Понеділок, 17 червня 2019
• Віктор Овчарук: «Після реформування первинної ланки медицини реорганізовано стаціонарні медичні заклади області» • До ЄС і НАТО за 10 років: Петро Порошенко йде до Ради з оновленою командою • У Тернопільській психоневрологічній лікарні зняли білі халати • Степан Барна: «Для мене як для голови ОДА 2015-ий став роком повернення віри в те, що наша область не периферійна» • Проєкт тернопільської «Циганки» отримав Гран-прі престижного архітектурного конкурсу • «Я простила жінці, яка замордувала мою Оленку…» • Люстрована горе-суддя хоче знищити комунальний транспорт Тернополя • «Живі» напої у літню спеку • Піца буде фест! • Усі біжать! • Тернопільській обласній організації НСЖУ – 60 років! • Сирота чи її… хата? • Домівка для збірної • Мар’яна Юрик: «Жінка має доводити свої права і фаховість не феміністичними постами в соцмережах чи гострими заявами, а реальними справами» • На Тернопільщині зловмисники вдерлися до оселі та побили господарів • «Гра престолів» на тлі «Чорнобиля» має вигляд комедії • Валерій Чоботар: «Опозиція – це політичний термін, що має право на існування, але у випадку України це програш. Можна бути в опозиції до певних дій, вчинків, проте в жодному разі не до людей» • Злодії переслідують відомих тернополян • «Дій активно! Живи позитивно!» У Технічному коледжі — гості з Маріуполя! • Степан Барна: «За останні два місяці з Адміністрації президента до мене ще ніхто не звертався. І про ситуацію у Тернопільській області не питав»
Ігор Гуда: «Під час Великого посту маємо згадати, що допомога ближньому — одне з найважливіших покликань християн»

Опубліковано: 2 Квітня о 12:09 18


Під час Великого посту маємо згадати, що одним з найважливіших покликань християн є допомога ближньому, переконаний тернопільський підприємець, фундатор благодійного фонду “Твори добро” Ігор Гуда.


Добрі вчинки не повинні бути якоюсь одноразовою акцією — це має бути стилем життя кожного християнина.

Синод Української греко-католицької церкви проголосив 2017-ий рік Роком соціального служіння. “Господь заповідає нам виходити назустріч тим, хто відчуває потребу в нашій допомозі”, — йдеться у Посланні ієрархів церкви. Філософія соціального служіння передбачає допомогу саме тим людям, які її потребують. Церква також просить не забувати людей, які не є бідними за своїм статусом, але у них трапились якісь тимчасові труднощі, — втрата здоров’я, вимушена міграція тощо.

Ігор Гуда вважає, що соціальне служіння за нинішніх обставин — це перш за все моральний обов’язок підприємців. Вони завжди приходили на допомогу в складні часи. І керівник відомої будівельної компанії, благодійник та меценат Ігор Гуда показує приклад соціально відповідального бізнесу. Лише впродовж 2016 року силами підприємства “Креатор-Буд”, яке він очолює, здійснено повну реконструкцію площі Героїв Євромайдану, надавалась допомога геріатричним відділенням, спортивним школам, родинам бійців АТО. Уже понад рік мешканці краю користуються коштовним ендоскопічним устаткуванням, яке для Тернопільського онкодиспансеру передав Ігор Гуда. А на початку цього року Ігор Гуда виконав надзвичайно важливу соціальну та духовну місію: перед Великим постом він разом з дружиною з благословення Папи Римського Франциска і архиєпископа Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка привіз з Ватикану на Тернопільщину Нерукотворний образ Христа, який згуртував сотні тисяч вірян з Тернопілля і всієї України.

Про власні добрі справи, більшість з яких громадськості невідома, сам Ігор Гуда говорить неохоче. Він каже, що дякує Богові за те, що має можливість підтримувати інших.

— На мене справили величезне враження добрі справи та настанови нашого праведного Митрополита Андрея Шептицького, — зазначає Ігор Гуда. — З його ініціативи серед українців поширилася допомогова філософія. В окупаційні часи українці вижили завдяки взаємодопомозі та вірі. Нині наш народ також переживає нелегкі часи. На Сході країни триває війна з російськими окупантами. Наш спільний обов’язок — опіка над родинами героїв, які захищають Україну зі зброєю в руках. У країні також з’явилося багато вимушених переселенців, які потребують підтримки. Чимало громадян відчувають матеріальні труднощі через зростання цін і тарифів. Тому активна частина суспільства, тобто ті, хто має змогу заробляти, повинні чинити так, щоб допомогти людям подолати скруту.

Напередодні величного християнського свята — Великодня Ігор Гуда закликає підприємців та всіх небайдужих оглянутись навколо і побачити тих, кому конче потрібна допомога.

— Дуже часто під час Великого посту ми зосереджуємось на підготовці до Великодня, турбуємось про власну оселю, стараємось обмежувати себе у їжі. Але дуже важливо не забувати про духовний аспект. Важливо очистити свої помисли і подати руку допомоги тим, хто перебуває у скруті, — наголошує Ігор Гуда.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

26 закладів охорони здоров’я, що підпорядковані Тернопільській обласній раді, вже реорганізовані у комунальні некомерційні підприємства...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00


У Києві відбувся з'їзд партії «Європейська солідарність», під час якого було представлено першу десятку виборчого списку, а також
її плани на парламентські вибори та подальшу роботу у Верховній Раді...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00


Колектив Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні ніколи не стоїть осторонь інновацій...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00


Сьогодні функціонують 49 об'єднаних територіальних громад, які охоплюють 616,9 тисячі населення. На їхніх територіях відкривають ЦНАПи, будують амбулаторії, облаштовують футбольні поля...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00


Команда молодих архітекторів URBAN.te отримала найвищу нагороду всеукраїнського конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards за проєкт реконструкції набережної і пляжу «Циганка»...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00Теми дня
17 Червня
14 Червня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео