Четвер, 22 серпня 2019
• Чортків мотофестом шаленів • Наїхав на жінку і дітей… • У Тернополі сходи фонтану “Сльози Гронського” доповнюють новими атрибутами • Боровся за Україну, втратив життя на чужині… • То й що, що вже «за десять осінь»? Душа ще трохи в мандри просить… • Пішов із життя викладач ТНЕУ Олег Бакалюк • Коржики з медом і маком від Наталки Потурай • Свято…з вогником! • Де святкуватимуть День прапора і День Незалежності • Біда за бідою… • «Дій активно! Живи позитивно!» Коли життя — мед! • 43-річна Мілла Йовович стане мамою втретє • Моніка Левінскі розкаже свою правду про секс-скандал з Біллом Клінтоном • Три ідеї для легкого літнього обіду • Зарядка для пам’яті: як перестати все забувати • Поблизу Кооперативного коледжу авто збило жінку • Українська краса до Голлівуду дійде! • Нова українська школа: влада і громади повинні об’єднати зусилля для успішної реалізації завдань • Термомодернізація житлового фонду Тернополя прийшла на вул. Новий Світ, 45 • Андрій Крисоватий: «Пріоритет нині – це якісна освіта для студентів»
Ігор Гуда: «Під час Великого посту маємо згадати, що допомога ближньому — одне з найважливіших покликань християн»

Опубліковано: 2 Квітня о 12:09 18


Під час Великого посту маємо згадати, що одним з найважливіших покликань християн є допомога ближньому, переконаний тернопільський підприємець, фундатор благодійного фонду “Твори добро” Ігор Гуда.


Добрі вчинки не повинні бути якоюсь одноразовою акцією — це має бути стилем життя кожного християнина.

Синод Української греко-католицької церкви проголосив 2017-ий рік Роком соціального служіння. “Господь заповідає нам виходити назустріч тим, хто відчуває потребу в нашій допомозі”, — йдеться у Посланні ієрархів церкви. Філософія соціального служіння передбачає допомогу саме тим людям, які її потребують. Церква також просить не забувати людей, які не є бідними за своїм статусом, але у них трапились якісь тимчасові труднощі, — втрата здоров’я, вимушена міграція тощо.

Ігор Гуда вважає, що соціальне служіння за нинішніх обставин — це перш за все моральний обов’язок підприємців. Вони завжди приходили на допомогу в складні часи. І керівник відомої будівельної компанії, благодійник та меценат Ігор Гуда показує приклад соціально відповідального бізнесу. Лише впродовж 2016 року силами підприємства “Креатор-Буд”, яке він очолює, здійснено повну реконструкцію площі Героїв Євромайдану, надавалась допомога геріатричним відділенням, спортивним школам, родинам бійців АТО. Уже понад рік мешканці краю користуються коштовним ендоскопічним устаткуванням, яке для Тернопільського онкодиспансеру передав Ігор Гуда. А на початку цього року Ігор Гуда виконав надзвичайно важливу соціальну та духовну місію: перед Великим постом він разом з дружиною з благословення Папи Римського Франциска і архиєпископа Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка привіз з Ватикану на Тернопільщину Нерукотворний образ Христа, який згуртував сотні тисяч вірян з Тернопілля і всієї України.

Про власні добрі справи, більшість з яких громадськості невідома, сам Ігор Гуда говорить неохоче. Він каже, що дякує Богові за те, що має можливість підтримувати інших.

— На мене справили величезне враження добрі справи та настанови нашого праведного Митрополита Андрея Шептицького, — зазначає Ігор Гуда. — З його ініціативи серед українців поширилася допомогова філософія. В окупаційні часи українці вижили завдяки взаємодопомозі та вірі. Нині наш народ також переживає нелегкі часи. На Сході країни триває війна з російськими окупантами. Наш спільний обов’язок — опіка над родинами героїв, які захищають Україну зі зброєю в руках. У країні також з’явилося багато вимушених переселенців, які потребують підтримки. Чимало громадян відчувають матеріальні труднощі через зростання цін і тарифів. Тому активна частина суспільства, тобто ті, хто має змогу заробляти, повинні чинити так, щоб допомогти людям подолати скруту.

Напередодні величного християнського свята — Великодня Ігор Гуда закликає підприємців та всіх небайдужих оглянутись навколо і побачити тих, кому конче потрібна допомога.

— Дуже часто під час Великого посту ми зосереджуємось на підготовці до Великодня, турбуємось про власну оселю, стараємось обмежувати себе у їжі. Але дуже важливо не забувати про духовний аспект. Важливо очистити свої помисли і подати руку допомоги тим, хто перебуває у скруті, — наголошує Ігор Гуда.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Минулої п’ятниці, 16 серпня, спокій Чорткова порушив рев «залізних коней», які на три дні заполонили місто...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Аварія, в якій потерпіла молода жінка з двома малолітніми дітьми, трапилася у п’ятницю, 9 серпня, близько 16-ої години у селі Ковалівка Монастириського району...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


У Польщі загинув ветеран АТО Андрій Савчук із Чорткова...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Ви ще встигаєте «застрибнути в останній вагон» відпочинку...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00Теми дня
22 Серпня
21 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео