Неділя, 15 грудня 2019
• Тернопільщина може залишитися без рятувально-водолазних станцій, а мешканці області — без шансу порятунку на воді • Хотів придбати трактор, а… втратив гроші • Сергія Притулу нагородили орденом «За заслуги» • Росію вигнали зі світового спорту • «Піккардійська терція» заспіває у драмтеатрі • П’яний водій збив нетверезого перехожого і втік • Тернополянка Марічка Городецька про улюблену справу, сім’ю та мрії • У кам’яних лабіринтах землі • Тарас Маркович включається в боротьбу за олімпійську ліцензію • Тернополянин Віталій Гринів виступив на Кубку світу в Новій Зеландії • «Тернопільський» кліп гурту СКАЙ • Олену Підгрушну повернули до основної команди • Мер Тернополя виконав обіцянку — у міста буде своя сміттєсортувальна лінія! • По той бік Дива: як працює Фабрика святого Миколая у Тернополі • Єврокубкова весна: pro et contra • «Кусючі» комунальні тарифи — «завдяки» Верховній Раді та Кабінету Міністрів • «Соловей співає. Допоки голос має» • Яніна Соколова: «Моє життя не таке феєричне, як здається…» • Купили 6 тонн щебню і відремонтували дорогу! • Волонтер, лікар-доброволець Віктор Панфілов: «Кожен сантиметр землі на Донбасі политий кров’ю наших побратимів, не можемо віддати її…»
Гості з інших міст приїхали до Тернополя вивчати досвід «розумного міста»

Опубліковано: 4 Квітня о 18:08 24


Після вітальних слів виконавчого директора Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України спеціалісти мерії Тернополя розповіли про досвід реформування первинної ланки медичної допомоги в Тернополі.


29-30 березня ц.р. відбувся навчальний візит до Тернополя на тему: «Досвід Тернополя у реформуванні системи охорони здоров’я та впровадженні технологій «розумного міста» для підвищення якості медичних послуг» в рамках загальнонаціональної програми «Маршрути успіхів». Захід проходив у рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Участь у навчанні взяли представники з інших міст України та спеціалісти АМУ. Навчали гостей представники мерії Тернополя.

Міський голова Тернополя вважає, що такі форуми йдуть на користь всій Україні, адже новітні технології та методи управління мають реалізовуватися по всій країні. «Ми раді поділитися досвідом Тернополя з нашими колегами. На шляху медичної реформи та впроваджень технологій «розумного міста» наше місто досягло позитивних результатів. Але були й проблеми, які ми успішно вирішили. Тому наші гості отримали змогу вивчити наш успішний досвід, аби уникнути помилок у процесі реформування», – зазначив Сергій Надал.

 «Мерія Тернополя з радістю ділиться своїм досвідом, бо це корисно для всієї України»

Після вітальних слів виконавчого директора Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України спеціалісти мерії Тернополя розповіли про досвід реформування первинної ланки медичної допомоги в Тернополі. Учасники візиту дізнались також про:

– ключові аспекти вторинної ланки ЛПЗ;

– автономізацію закладів охорони здоров’я у м. Тернопіль;

– роль експертної ради з питань медицини та громадських організацій в системі охорони здоров’я міста;

– організацію надання медичних послуг амбулаторією загальної практики сімейної медицини No14 КНП «ЦПМСД»;

– сучасні інформаційні технології у м. Тернопіль;

– впровадження технологій «розумного міста» для підвищення якості медичних послуг.

У процесі візиту гості також оглянули медичні установи Тернополя.

У Тернополі запровадили технології «розумного міста» для підвищення якості медичних послуг

Медицина – на практиці! Саме так можна охарактеризувати Центр симуляційного навчання при Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського, з роботою якого ознайомились учасники візиту. В даному центрі майбутні медики мають змогу відпрацьовувати практичні навички. А в найближчому майбутньому він виконуватиме не тільки освітні функції, а й стане базою для вишколу співробітників правоохоронних органів, представників волонтерського корпусу тощо. Наразі у Центрі симуляційного навчання відпрацьовують навички для роботи з реальним пацієнтом. Тут є хірургічна зала, зали домедичної допомоги, екстреної медичної допомоги, реаніматології та ін. Є також клас для проведення дебрифінгу. Це — спеціальна кімната, призначена для обговорення всіх питань, що виникають у процесі надання допомоги чи проведення діагностики. До цієї кімнати підключена відеосистема, завдяки чому інша група студентів може спостерігати за діями своїх колег. За допомогою відео-
запису заняття викладач під час дебрифінгу може детально проаналізувати помилки, розібрати нюанси. Тим паче, що в даному центрі є все необхідне для симуляційного навчання за вимогами світових освітніх стандартів.

Уряд зобов’язав всі великі міста України запровадити за прикладом Тернополя систему автоматизованої плати за проїзд

Окрім теми медицини, представники мерії розповіли про впровадження у Тернополі автоматизованої системи плати за проїзд у громадському транспорті. Використання «Файної карти» у дії побачили представники медичних управлінь під час трансферу до медичних установ Тернополя. Це важливо, адже згідно з постановою Кабміну усі великі міста України  мають вже найближчим часом запровадити за прикладом Тернополя автоматизовану систему оплати за проїзд у громадському транспорті.

Пресова служба Тернопільської міськради

 


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Довірившись невідомому покупцеві, чоловік з Тернопільщини втратив чималі кошти...


Рубрика: Опубліковано: о 17:00


У Міжнародний День волонтера, 5 грудня, Президент Володимир Зеленський підписав указ про нагородження 25 відомих українських волонтерів за вагомий внесок у посилення обороноздатності країни...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Минулого понеділка, як і прогнозувала «НОВА…», виконком ВАДА одноголосно прийняв усі рекомендації комісії щодо відповідності і усунув Росію від участі в Олімпійських іграх і чемпіонатах світу на найближчі чотири роки...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:00


Для «Піккардійської терції» уже стало доброю традицією наприкінці року вирушати у тур містами Західної України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
13 Грудня
12 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео