Понеділок, 03 серпня 2020
• Сергій Надал: “Тернопіль хочуть взяти у карантинну блокаду” • Чому літо не “вбило” коронавірус? • “Дзвони Лемківщини” через карантин відбуваються в онлайн форматі • Медикам і водіям “швидкої” піднімуть зарплати • Директори тернопільських шкіл танцювали на набережній! • Перший ремонт за 50 років. У Хоросткові капітально оновлюють школу • Депутати міськради дадуть оцінку законності постанови щодо віднесення Тернополя до «червоної» зони • Випускний-2020: сукня з 100-метровим шлейфом, маски і дистанція (фоторепортаж) • Тернопіль внесли до червоної карантинної зони • Через карантин потяги не зупинятимуться у Тернополі • COVID-19 на Тернопільщині: із 3035 хворих 1796 одужали • Мешканець Тернопільщини втретє захворів на “коронавірус” • На Борщівщині зіткнулися мотоцикл та іномарка • Як відбуватиметься навчання в школах з 1 вересня? • Богданчика виховує тільки бабуся. Нині він потребує допомоги… • Найкращі квіти з доставкою у Тернополі та області • Українцям відкриті для відпочинку кордони 6 країн • Замість “бейбі-боксів” батьки отримуватимуть 5 тисяч гривень • Невдовзі у Тернополі відкриють “Дім ветерана” • У Тернополі проведуть християнський фестиваль «Вітер На-Дії»
«Християнська етика повинна бути у кожній школі»

Опубліковано: 15 Липня о 12:18 11


В українські школи потрібно повернути на обов’язковій основі предмет християнської етики, — вважає міський голова Тернополя Сергій Надал. Він переконаний, що викладання християнської етики у школах зробить українську націю сильнішою і здоровішою, а сам предмет потрібно викладати на постійній та обов’язковій основі.


У своєму блозі у мережі Facebook Сергій Надал обґрунтовує таку позицію наступним чином:
І. Християнська етика дає ціннісні орієнтири
“Говорячи простою мовою — людина вчиться відрізняти добро від зла, важливе від неважливого. Спільні цінності — це єдність і сила нації. Саме тому спецслужби радянського окупанта у першу чергу намагалися знищити в Україні духовність. Робили вони це як шляхом фізичного знищення священників, найперше УГКЦ, так і через підрив довіри до духовних інституцій. Знищення духовних основ — це ідеологічна диверсія. Саме так дії на знищення духовності описували у методичках пропагандистів КДБ, — стверджував колишній працівник апарату пропаганди радянської спецслужби Юрій Безменов. Він переконував, що понад 90 % енергії та ресурсів радянської спецслужби спрямовували на знищення духовних основ у ворожих країнах. Бо нація без ціннісних орієнтирів є слабкою. Її легко розділити і знищити. Не випадково президент США у березні цього року спростив умови повернення християнських організацій в американські школи. Це свідчить про одне — християнське виховання надзвичайно важливе”, — пише Сергій Надал.
ІІ. Християнська етика створює основи для міцної традиційної сім’ї, що є основою сильної України
“Патріарх Йосиф (Сліпий) писав: “Коли родина здорова, то ціла людська спільнота процвітає. Криза родини — є кризою народу”. І справді, кожен справжній християнин розуміє, що потрібно захищати свою родину, а отже, і державу. Він розуміє, що таке злочин проти нації. Він є морально стійким, добрим і відповідальним громадянином. Ліві революціонери минулого намагалися знищити інститут родини фізично, стверджуючи, що у комуністичному суспільстві не потрібна родина. Сучасні “більшовики” діють більш витончено. Вони хочуть знівелювати і знищити християнську систему цінностей. Сьогодні їх напрямки – фемінізм, лгбт-пропаганда, “боротьба з перебільшеною расовою дискримінацією”, атеїзм і антихристиянська пропаганда. Українці ж були і є сильні своїми міцними родинами. Нація сильна, коли сильні її складові — родини”, — наголошує Сергій Надал.
ІІІ. Християнська етика формує здорову націю, бо відвертає дітей від шкідливих звичок
“Найлегше захопити того, хто хворий не лише духовно, а й фізично. Одними з найбільших проблем сучасного суспільства є алкоголь, наркотики, шкідливі звички, що руйнують людський організм. А християнська етика — це також фізичне здоров’я. Добрий християнин буде дбати про здоров’я. Такі люди менше схильні до поганих звичок. Найперше йдеться про нашу молодь. Вона буде здоровою і фізично, і морально, якщо отримає добрі основи. Більшість спортивних товариств минулого, що виховали еліти для визвольного руху першої половини ХХ століття, постали на основі міцного християнського виховання. “Пласт”, “Сокіл”, “Січ” так чи інакше були пов’язані з етикою доброго християнина. І в нинішніх реаліях християнська етика тільки сприяла б вихованню здорового покоління”, — стверджує Сергій Надал.
Він наголошує, що для доброго майбутнього предмет “Християнська етика” мають викладати у кожній школі, а критика християнської етики є нічим іншим, як ідеологічною боротьбою ворогів проти самої незалежності України. «Наразі, — пише міський голова, — у тернопільських школах предмет “Християнська етика” викладають факультативно. Але, на моє тверде переконання, якщо ми хочемо майбутнього для українців та України, то християнська етика має бути у кожній українській школі. Усі розмови противників християнської етики — це ідеологія неомарксистів, які так само починають з примарної картинки рівності, де нема різниці між чоловіками і жінками, націями і мовами, де немає історичної спадщини, немає традиційної родини, немає особистості, немає нації, а є лише маса, яка живе сьогоднішнім днем у власне задоволення. Комуністи вже один раз обманули людство ідеями рівності і свободи – і це обернулося жахливим червоним терором, Голодомором і Гулагами. Цього разу ми повинні зупинити комуністичний реванш, який робиться руками новітніх лібералів. І тут без християнської етики аж ніяк не обійтися”, — резюмує Сергій Надал.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Рішення про внесення Тернополя до "червоної зони" карантинних обмежень є політичним, заявив міський голова Сергій Надал...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 16:29


Лікар-інфекціоніст з Київської міської клінічної лікарні Євген Дубровський прокоментував особливості циркуляції вірусів в різних погодних умовах...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:13


Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив про заплановане підвищення зарплат для працівників екстреної медичної допомоги...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00Теми дня
2 Серпня
1 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео