Понеділок, 03 жовтня 2022
• У Тернополі привітали працівників бібліотек • Голос, що підкорив світ • Через великий ажіотаж у Тернополі відбудеться додатковий благодійний концерт для підтримки ЗСУ Іво Бобула • Пізнаймо одні одних: українці – в Сувалках, поляки – в Тернополі • «Антитіла»: пів року – на фронті • Кризова кімната – для постраждалих від насильства • Дбаємо про своїх військових на передовій • Благодійники з Європи підтримують лікарні Тернополя • «Сьомий місяць печу перемогу» • Сергій Надал: «Дякую тернополянам за те, що наше місто стало другим домом для десятків тисяч жертв московської агресії» • «З вірою в перемогу»: велопробіг на Теребовлянщині • Плетуть сітки і вчать… англійську мову • «Пташка», «Мішаня» і «Лемко» – на волі! • Свято української пісні та гумору: в Тернополі відбудеться концерт Степана Гіги та гурту «БУДЬМО» • Триває збір коштів на автівку для воїнів ЗСУ 24 бригади • «Вітер На-Дії»: українська молодь зустрілася в Кракові • Передачі захисникам із Тернополя — в найгарячіші точки • Діти і війна: як подолати травми • У Тернопільській громаді живуть понад 28 тисяч переселенців • У Тернополі готуються до початку опалювального сезону в умовах воєнного стану
«Громадянська позиція» йде на вибори до Верховної Ради

Опубліковано: 17 Червня о 16:00 23


Команду формували з професійних, досвідчених і моральних людей, заявив Анатолій Гриценко. І наголосив: головне передусім — робота у вкрай складних економічних і соціальних умовах.


Довірять – лідер «Громадянської позиції» готовий очолити і сформувати уряд. І він, переконаний Гриценко, точно спрацює краще, ніж нинішній.

Партія “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка представила список осіб, які братимуть участь у дочасних виборах до Верховної Ради. Список очолює лідер партії Анатолій Гриценко.
У першій п’ятірці також — народний депутат, лідер партії “Народний контроль” Дмитро Добродомов, лідер партії “Рідна країна” Микола Томенко, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук, адвокат і громадський діяч Марина Соловйова.

Першу десятку доповнили: Анатолій Забарило, Петро Ландяк, Микола Ладовський, Єгор Фірсов, Віктор Трепак та Олександр Савченко.

Очільник обласного осередку “Громадянської позиції» Петро Ландяк – сьомий у списку. Він переконаний: Верховна Рада буде суттєво оновлена.

У владі мають бути люди, які змінять Україну на краще

— Наше основне завдання — до драйву молодості у Верховній Ради додати якість досвіду, знань і професійності, — каже Петро Ландяк. — Знаю, що в успішних  країнах Європи кандидатів до влади кожного рівня — і місцевого, і державного, — готують. А на це, звісно, потрібен час. Непідготовлені посадовці, депутати нешвидко черпають необхідні знання для виконання своїх функцій. А багато часу на розкачку немає.

Так трапилось, що ті, хто був у владі останні роки, нещадно зловживали своїм становищем, своєю недосяжністю, безконтрольністю і  безкарністю.  Через їхні зловживання владою, крадіжки, тотальну корупцію, аморальність народ був заведений за межу бідності. Вдаючись до маніпуляцій і брехні, вони завжди знаходили якісь технологічні ходи, аби залишитись у владі. Однак народна протестна хвиля знесла їх на своєму шляху.

— Надзвичайно важливо, щоб у владі разом з її оновленням динамічно  зросла  роль  цінностей, правил, принципів, порядності і моралі, — переконаний Петро Ландяк. — Наше основне завдання — принести у владу  нову якість патріотизму, яка має базуватися  на любові до свого, його захисті і поваги до чужого. У владі мають бути люди з  гідністю, люди, яким їх сумління і честь не дозволяють робити неправильні вчинки. У владі мають бути люди, які мають знання і бачення, як змінити ситуацію в Україні на краще. Нас турбують непомірні ціни і тарифи, зашкальні зарплати в мільйонних розмірах на державних підприємствах, а з іншого боку — нікчемні пенсії і низькі зарплати у решти людей. Ми будемо вирішувати ці та інші проблеми. І тому  вважаємо, що будемо корисні на цьому шляху.

У Гриценка оприлюднили також список із 39 осіб, що будуть балотуватися до Верховної Ради по мажоритарних округах. Цей список сформувала об’єднана команда чотирьох політичних партій. Саме об’єднана демократична опозиція делегувала на президентські вибори свого кандидата Анатолія Гриценка, за якого віддали свої голоси понад 1 млн. 300 тисяч виборців. Ми не маємо права їх зрадити. Саме тому «Громадянська позиція» вирішила взяти участь у позачергових парламентських виборах.

— У списках, а ви їх побачите всі, а не 5-ку чи 10-ку, немає людей, які побояться сказати, що Росія – агресор, — запевняє близький соратник Гриценка  Єгор Фірсов. – У нас немає людей з корупційним шлейфом чи представників олігархічних кланів. У нас — тільки професійні, чесні, принципові люди, які готові брати на себе відповідальність за країну.

Анатолій Гриценко переконаний, що усі хочуть жити в безпеці, мирі, спокої і добробуті. Об’єднана команда йде на вибори перемагати і має за мету брати участь у формуванні коаліції і уряду.

— У нашому списку лише п’ятеро, які раніше були народними депутатами. Лише двоє раніше працювали в уряді. Всі, хто був, – витримали іспит і на спокусу, і на компетентність, — підкреслює Анатолій Гриценко. – Так, нам дуже важливо, щоб влада була оновлена, але важливо, щоб прийшли компетентність, мораль, патріотизм. Наша фракція в новій ВР буде запорукою того, що ніхто не здасть інтереси України, що ніхто не відмовиться від європейського курсу, від вступу до ЄС і НАТО, від рішучої антикорупційної політики. Ми впевнені, що саме тепер потрібна прогнозована, компетентна, моральна команда. І я вважаю за честь бути першим номером у списку такої команди.

Потрібен сплав досвіду і молодості

Дмитро Добродомов наголошує, що ще під час президентських перегонів розумні політики довели: вони здатні об’єднатись перед викликами, які сьогодні стоять перед суспільством.

— Компетентність, патріотизм – це ті важливі якості, котрі будуть потрібні новому парламенту, — переконаний Дмитро Добродомов. — Ще один з найголовніших факторів – це прогнозованість дій політиків. Наступний парламент якісно оновиться. Цього давно потребує суспільство. А сплав досвіду і молодості гарантуватиме, з одного боку, позитивні результати, на які ми всі так чекаємо, а з іншого —  убезпечить від непрогнозованості. Ми є конструктивними, професійними і здатними до наших з вами перемог.

«Рідна країна» і її лідер Микола Томенко приєднались до команди Анатолія Гриценка також ще на президентських виборах. За його твердженням, їх об’єднують цінності, ідеї і принципи.

— Я глянув на списки тих політсил, які показали перші п’ятірку-десятку, а решту списків пообіцяли оприлюднити через місяць, — каже Микола Томенко. — Може, це новий писк політичної моди – не знаю. Ми ж завжди були відкритою командою і оприлюднили весь список – до останнього кандидата. Бо нам нічого приховувати.

Об’єднана команда внесе до нового парламенту три місії, які озвучив Микола Томенко:

— Перша місія – патріотична. Але мова не про такий патріотизм, що був у попередньої влади. Наш патріотизм не руйнуючий, не агресивний і не войовничий. Бо той патріотизм розсварив свою країну і всіх сусідів. Наш патріотизм — об’єднуючий, героїчний і творчий.

— Друга місія – антикорупційна. Команда «Громадянської позиції» обіцяє зробити все можливе, щоб мародери всіх партій, національностей і всіх влад понесли відповідальність, якщо вони розкрадали країну.

— Третя місія – професійна. Ми належимо до тієї меншості, яка до парламенту йде працювати. Ми вміємо читати і писати закони. І хочемо, щоб у новому парламенті були люди, здатні захищати національні інтереси України.

За професійністю і чесністю альтернативи «ГП» немає

Автор понад 170 законопроектів, адвокат з понад 30-річним стажем, лідер Європейської партії Микола Катеринчук є й автором Податкового кодексу України. Того кодексу, який мав би провести справжню економічну революцію ще 10 років тому. Але олігархічна більшість у парламенті прийняла свій варіант Податкового кодексу. І тепер наслідки цього ми всі бачимо у житті.

— У нас дуже потужна команда. За рівнем професійності, чесності, можливості оперативно вирішити будь-які питання – альтернативи «Громадянській позиції» просто немає, — зазначає Микола Катеринчук. — А виклики у нас сьогодні надзвичайно серйозні – війна, бідність, трудова міграція. Мільйони українців їдуть працювати і жити у Євросоюз, бо там є політична система без олігархів і корупції. Тому лише компетентні, професійні оперативні рішення, поєднані з твердою політичною волею, здатні швидко змінити ситуацію в нашій країні.

— Наша команда готова втілити найкращу у світі європейську податкову систему. Ми будемо боротись за кожен інвестиційний долар. Ми хочемо зробити інвестиційно привабливою економіку. Ми хочемо, аби підприємцю держава дякувала за кожну гривню, яку він вкладає в бюджет, за кожне створене робоче місце. Корупція, схеми, офшори, хабарництво мають зникнути назавжди, — переконаний Микола Катеринчук.

Економіку і безпеку – на новий рівень

У списку об’єднаної команди — доктор економічних наук, професор, людина, якій першій з українських фахівців довірили керувати потужним європейським Банком Реконструкції та Розвитку, — Олександр Савченко.

— Люди хочуть видовищ і хліба. Але хтось Україну має захищати і годувати. І цим «хтось», на моє переконання, є партія «Громадянська позиція», — вважає Олександр Савченко. — Її місію в новому парламенті я бачу такою: піднести на новий рівень економіку і безпеку України. Своїм завданням я бачу створення справедливого економічного механізму в Україні. Щоб питома вага середнього класу, який заробляє понад 30 тис. грн. у місяць, зросла від 9%, як є сьогодні,  до 50-60% через п’ять років. До рівня, що є в нормальних європейських країнах. А число олігархів, яких сьогодні також є в межах 9%, — зменшити до нуля.

Команду, яка йде на вибори під стягом «Громадянської позиції», формували з професійних, досвідчених і моральних людей.

— Серед нас є ті, хто може організувати роботу парламенту на посаді спікера, котрі можуть бути на постах прем’єр-міністра, віцепрем’єрів із ключових напрямків, міністрів, котрі можуть очолити СБУ, ДБР, НАБУ і Генпрокуратуру. Але ключове, що для нас ці та інші посади – не самоціль, а робота у вкрай складних економічних і соціальних умовах. Довірять – я готовий очолити і сформувати уряд. І він точно спрацює краще, ніж нинішній, — переконаний Анатолій Гриценко.

До партійного списку «Громадянської позиції» увійшли:

• Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція»;
• Дмитро Добродомов, секретар Комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції;
• Микола Томенко, громадський діяч, доктор політичних наук і кандидат історичних наук, засновник фонду «Рідна країна»;
• Микола Катеринчук, відомий український адвокат, кандидат юридичних наук, правозахисник та економіст;
• Марина Соловйова, адвокат, громадська діячка, голова ГО «Андріївсько-Пейзажна ініціатива»;
• Анатолій Забарило, секретар Львівської міської ради;
• Петро Ландяк, голова громадської організації «Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг», депутат Тернопільської міської ради;
• Микола Ладовський, депутат ради Заболотівської селищної громади;
• Єгор Фірсов, народний депутат VII-VIII скликань, автор екологічної стратегії «ЕКО 2020»;
• Віктор Трепак, кандидат юридичних наук, генерал-майор, експерший заступник голови СБУ, брав активну участь у розслідуванні низки резонансних справ, зокрема, щодо судді Ігоря Зварича, генерала Олексія Пукача, «діамантових прокурорів», а також виступив заявником у справі «амбарної книги Партії регіонів»;
• Олександр Савченко, доктор економічних наук, професор, ексзаступник голови НБУ.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Нещодавно опубліковане

30 вересня у приміщенні Центральної міської бібліотеки Тернополя відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та закриття дванадцятого щорічного загальноміського фестивалю «Бібліофест «Працює кожний - перемагаємо разом»...


Рубрика: , , Опубліковано: о 9:00


У Тернополі відбулася мистецька імпреза з нагоди 150-річчя від дня народження Соломії Крушельницької...


Рубрика: , , Опубліковано: о 8:10


Середній розмір щомісячної страхової виплати від Фонду соціального страхування України склав за підсумками серпня 5 112,60 гривні – на 801,72 гривні, або 18,6% більше порівняно з тим же періодом 2021 року...


Рубрика: , , Опубліковано: о 19:10


Через великий запит 14 жовтня у Драмтеатрі в Тернополі відбудуться додатковий благодійний концерт для підтримки ЗСУ Іво Бобула...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:24


У рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» Тернопільська міська рада завершила реалізацію проєкту «Пізнаймо один одного: українці — в Сувалках, поляки — в Тернополі» спільно із закордонним партнером — Публічною бібліотекою імені Марії Конопницької в Сувалках (Підляське воєводство, Польща)...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:34Теми дня
1 Жовтня
30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео