Середа, 04 жовтня 2023
• Тарифи на тепло у Тернопільській громаді у найближчий опалювальний сезон не зміняться • Тернопільські спортсмени здобули призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata • Священник із Бережан отримав міжнародну премію Івана Павла II • Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій
Інформація щодо роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області

Опубліковано: 25 Березня о 16:39 2


У зв’язку із військовою агресією з боку російської федерації відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області знаходяться у зоні активних бойових дій і не мають можливості виконувати свої функції в повному обсязі внаслідок руйнування деяких приміщень або постійних обстрілів.


Разом з тим, управління та більшість відділень управління продовжують роботу задля надання усіх видів допомог і страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей.
Звертаємо увагу, що час прийому та контактні дані деяких відділень управління були скориговані.
Так, потерпілі, які перебувають на обліку та отримують страхові виплати:
– у Волноваському відділенні можуть звернутися до Селидівського міського відділення (м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд. 41а, електронна адреса: sldv.dn@fssu.gov.ua; телефон для довідок: 06237-7-20-00, +38 050-211-20-88, +38 050-367-32-51, начальник відділення Злиденна Лариса Петрівна);
– у Маріупольському міському, Мангушському та Нікольському відділеннях – до Слов’янського відділення (м. Слов’янськ, вул. Василівська, буд. 16, електронна адреса: slav.dn@fssu.gov.ua; телефон для довідок: 06262-2-09-29, +38 050-598-51-05, начальник відділення Сидорович Ольга Михайлівна);
– у Вугледарському міському, Мар’їнському, Авдіївському міському відділеннях – до Покровського відділення (м. Покровськ, пров. Мостовий, буд. 30, електронна адреса: pkrv.dn@fssu.gov.ua; телефон для довідок: 06239-2-50-16, начальник відділення Солонікова Ангеліна Георгіївна).
Інформуємо, що працює гаряча телефонна лінія управління:
+38 099-098-21-75, +38 096-040-26-83, звернувшись на яку потерпілі на виробництві та члени їх сімей, застраховані особи та страхувальники Донецької області зможуть отримати роз’яснення з питань отримання страхових виплат та надання допомог по тимчасовій непрацездатності.
До відома! На теперішній час відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області були перераховані страхові виплати за лютий 2022 року понад 40,0 тисячам осіб на загальну суму 211,0 млн грн, з них:
– щомісячні страхові виплати – 207,3 млн грн;
– одноразова допомога – 1,5 млн грн;
– допомога у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю, яка настала внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання, – 2,2 млн грн.
Також згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2022 № 200 відділеннями управління здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат всім потерпілим із застосуванням коефіцієнта 1,14. Підвищену суму виплати потерпілі отримають у квітні 2022 року.
Звертаємо увагу! У зв’язку з тим, що у Маріуполі, Нікольському та Мангуші через активні бойові дії не працюють відділення АТ «Укрпошта», 251 особа була позбавлена можливості отримати свої виплати за лютий 2022 року. З метою отримання страхових виплат таким потерпілим необхідно звернутися до банківської установи за місцем їх тимчасового проживання (перебування) для відкриття рахунку та надати банківські реквізити до найближчого відділення Фонду. Після чого страхові виплати будуть здійснені у найкоротший термін.
Питання здійснення страхових виплат потерпілим Маріупольського міського відділення, які обслуговувались через АТ «ПУМБ», вирішено. Кошти надійдуть на рахунки отримувачів протягом наступного тижня.
Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію»...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:08


16-17 вересня у м. Наварія (Львівська область) та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі відбулися змагання з водних видів спорту, участь в яких взяли тернополяни, вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:07


Нещодавно внаслідок поглибленої оцінки людських і професійних якостей Академічний сенат присвоїв ректорові прокатедри Святої Софії Міжнародну нагороду за прагнення до втілення в життя благородних ідеалів та життєвих цінностей...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:05


Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18Теми дня
29 Вересня
27 Вересня
26 Вересня