Неділя, 17 листопада 2019
• За виставу про Шевченка — на Шевченківську премію! • Крали електроенергію в Укрзалізниці… • Масиви «Східний» і «Сонячний» отримуватимуть гарячу воду цілодобово • Їхній любові — 60! • Віталій Гринів — серед еліти світового велотреку • Проєкти-переможці Громадського бюджету’2020 • Заробітчанські «квяти» і «зьолка» • За кадром… мультфільму! • Життя колишніх: що роблять і куди роз’їхались люди Порошенка • Судмедексперт: «У Віталія Ващенка були дуже важкі травми, несумісні із життям» • Щира допомога родині Лосиків! • Спортивні новини • За місце в збірній — справжня війна! • Сесія Тернопільської облради вперше відбулася в оновленому приміщенні • Уряд має почути Тернопільську громаду! • «Купувала хату, а купила… проблему» • «Нива» — на другому місці! • Пливи, рибко, велика й маленька! • Наталя Присіч: «Спів — це любов!» • Тінь президента
Ігор Гуда: «Українська жінка-матір — унікальна. На ній тримається Україна»

Опубліковано: 12 Травня о 10:07 28


У неділю, 14 травня, Україна та весь світ відзначатимуть одне з найвеличніших та найсвітліших свят — День Матері.


Фундатор благодійного фонду “Твори Добро”, керівник будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігор Гуда.

Матір завжди була в особливій пошані в українців. З давніх-давен матері передавали дітям духовні скарби предків, вчили любити та шанувати неньку-Україну, молитися та служити Богові.

Засновник благодійного фонду “Твори Добро”, директор будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігор Гуда вважає, що українська жінка-мати — унікальна, бо на ній споконвіку лежить тягар щоденних побутових турбот, виховання дітей, а нерідко саме жінка мусила ставати й главою сімейства.

— Історія дає нам чимало героїчних жіночих постатей, які самотужки витягували зі злиднів сім’ї, які, за потреби, брали шаблю і на рівних з чоловіками захищали рідну землю від ворога, — розмірковує Ігор Гуда. — З історії знаємо також чимало прикладів, коли українські чоловіки були змушені боронити рідні землі, а тому залишали свої сім’ї і йшли воювати, а на жіночі плечі лягала уся найважча робота — були цілі села, де господарювали фактично лише жінки, бо чоловіки були на війні.

— І нині теж багато чоловіків боронять на Сході Україну, а вдома їх чекають діти, дружини та матері, — проводить паралель Ігор Гуда. — Тому я хотів би подякувати перш за все усім мужнім матерям, чиї сини воювали або воюють сьогодні в зоні АТО. Лише ці матері і жінки знають, що це таке постійно хвилюватись, постійно стежити за новинами і здригатись від несподіваних дзвінків. Щиро бажаю, щоб ваші діти, брати й чоловіки повернулись з фронту здоровими та неушкодженими.

Ігор Гуда підкреслює, що особливої шани заслуговують жінки, які сьогодні також захищають нашу країну. Часто це матері, які залишили своїх дітей і несуть службу на Сході, ризикуючи власним життям, волонтерки, на яких тримався Майдан, а сьогодні тримається фронт на східних рубежах України.

— Низький уклін вам, українське жіноцтво! — каже Ігор Гуда, зазначаючи, що через важку ситуацію українські жінки нерідко вимушені ставати годувальницями своїх сімей, покидаючи рідні домівки та шукаючи кращої долі за кордоном. Ігор Гуда переконаний, що Україна має всі шанси стати заможною європейською країною, а усі заробітчанки, кого доля закинула далеко від сімей, зможуть повернутись на рідну землю.

Поряд із жінкою-матір’ю в українців, зазначає Ігор Гуда, завжди в особливій шані — Матір Божа. На Неї надіялись, просили заступництва, на Неї покладались у важкі часи. У запорозьких козаків був особливий культ Богородиці-Покрови як заступниці, вони вірили, що саме Божа Матір допомагає боронитись від ворога. Головна січова церква завжди була на честь Покрови. Її ікона була в кожному козацькому курені. Зображували її й на хоругвах, під якими козаки виступали в походи. Перед кожним походом навколішки ставали на молитву до Пресвятої Богородиці: “Під Твою милість прибігаємо”.

— Цим традиціям вірні й сучасні українські воїни, які просять заступництва у Діви Марії, тримають образки Пречистої просто біля серця. Коли наша компанія будувала укриття на Сході України, ми побачили, що безбожних людей там просто нема. В найважчі часи навіть атеїсти зводять очі до неба, згадують рідну матір та просять допомоги у Матері Божої, — каже Ігор Гуда.

Нагадаємо, сам Ігор Гуда також належить до ревних вірян. Він неодноразово надавав підтримку і співпрацював з Тернопільсько-Зборівською архиєпархією, а у лютому цього року за підтримки  Благодійного фонду “Твори Добро”, що створений і діє під керівництвом Ігоря Гуди, на Тернопільщину привозили Нерукотворний образ Ісуса Христа, а напередодні Великодня з його ініціативи було проведено акцію “Великодня паска — потребуючим”. Окрім того, за підтримки Ігоря Гуди в Тернополі відремонтували та оновили чимало важливих місць. Так, площу Героїв Євромайдану та пам’ятник Небесній Сотні теж облаштували за кошти “Креатор-Буду”, а відкривали її у пам’ятний та символічний день — на свято Покрови, яка є заступницею українських козаків і УПА.

— День Матері — це особливий день, коли ми маємо згадати, завдяки кому з’явились на світ і хто нас виховав такими, якими ми є сьгодні, — наголошує Ігор Гуда. — Я дякую своїй матері за всі недоспані ночі, за всі хвилювання, за всю турботу та опіку. Дякую своїй дружині, яка є матір’ю моїх чудових синів. Дякую усьому нашому жіноцтву, на якому завжди трималася і тримається Україна.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Режисер Олег Мосійчук претендує на найвищу державну нагороду
...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Керівництво Львівського управління економіки та інформаційної безпеки Укрзалізниці повідомило про ферму криптовалюти. Вона знаходилася у приміщенні майстерні та працювала на електроенергії Укрзалізниці

...


Рубрика: Опубліковано: о 17:00


Уже через два тижні мешканці 147 будинків на масивах «Східний» і «Сонячний» отримуватимуть гарячу воду цілодобово...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Діамантове весілля відзначає подружжя Катерина і Володимир Заяці зі Зборівського району...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


Набирає ходу новий міжнародний сезон з велоспорту на треку. Протягом останніх років 24-річний тернополянин Віталій Гринів поступово вийшов на лідируючі позиції в збірній України, а тепер усе впевненіше стукає у двері світової еліти цього виду спорту...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
15 Листопада
14 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео