Середа, 26 вересня 2018
• У Тернополі відбувся День Діалогу з владою • Пляцок «Горіхова кора» • Як Ляшко в ліс по гриби ходив… • Валерій Синельников: «Якщо я хочу, щоб мої діти були щасливі, то я сам повинен бути щасливою людиною» • «Опілля» сплатило понад 70 мільйонів податків до бюджету • Ігорю Ґереті виповнилося б 80 • Ірина Басалига: «Мама для мене — взірець» • Громада Тернополя має об’єднатися, щоб відбити газову атаку Києва • Степан Барна: «Перспективи економічного розвитку регіону залежать від якісних автошляхів» • Що необхідно знати страхувальникам про нову форму заяви-розрахунку? • Представники місцевого самоврядування з усієї України їдуть до Тернополя вчитися розбудовувати громадянське суспільство • Валентин Наливайченко: «Українська Генпрокуратура виконує замовлення російської ФСБ» • Міносвіти знищує систему груп продовженого дня і гуртків у школах • Тернопільська артбригада відзначила чотири роки з дня створення • Опального тернопільського олігарха вигнали з Аграрної партії після невдалого бунту • Політичні торги екс-регіонала, або «Майстер-клас» від Івана Чайківського • Чи очолив Балога виборчий штаб Гриценка? • Фестивальна феєрія по-тернопільськи: драма, політичний детектив, комедія… • Українці назвали найбільш цікавих для Росії кандидатів у президенти • «Перестануть їздити автобуси – перекриємо трасу!»
Ігор Гуда: «Проща в Зарваниці нагадала, що ми всі — одна велика християнська сім’я»

Опубліковано: 20 Липня о 15:24 77


Українці завжди сподівались на Бога у всіх скрутних ситуаціях, і сьогодення не виняток.


Ігор Гуда з дружиною Наталею та дітьми під час прощі у Зарваниці.

У цьому переконаний відомий тернопільський громадський діяч, директор компанії «Креатор-Буд» Ігор Гуда, який разом із сім’єю та десятками тисяч вірян взяв участь у загальнонаціональній прощі в Зарваниці. 

«Зарваниця нагадує нам про важливе, вона об’єднує, вона спонукає задуматись про вічне, вона допомагає відділити зерна від полови, — ділиться враженнями Ігор Богданович. — Ця неймовірна енергетика, яка відчувається у святому місці, зцілює, надихає до добрих справ. У Марійському духовному центрі в Зарваниці зібрались десятки тисяч вірян, аби помолитися за мир в Україні. Ця молитва була настільки сильною та потужною, що, здавалось, невидимий духовний покров огорнув і всю ту місцину, і весь Тернопільський край, і всю Україну.

Я думаю, недаремно наші предки шукали заступництва у Матері Божої, і вона не раз їх рятувала. Українці знають чимало випадків, коли ставались дива і Свята Заступниця брала людей під своє крило захисту. Особливий пошанівок Матір Божа мала у запорізьких козаків, які були переконані, що саме її заступництво допомагає їм боронити святу українську землю. З іншого боку, недаремно радянська влада, усі зайди, що посягали на  Україну, боялись нашої віри, боялись Бога. Цей страх був настільки сильним, що прислужники комунізму та сатани в першу чергу знищували церкви, нав’язували атеїзм, храми перетворювали на склади і стайні… Українська греко-католицька церква довгі роки змушена була ховатись у підпіллі, але це її не зламало. Християни України тільки укріпились у своїй Вірі.

Сьогодні Росія, яка пішла на нас війною, точно так само боїться нашої віри, тому усіляко намагається нав’язати кремлівські погляди через Московський патріархат. Але наша Церква сильна, вона вистояла колись, вона нас підтримає нині.

У Зарваниці ми мали велике щастя молитись за майбутнє країни, за мир, добробут, за єдність і перемогу. Ми знову спрямовуємо погляди до небес і просимо Господа бути поруч у цю нелегку годину. Папа Римський проголосив 2016-ий рік Ювілейним на честь Божого Милосердя. Ми надіємось на Його Милосердя до нас, але мусимо пам’ятати і про своє звання християн. Ми маємо бути згуртованими і сильними перед ворогом і водночас поступливими, добрими, чуйними перед людьми. Кожною своєю думкою та кожним своїм вчинком маємо підтверджувати свій статус християнина.  Маємо можливість допомогти ближньому — проявімо  милосердя, допоможімо. І не думаймо про подяки та почесті. Бог усе бачить і складе оцінку.

Проща у Зарваниці дала нагоду усвідомити, хто ми є, відчути, що всі християни — одна велика сім’я”.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Серед учасників форуму - Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич...


Рубрика: Опубліковано: о 21:00


Змішати пудинг і киплячий сироп та зварити крем, постійно помішуючи...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Вишукане вино, американська екіпіровка за понад 7000 гривень і фотограф президента Узбекистану...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Валерій Синельников – людина, яка пояснює безліч явищ у житті світському і духовному, лікар-психотерапевт і гомеопат, автор десяти книг, виданих накладом понад вісім мільйонів примірників...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


За підсумками семи місяців 2018 року ТОВ “Пивоварня Опілля” сплатила до зведеного бюджету (державного та місцевого) понад 70 млн. грн. Про це повідомили у прес-службі “Опілля”, коментуючи результати фінансової діяльності компанії
...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00Теми дня
25 Вересня
24 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео