П’ятниця, 23 серпня 2019
• Чортків мотофестом шаленів • Наїхав на жінку і дітей… • У Тернополі сходи фонтану “Сльози Гронського” доповнюють новими атрибутами • Боровся за Україну, втратив життя на чужині… • То й що, що вже «за десять осінь»? Душа ще трохи в мандри просить… • Пішов із життя викладач ТНЕУ Олег Бакалюк • Коржики з медом і маком від Наталки Потурай • Свято…з вогником! • Де святкуватимуть День прапора і День Незалежності • Біда за бідою… • «Дій активно! Живи позитивно!» Коли життя — мед! • 43-річна Мілла Йовович стане мамою втретє • Моніка Левінскі розкаже свою правду про секс-скандал з Біллом Клінтоном • Три ідеї для легкого літнього обіду • Зарядка для пам’яті: як перестати все забувати • Поблизу Кооперативного коледжу авто збило жінку • Українська краса до Голлівуду дійде! • Нова українська школа: влада і громади повинні об’єднати зусилля для успішної реалізації завдань • Термомодернізація житлового фонду Тернополя прийшла на вул. Новий Світ, 45 • Андрій Крисоватий: «Пріоритет нині – це якісна освіта для студентів»
Голова Мельнице-Подільської громади Володимир Боднарчук: «Завдяки децентралізації те, що роками залишалось обіцянками, нарешті стає реальністю»

Опубліковано: 28 Вересня о 13:22 66


За словами голови громади, після об’єднання пріоритетною галуззю реформування стала освіта.


Голова громади Володимир Боднарчук.

“Мельнице-Подільська селищна рада однією з перших отримала висновки про утворення об’єднаної територіальної громади, до якої ввійшли 20 населених пунктів, а це – 16,5 тисячі населення. Вже у квітні 2016 року відбулися перші вибори старост сіл, в результаті яких десять народних обранців склали присягу державного службовця”, – зазначив голова громади Володимир Боднарчук.

За словами голови громади, після об’єднання пріоритетною галуззю реформування стала освіта. У першу чергу була успішно створена централізована бухгалтерія, яка з початком нового бюджетного року почала проводити нарахування заробітної плати всім освітянам громади. Утворений відділ освіти, який включає: 12 шкіл, 5 навчально-виховних комплексів, 8 дошкільних навчальних закладів.  А з 1 вересня 2016 року у громаді запрацював методичний кабінет.

Забезпечення освітніх потреб громади: замінено вікна, відремонтовано дахи, придбано автобус…

“Окрім того, слід було подбати про реконструкцію освітніх закладів, – розповів Володимир Боднарчук, — а відтак було проведено низку поточних та капітальних ремонтів. У п’яти загальноосвітніх школах замінили старі вікна на енергозберігаючі. У Мельнице-Подільській ЗОШ І-ІІІ ст. зробили капітальний ремонт туалетів, а також за спонсорські кошти пробурили глибоку свердловину для забезпечення водою.  Кудринецька ЗОШ І-ІІІ ст. отримала шкільний автобус, придбаний за кошти освітньої субвенції. У Вигодській ЗОШ І-ІІІ ст. провели капітальний ремонт даху з заміною покриття на металопрофіль. Хочеться зазначити, що у проведенні поточних ремонтних робіт активну участь брали  працівники відповідних установ та закладів, батьки дітей та активні жителі громади”.

Медична реформа у дії: відновлено медичні заклади та придбано медикаменти

“Селищною радою створено територіальне медичне об’єднання, яке включає в себе первинну та вторинну ланку медичних закладів громади.  Для того, щоб покращити роботу закладів охорони здоров’я, було виділено кошти на різні потреби цієї сфери, – зазначив голова громади. — Зокрема, профінансовано ремонт медичних установ, відремонтовано два автомобілі для амбулаторій. Певні кошти було виділено також на закупівлю оргтехніки та медикаментів. Ми робимо усе від нас залежне, щоб покращити якість медичного обслуговування в нашому краї”.

Розвиток інфраструктури: реконструйовано будинки культури, відреставровано площу, відкрито поліцейську станцію

За словами Володимира Боднарчука, багато вдалося зробити і для розвитку інфраструктури населених пунктів. Здійснили реконструкцію даху і покрівлі будинків культури у селах: Вільховець, Кудринці, Дзвинячка. Провели капітальний ремонт адмінбудинку в селі Урожайне, реставрували Галицьку площу в смт. Мельниця-Подільська. Особливо важливим досягненням голова громади вважає відкриття поліцейської станції у Мельниці-Подільській. Відтепер мешканці містечка та навколишніх сіл зможуть цілодобово звертатися за допомогою до правоохоронців.

“Я переконаний, що майбутнє – за об’єднаними громадами. Це наразі єдиний шлях для розвитку українських сіл, і за недовгий час він підтвердив свою ефективність, – наголосив Володимир Боднарчук. — Від імені громади хочеться подякувати голові Тернопільської обласної ради Віктору Овчаруку, який завжди допомагає нам у вирішенні різних життєвоважливих питань. Не залишається осторонь і районна державна адміністрація. Вірю, що спільними зусиллями ми подолаємо усі труднощі. Я бачу реальні зміни і впевнений, що завдяки децентралізації те, що роками залишалось обіцянками, нарешті стає реальністю”.

Інші конкретні справи Мельнице-Подільської об’єднаної громади

Зроблено у 2016 роціУ планах до кінця 2016 року
Реконструкція будинку селищної ради з покращанням умов експлуатації (часткове перепланування) та влаштування евакуаційних сходів по вул. Кудринецька в смт. Мельниця-ПодільськаРемонт доріг

 

Капітальний ремонт по заміні вікон і дверей на металопластикові енергозберігаючі, ремонт внутрішніх приміщень їдальні, вбиральні та паливної в дитячому садку “Барвінок” с.ДністровеЗакупівля двох шкільних автобусів
Реконструкція будинку спеціаліста під будинок місцевої амбулаторії по вул. Грушевського 1-Б в с. ГорошоваВідкриття центру надання адміністративних послуг у Мельниці-Подільській

 

 

Реконструкція існуючої будівлі під ЗОШ І-ІІІ ст. (корпус №2) в с.Устя
Капітальний ремонт по заміні бортових каменів та заміні покриття тротуарів на бруківку на площі Галицькій в смт.Мельниця-Подільська

Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Минулої п’ятниці, 16 серпня, спокій Чорткова порушив рев «залізних коней», які на три дні заполонили місто...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Аварія, в якій потерпіла молода жінка з двома малолітніми дітьми, трапилася у п’ятницю, 9 серпня, близько 16-ої години у селі Ковалівка Монастириського району...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


У Польщі загинув ветеран АТО Андрій Савчук із Чорткова...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Ви ще встигаєте «застрибнути в останній вагон» відпочинку...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00Теми дня
22 Серпня
21 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео