Вівторок, 20 квітня 2021
• Три ідеї для яскравих весняних салатів • Міський стадіон ім. Романа Шухевича готують до вирішальних матчів Кубка України • «Накриємо зоокуток «парашутом», щоб перелітні птахи не приносили нам усіляку заразу…» • Хто пограбував будинки у селі Буцнів? • Триває капітальний ремонт прибудинкової території на просп. Бандери, 84 • Директор Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення Віталій Хоркавий: «Людина похилого віку – це насамперед людина!» • Cучасну дворівневу дорожню розв’язку на Гаївському шляхопроводі планують завершити до Дня міста • Усі тернопільські медзаклади, де лікують хворих на COVID-19, оснащені автономними джерелами кисню • Анастасія Бачинська представить Тернопіль і Україну на чемпіонаті Європи • Сергій Надал: «Тернопіль поки що вберегли від «червоної зони» • Комунальники нагадують тернополянам про заборону спалювання сухої рослинності, опалого листя і будь-якого сміття • Якщо вам раптом некомфортно носити маску… • «Контінентал» продовжує підтримувати медицину: укомплектовані медичні сумки отримають ще 66 закладів охорони здоров’я • Немає часу на «розкачку»: на Тернопіллі стрімко стартували ремонти доріг • Сергій Надал виконав свою обіцянку – Малашовецьке сміттєзвалище перетворилось на сучасний полігон. Там запрацювала нова станція дегазації • Ловись, рибко, велика і… хижа! • На скутері врізався в бетонну огорожу… • Індивідуальне опалення – всім бажаючим! • ЗНО’2021: в карантинних умовах і з новими правилами • «ОСББ – це живий організм, а керуючий будинком – його лікар»
Хто «розморозив» Тернопільський аеропорт?

Опубліковано: 25 Лютого о 10:49 329


Після багатьох років бюрократичних поневірянь справа запуску власного аеропорту у Тернополі зрушила з “мертвої точки”, хоча будуть потрібні значні інвестиції та управлінський досвід.


Багаторічним лобістом запуску місцевого летовища виступає чинний міський голова Тернополя Сергій Надал. Аеропорт перебуває на балансі обласної ради. Як економіст і успішний управлінець очільник Тернополя добре розуміє перспективи розвитку власного повітряного шлюзу. Тож неодноразово звертався з пропозиціями до обласної ради, але наштовхувався на перепону “політичної бюрократії” тих, хто не бажав співпраці зі «свободівським» мером.
Зрештою, у лютому 2021 року зроблено перший крок — створене спільне підприємство, котре розпочне санацію аеропорту.
«Нарешті є підтримка і розуміння народних депутатів, обласної ради та ОДА. Ми зацікавлені в тому, щоб створити новий термінал, де прийматимуть пасажирів, де може працювати повноцінна митниця тощо, а тому готові до запуску роботи аеропорту. Пропозицію обговорено з керівництвом обласної ради, на балансі якої летовище, і ми створили спільне комунальне підприємство обласної та міської рад заради забезпечення роботи нового суб’єкта господарювання», — зазначив Сергій Надал.
Хто зможе реалізувати проєкт? Міський голова Тернополя усвідомлює складність завдання. Сьогодні це збитковий об’єкт, але може стати прибутковим за умови правильної стратегії.
“Сьогодні аеропорт, як і більшість регіональних летовищ, має низку проблем. Це передусім борги. Але ці проблеми можна вирішити. Місто готове долучатися фінансово, знаходити і залучати інвесторів для досягнення мети — відновлення роботи аеропорту. Наступні кроки — виготовлення проєктної документації, відновлення освітлення. Це довгий шлях, але ми робитимемо усе, що в наших силах, аби впровадити в життя цю ініціативу, адже для розвитку економіки нам потрібен працюючий аеропорт”, — зазначив Сергій Надал у своєму коментарі.
Які перспективи? Варто зауважити, що Сергій Надал має досвід реалізації амбітних проєктів. Понад десять років тому саме він розпочав глибоку реформу житлово-комунальної сфери, що сьогодні дозволяє суттєво скоротити витрати газу та електроенергії. За часів попередньої каденції Сергія Надала місто практично самотужки збудувало розв’язку Гаївського мосту, по суті реалізувавши проєкт державного значення. Тож очевидно, що і аеропорт розвиватимуть, враховуючи всі деталі.
Експерти ж відзначають перспективність запуску аеропорту в Тернополі завдяки зручному географічному розташуванню нашого міста, що дозволить забезпечити необхідну для міжнародного перевізника кількість пасажирів.
Летовище вже відвідали представники кількох міжнародних лоукостерів, які сформували перелік вимог. Очевидно, ці вимоги врахують під час розробки проєктно-кошторисної документації.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Упродовж першого кварталу 2021 року потреба у видатках за лікарняними листками та на страхові виплати потерпілим на виробництві і їх родинам щомісяця перевищувала обсяг надходжень від частки ЄСВ до бюджету Фонду соціального страхування України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:18


Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:16


Працівниками відділу по роботі зі страхувальниками Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області проводяться документальні перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:14


Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:10


За оперативними підсумками упродовж січня–березня 2021 року до Фонду соціального страхування України роботодавці подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності на суму понад 4 млрд гривень. Це на 1,4 млрд грн, або 51,8% більше, ніж за І квартал 2020 року...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:06Теми дня
18 Квітня
17 Квітня
16 Квітня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео