Неділя, 01 жовтня 2023
• Тарифи на тепло у Тернопільській громаді у найближчий опалювальний сезон не зміняться • Тернопільські спортсмени здобули призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata • Священник із Бережан отримав міжнародну премію Івана Павла II • Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій
Хай ваша доля вишиванкою цвіте!

Опубліковано: 27 Травня о 16:00 39


Упродовж двох травневих днів парк Національного Відродження став для тернополян та гостей міста центром української культури і мистецтва, місцем, де лунала українська музика і звучало українське поетичне слово, оберегом національного духу і національної ідеї.


Дорога українська громадо! Шановні меценати, медіа-партнери та всі, хто долучився до організації та проведення ІІ Мистецького фестивалю «Співоче поле. Тернопіль» та ІХ Всеукраїнського фестивалю національної вишивки і костюма «Цвіт вишиванки»!

Упродовж двох травневих днів парк Національного Відродження став для тернополян та гостей міста центром української культури і мистецтва, місцем, де лунала українська музика і звучало українське поетичне слово, оберегом національного духу і національної ідеї.

Оргкомітет цього мистецького дійства щиро вдячний усім, хто 13-14 травня прийшов на Співоче поле, долучився до святкування Дня Матері і своєю доброчинністю допоміг учасникам Ліги «Українська справа» придбати автомобіль для волонтерської групи «Схід і Захід – єдині».

Проведення цьогорічного, як і всіх попередніх, фестивалів «Цвіт вишиванки» було б неможливим без генерального партнера – національної компанії «Оболонь» та її почесного президента, нашого земляка Олександра СЛОБОДЯНА. Уже дев’ять років поспіль цей український виробник високоякісних напоїв допомагає не лише благодійному фонду «Цвіт вишиванки». «Оболонь» щорічно витрачає мільйони гривень на благодійні проекти, розвиток національної культури і мистецтва, на будівництво українських храмів, збереження народної спадщини, популяризацію національних звичаїв і традицій, соціальний захист та допомогу тим, хто її справді потребує.

Розвиваючи та наповнюючи новим змістом гасло кооперативного руху Галичини ХХ століття «Свій до свого по своє», завжди активно долучаються до культурно-мистецьких масових заходів під егідою «Української справи» учасники Ліги підприємців Василь КІКІНЕЖДІ, Михайло РАТУШНЯК, Ігор ПАРІЙ, Михайло ШКІЛЬНИЙ, Іван ПАНЬКУШ, Степан РУБАЙ, Борис БОГАЙЧУК, Ярослав ГРИНЧИШИН, Богдан ОЛІЙНИК, Юрій ХОМІЦЬКИЙ, Іван БАРЛАДИН, Мирослав БІЛИК, Василь ГЛЕМБА, Валентин СТРУЖАК, Володимир ГОМЕНЮК. Щиро дякуємо Вам за те, що Ви всюди й повсякчас підтримуєте все українське.

Окремо хочемо висловити вдячність за сприяння у проведенні фестивалю «Співоче поле. Тернопіль» управлінню культури Тернопільської обласної державної адміністрації на чолі з Григорієм ШЕРГЕЄМ, управлінню культури і мистецтв Тернопільської міської ради на чолі з Олександром СМИКОМ, заступнику начальника управління – завідувачу сектора розвитку культури та духовної спадщини Василю КАРМАЗИНУ, кременецьким чемпіонам з армреслінгу, козацько-десантному екологічному осередку, учасникам творчого марафону «Мистецтво єднає Україну». 

Упродовж всього періоду підготовки до фестивалю свій вагомий внесок в інформування громади зробили медіа-партнери. За це ми передусім вдячні редакторам видань «Свобода», «Наш ДЕНЬ», «НОВА Тернопільська газета», «Вільне життя», керівникам та журналістам ТТБ та ТV-4, «УХ-радіо», «Вуличне радіо», інтернет-ресурсів «Свобода», «Наш ДЕНЬ»,  «ПРО ВСЕ», «Терен», «Доба», «20 хвилин», «Часопис», «Галас», спільноті «Від Тарнополя до Тернополя» у соціальних мережах, всім, хто на своїх сторінках в інтернеті поширював та коментував інформацію про фестиваль.

Тож хай і надалі міцніє та розширюється наше партнерство. Хай ваша доля вишиванкою цвіте у краї, де й зродилась вишиванка!

З повагою і найкращими побажаннями – оргкомітет фестивалів «Співоче поле. Тернопіль» і «Цвіт вишиванки», Ліга підприємців «Українська справа»


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Нещодавно опубліковане

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію»...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:08


16-17 вересня у м. Наварія (Львівська область) та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі відбулися змагання з водних видів спорту, участь в яких взяли тернополяни, вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:07


Нещодавно внаслідок поглибленої оцінки людських і професійних якостей Академічний сенат присвоїв ректорові прокатедри Святої Софії Міжнародну нагороду за прагнення до втілення в життя благородних ідеалів та життєвих цінностей...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:05


Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18Теми дня
29 Вересня
27 Вересня
26 Вересня