П’ятниця, 18 вересня 2020
• Зеленський – у Тернополі! • Олег Сиротюк: «Змінивши постанову про місцеві вибори, чинна влада вручить депутатські мандати бойовикам» • «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» упевнено лідирує у рейтингу партій • Триває капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів • Віктор Овчарук: «Великою загрозою для Кремля є Петро Порошенко, бо саме він консолідує патріотів довкола захисту українських цінностей, і цим пояснюється запровадження персональних санкцій проти нього» • Зміни в обласній прокуратурі: пішов Микола, прийшов Миколайчук • Тернопіль увійшов до топ-5 міст зі сприятливим бізнес-кліматом • «Бути чи не бути»… театральному сезону? • Територіальний центр пропонує соціальну допомогу одиноким тернополянам похилого віку • Тернополян «золотого віку» запрошують на цікаві зустрічі • Центральна влада і Тернопільська ОДА хочуть перетворити школи на… курники? • Прокурор Петришин пішов з ганьбою із Тернопільщини • Тернопільська обласна аптека № 78 вже працює цілодобово • Університет сучасних знань! • Об’їздив 45 країн і повернувся до Кременця, щоб відкрити своє кафе! • Президента Зеленського знову ввели в оману: в Тернополі у лікарні перебувають лише восьмеро діток • Під час селекторної наради мер Тернополя запропонував міністру охорони здоров’я припинити ділити Україну на зони • Сергій Надал активно працює, перебуваючи на лікарняному через СОVID-19 • «Озеряна’2020»: незвичні умови і приголомшливі рекорди • Прокурор Микола Петришин так «вливався» у колектив, що аж донеслося до Генеральної прокуратури
«Ініціюємо мирний політичний діалог»

Автор: Опубліковано: 30 Вересня о 16:00 11


Об’єднання патріотів «Захисти Україну» намагається створити майданчик для обговорення нагальних суспільних і політичних проблем.


На фото (зліва направо): Сергій Лучкін, Дмитро Гайдуцький, Валерій Чоботар та Іван Ковалик.

У вівторок, 24 вересня, в новоствореному офісі громадського руху «Захисти Україну», що на вул. Чорновола, 1 (перший поверх, ліве крило), відбулася пресконференція, присвячена відновленню роботи організації в новому форматі. Організація «Захисти Україну», створена ще в грудні минулого року, нині об’єднує з десяток активістів з різними політичними поглядами і симпатіями, які прагнуть організувати мирний діалог у суспільстві та шукати компроміси і спільні точки дотику між, здавалося б, політичними опонентами.

— Ми намагаємося створити своєрідний майданчик для залучення громади до політичних і суспільних процесів, що відбуваються у нашій державі, — пояснив ветеран-доброволець війни на Донбасі, заслужений тренер України з фрі-файту Валерій Чоботар. — Як правило, громада активно долучається до процесів у державі тільки під час виборів або революційних виступів, що, на мою думку, є лише гасінням пожежі. Така тактика призводить до певних жертв і втрат, і, щоб запобігти цим процесам, ми хочемо підключити громаду до спілкування на нагальні теми вже сьогодні і створюємо для цього майданчик. Найперше ми хочемо запросити на такий «круглий стіл» представників політичної сили, яка має нині абсолютну владу в державі. Сподіваюся, що вони стануть справді доступними для суспільства і громадян, а не лише через ролики у соцмережах. Те, що нині відбувається у державі, в мене особисто породжує багато запитань і певні острахи. А за допомогою такого діалогу, сподіваюся, будуть наведені аргументи, які розвіють ці страхи, або навпаки — змусять моделювати свою діяльність до певної боротьби і протистояння.
Насторожує поведінка новообраної влади і тон дискусії, який вона намагається нав’язати суспільству, й представника «Самооборони Майдану» Івана Ковалика.
— Вважаю нашим завданням досягнення комунікації між владою і громадянами, — наголосив активіст. — Те, що відбувається нині, мене не влаштовує. Я переконався в цьому минулої п’ятниці, коли під стінами Офісу президента в Києві, без жодних організацій чи зборів, зібралися тисячі людей, які прийшли після роботи і хотіли задати владі запитання, що їх турбують. Тому очевидно, що наш майданчик необхідний, а діалог обов’язково буде затребуваний у суспільстві.
За словами ветерана-добровольця війни на Донбасі Дмитра Гайдуцького, діяльність під егідою руху «Захисти Україну» буде абсолютно аполітичною.
— З нашого боку не буде жодного політичного піару, — пояснив пан Дмитро. — Ми, як уже наголошувалося, насамперед спробуємо запросити представників партії влади, але не обмежимося лише ними. Сподіваємося, що наші зустрічі відвідають представники усіх популярних на Тернопіллі політичних сил і громадські активісти, а діалог на базі нашої платформи буде дуже активним. Для мене особисто важливо визначити ті червоні лінії та зони, які нова влада не може переходити. Відбуваються просто неприпустимі речі — такі, як порушення кримінальної справи проти Андрія Парубія чи звільнення щирого патріота України Володимира В’ятровича. І все це вимагає негайного обговорення…
Багато запитань до новообраної влади і у ветерана війни на Донбасі, заступника командира взводу 30-ої механізованої бригади Сергія Лучкіна.
— Відомо, що перемовини про мир з ворогом на його умовах — це та ж капітуляція, — зауважив ветеран. — Така позиція неприйнятна, і це необхідно донести до широкого загалу. Гадаю, що відсутність комунікації влади з народом, це проблема не лише владних структур, а й самого народу. Суспільство перебуває поза процесами, що відбуваються у державі, і це неприпустима ситуація, яку потрібно терміново виправляти. Наш діалог — один з таких шляхів.
Учасники ініціативи «Захисти Україну» вирішили наразі проводити зустрічі в офісі своєї організації бодай раз на тиждень. Отож, стежте за анонсами.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Сьогодні на Тернопільщину приїхав президент України Володимир Зеленський...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:45


Росія поставила ультиматум і вимагає внесення змін до українського законодавства, зокрема, в постанову «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» №3943, ухвалену 15 липня...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00


Рейтинг «Європейської Солідарності» впевнено зростає. За останніми соціологічними опитуваннями, в нашій області він складає 29,4 %...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00


Від початку року у Тернополі завершилися ремонтні роботи на близько 40-ка прибудинкових територіях та міжквартальних проїздах, ще на десяти об’єктах капітальний ремонт триває...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:30


Персональні санкції, які запровадила російська влада проти п’ятого президента України та низки українських депутатів, – це як своєрідний «знак якості», як нагорода за захист державних інтересів України, наголошує лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00Теми дня
18 Вересня
17 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео