Вівторок, 22 вересня 2020
• COVID-19 на Тернопільщині: 197 випадків захворювання за добу, два – летальні • У церкві в Зборові унікальний різьблений і кований іконостас • 5 рецептів пікантних заготовок зі слив • Уже подали 16 проєктів на «Громадський бюджет 2021» Тернополя • Олег Сиротюк: «Змінивши постанову про місцеві вибори, чинна влада вручить депутатські мандати бойовикам» • Україна друга в Європі за смертністю від COVID-19 • Зеленський – у Тернополі! • «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» упевнено лідирує у рейтингу партій • Триває капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів • Віктор Овчарук: «Великою загрозою для Кремля є Петро Порошенко, бо саме він консолідує патріотів довкола захисту українських цінностей, і цим пояснюється запровадження персональних санкцій проти нього» • Зміни в обласній прокуратурі: пішов Микола, прийшов Миколайчук • Тернопіль увійшов до топ-5 міст зі сприятливим бізнес-кліматом • «Бути чи не бути»… театральному сезону? • Територіальний центр пропонує соціальну допомогу одиноким тернополянам похилого віку • Тернополян «золотого віку» запрошують на цікаві зустрічі • Центральна влада і Тернопільська ОДА хочуть перетворити школи на… курники? • Прокурор Петришин пішов з ганьбою із Тернопільщини • Тернопільська обласна аптека № 78 вже працює цілодобово • Університет сучасних знань! • Об’їздив 45 країн і повернувся до Кременця, щоб відкрити своє кафе!
Камера, мотор, історія! У Ладичині зняли фільм про найважливіші події історії України

Автор: Опубліковано: 11 Вересня о 10:00 95


У Ладичині зняли фільм про найважливіші події історії України.


— Ідея реалізувати історичний проєкт виникла у мене, коли я цього року готувалася до складання ЗНО з історії. Мене ця тема захопила, захотілося показати, що історія має тенденцію повторюватися і що дуже часто ми робимо одні і ті ж помилки, – розповідає «НОВІЙ…» Юлія. — Я сама є головою Микулинецької молодіжної ради і часто виступаю організаторкою різноманітних заходів та дійств. Оскільки цього року ми не могли велелюдно відсвяткувати День Незалежності через карантин, то вирішили, що придумаємо якийсь креатин-онлайн. Подумали – а чому б не зняти відео про історію нашої країни, залучивши до зйомок мешканців нашої громади і насамперед Ладичина?.. З цією ідеєю я звернулася до нашого завклубом і ми разом із ним почали працювати над втіленням ідеї в життя. Розробили сценарій, з яким нам допомагала викладачка історії з Ладичина, потім з готовим сценарієм пішли до підприємця Володимира Степановича Трояна, який дав нам кошти на павільйон: 14 тисяч гривень, на які ми купили спеціальну тканину та деревину для павільйону, а також каву та печиво нашим акторам. Зйомки відбувалися переважно у вечірню пору і навіть уночі, і ми вдячні усім, хто в той чи інший спосіб долучився до нашого фільму і допомагав нам.

У нас була проблема з тим, аби знайти для акторів відповідні костюми – частину костюмів ми взяли у Ладичині в клубі, трохи в сусідній Конопківці та Микулинцях й Теребовлі, а найбільше нам допоміг тернопільський обласний молодіжний центр та його керівник Богдан Бутковський – він не лише посприяв з костюмами, а й допоміг нам зі сценарієм і навіть став режисером нашого відео!
Хоч усі наші актори аматори, проте відпрацювали на повну! Мешканці Ладичина охоче відгукнулися на заклик взяти участь у зйомках. У нас узагалі село творче: всі люблять співати-танцювати, брати участь у різних творчих виступах. Тішилися кожній ролі – і позитивній, і негативній, ніхто не відмовлявся! У фільмі будуть охоплені усі важливі віхи нашої історії: від об’єднання руських земель і аж до нинішньої українсько-російської війни. До слова, в останніх історичних епізодах знялися учасники подій на Майдані та ветерани АТО. Нині, коли відзнятий уже увесь матеріал, ми накладемо на відеоряд вірш про нашу історію, який я написала.
Планувалося, що наше дітище побачить світ ще до Дня Незалежності, але ми вирішили не жертвувати якістю на догоду швидкості: це дуже масштабні зйомки, до яких було залучено дуже багато людей, і нам хочеться зробити усе якнайретельніше і якнайкраще!


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Станом на 21 вересня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 11435 випадках діагноз лабораторно підтверджений (10587 випадків – дорослі, 848 випадків – діти), з них 139 летальних (1 випадок житель сусідньої області). Видужала 5141 особа...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:41


Смачні мариновані сливи – чудове доповнення до різноманітних смаколиків...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Станом на 17 вересня на участь у «Громадському бюджеті 2021» уже подано 16 проєктів жителями Тернопільської міської територіальної громади...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:20


Росія поставила ультиматум і вимагає внесення змін до українського законодавства, зокрема, в постанову «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» №3943, ухвалену 15 липня...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00Теми дня
21 Вересня
20 Вересня
19 Вересня
18 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео