П’ятниця, 29 вересня 2023
• Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій • “Пережила не одну війну…” На Тернопільщині привітали 100-річну ювілярку • Молодь із Тернопільщини прибрала територію ботанічного саду • “Нове життя” переселенців на Тернопільщині
Голос Тернополя буде у Верховній Раді

Опубліковано: 19 Липня о 18:00 136


Три причини підтримати Максима Черкашина.


Нашому місту в парламенті потрібен депутат, який розуміє тернополян і вміє працювати єдиною командою з міським самоврядуванням. Є три головні причини, які вказують на те, що саме висуванець від партії “Голос” Максим Черкашин буде найкращим вибором для Тернополя.

По-перше, Максим Черкашин ніколи не був у великій політиці, не пов’язаний із системою. У нього нема там друзів і родичів, отже, боротиметься з корупцією, бо його не стримуватиме «політичний баласт» стосунків зі “старими політиками”. Тому йде разом із командою Святослава Вакарчука у партії “Голос”, котра свідомо відмовилася брати до себе “старих політиків”, бо це партія позитивних змін. Вона руйнуватиме корупційну систему і дасть перспективу Україні. Разом з ним ідуть тернополяни: волонтер і громадський діяч Сергій Притула, а також воїн, захисник Донецького аеропорту, митець Андрій Шараскін (“Богема”). Ця команда кардинально відрізняється від інших партій “молодих облич”, бо тут важливі також досвід і компетентність. Максим Черкашин знає, як вирішувати місцеві проблеми. Він тривалий час працював з міським головою Сергієм Надалом, а згодом допомагав місцевим громадам в Асоціації міст України. Він точно знає, як допомогти відремонтувати більше доріг та дворів, як забезпечити можливості для оновлення транспорту, якісної медицини та освіти, як дати громаді додаткові кошти. Зрештою, “Голос” — це команда якісних змін для людей. Тут будуть не лише слова, як у нової влади та її попередників, а й конкретні дії.

По-друге, Максим Черкашин — наш, тернопільський. Він постійно живе і працює у Тернополі. Тут разом з дружиною виховує маленького сина. Тут проживають його близькі та друзі. Багато років тому Максим залишив перспективну кар’єру у великій міжнародній організації в Києві і переїхав до рідного міста, щоб розвивати його. Черкашин є засновником одного з найкращих музичних фестивалів в Україні “Файне місто”. Працюючи в команді Сергія Надала у міській раді, Максим реалізував велику кількість проєктів, спрямованих на підтримку молоді, дітей, материнства, розвитку громади і прозорости влади. Максим справді любить Тернопіль. Після обрання залишиться жити тут. Пам’ятатиме про свою малу батьківщину і працюватиме для неї. Цим він вирізняється від решти, які згадують про Тернопіль тільки під час виборів. Цей кандидат дбатиме про рідне місто.

По-третє, Максим Черкашин готовий працювати спільно з міським самоврядуванням і міським головою. Чинний міський голова Сергій Надал має авторитет серед містян, бо виконує свої обіцянки, шукає можливості для розвитку міста у доволі непростих ситуаціях, готовий слухати не лише похвалу, а й критику. З упевненістю можна сказати, що Сергій Надал є представником Тернополя, якого поважають містяни, і нам потрібен такий депутат, який буде працювати разом з мером для міста. Співпраця “нашого депутата” і “нашого мера” — це найкращий тандем для міста і для вирішення його проблем. Уміння працювати у команді з мером, розуміння місцевих проблем дозволить народному депутату від “Голосу” бути ефективним захисником інтересів Тернополя на центральному рівні. Чи не вперше в нашій історії місто матиме не високопоставленого критикана, а того, хто допомагає.

Уже за кілька днів ми підемо на виборчі дільниці, у нас буде шанс не просто змінити країну, а змінити її на краще. Тож нехай цей вибір буде усвідомленим. Пам’ятаймо слова великого українця Йосифа Сліпого: “Згодою ростуть і малі справи, а розбратом і великі руйнуються”. Тож нехай ці вибори стануть для нас кроком до зростання Тернополя і України.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Нещодавно опубліковане

Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18


Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:11


Активні юнаки та дівчата завжди є драйверами якісних змін — мають багато цікавих ідей, готові втілювати в життя корисні проєкти, об’єднуватися для розвитку рідних містечок та сіл...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:02


З метою реалізації концепції розвитку галузі охорони здоров’я на території Тернопільської громади, на засіданні сесії міської ради депутати прийняли рішення про реорганізацію двох медичних комунальних некомерційних підприємств міста...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:43Теми дня
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня