте «застрибнути в останній вагон» відпочинку...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00Теми дня
22 Серпня
21 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео