Понеділок, 17 лютого 2020
• Різниця між урядами Гройсмана і Гончарука тільки в тому, що останній їздить по Кабміну на самокаті • ЗНО — без стресу! • Хто забив найбільше голів в історії футболу? • Тернополянин, який пересувається на візку, проінспектував автобус 35-го маршруту • Після звернення міського голови та міської ради Тернополя уряд має намір скасувати «другу платіжку» за газ • Сергій Тарашевський: «Конфлікт через «Торгтехніку» — це наука для нас усіх…» • «ЗСУ перетворилися на відрижку совкового рабства. Така армія здатна тільки прийняти бій і героїчно загинути» • У Зарваниці — арт-студія повітряного пензля • Тернополяни шанують шлюб • У Тернополі тепер є сучасна баскетбольна арена! • Ох, і круть! • Держава в смартфоні стартувала з додатку «Дія» • Іван Марчук: «Люблю, коли жінки плачуть біля моїх робіт» • Тернополяни проти наркоторговців • «Сіті» без… «Сінема»? • «13 (!) років обіцяють провести рекультивацію кар’єру…» • «Хотіла, щоб під час її народження… падав сніг» • Тернопіль у списку – третій… • Смертельна аварія у Почаєві • Національна комісія НКРЕКП підвищила тарифи на воду по всій Україні
«Картку тернополянина» можуть отримати всі, хто працює, проживає або зареєстрований у Тернополі

Опубліковано: 23 Вересня о 18:00 548


Отже, особи, які отримають електронні квитки «Соціальна картка тернополянина», матимуть право на проїзд у міському транспорті загального користування за окремо визначеним тарифом: у тролейбусі – 3 гривні, в маршрутному таксі – 4 гривні.


У минулому випуску «НОВОЇ…» ми детально розповіли про чергову цікаву новацію Тернопільської міської ради«Соціальну картку тернополянина», зокрема, у чому її суть і як вона працює. Сьогодні мова піде про порядок її отримання та деякі інші деталі.

Отже, особи, які отримають електронні квитки «Соціальна картка тернополянина», матимуть право на проїзд у міському транспорті загального користування за окремо визначеним тарифом: у тролейбусі – 3 гривні, в маршрутному таксі – 4 гривні. Усі категорії пільговиків також збережуть свої пільги. Тобто змінюється лише порядок сплати за проїзд чи пільговий проїзд. Тернополяни, які користуються транспортом на загальних підставах, відтепер зможуть оплачувати проїзд «Карткою тернополянина». Термін дії такого квитка розрахований на п’ять років.

Які потрібні документи для отримання «Картки тернополянина»?

Для отримання електронного квитка «Соціальна картка тернополянина» особи, офіційно зареєстрованим чи фактичним місцем проживання та офіційним місцем роботи яких є м. Тернопіль, повинні надати:

1) Заповнену анкету – заяву.

2) Фото.

3) Згоду на збір та обробку персональних даних.

4) Підтвердження офіційно зареєстрованого чи фактичного місця проживання та офіційного місця роботи у м. Тернопіль.

Для підтвердження офіційно зареєстрованого місця проживання у м. Тернопіль особа подає:

1) Паспорт громадянина України (у випадку наявності в особи паспорта громадянина України у формі ID-картки – довідку про реєстрацію місця проживання з органу реєстрації у м. Тернопіль).

2) — або Довідку про внесення інформації до державного демографічного реєстру та видані документи у формі витягу з державного демографічного реєстру.

3) — або Довідку про склад сім’ї чи зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

Для підтвердження офіційного місця роботи у м. Тернопіль особа подає:

— Довідку з місця роботи та завірену копію трудової книжки.

Для підтвердження офіційно зареєстрованого місця проживання у м. Тернопіль особа подає:

1) Паспорт громадянина України, акт, складений балансоутримувачем будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (ЖЕК), або об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), управителем або іншою обслуговуючою організацією про підтвердження фактичного місця проживання особи у м. Тернопіль.

Де можна отримати «Картку тернополянина»?

Пільговики та пенсіонери  можуть подати документи на виготовлення «Соціальної картки тернополянина» в управлінні соціальної політики міської ради або у ЦНАПі. Ті пільгові категорії громадян, які не встигнуть оформити до жовтня картку, ще до Нового року зможуть їздити у громадському транспорті міста за посвідченнями.

Учні та студенти, які вже подали документи на оформлення проїзних наприкінці попереднього навчального року, отримають картки у  вересні. Ті ж учні та студенти, які ще не оформили картку, зможуть подати документи на її виготовлення у навчальних закладах, у ЦНАПі або в управлінні соціальної політики.

Інші категорії тернополян. Тернополяни можуть оформити персоніфікований електронний квиток через ЦНАП, управління соцполітики або ж придбати проїзний квиток у спеціальних пунктах продажу. При використанні персоніфікованого електронного квитка або проїзного квитка тариф на проїзд залишиться незмінним.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

У поточній роботі – ті ж пустопорожні обіцянки і популізм...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Тернополянка Ірина Ваврик безкоштовно готує усіх охочих до ЗНО...


Рубрика: Опубліковано: о 13:00


«Що за безглузде запитання! Звісно, що Король футболу Пеле», — скаже більш-менш обізнана в футболі людина. Та чи так це насправді...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Віктор Старущак, який пересувається на візку, перевірив водія великого низькопідлогового автобуса 35-го маршруту у Тернополі. Свою поїздку в автобусі чоловік зняв на відео...


Рубрика: Опубліковано: о 11:00


Тернополян підтримали громади і мешканці багатьох інших міст України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00Теми дня
17 Лютого
15 Лютого
14 Лютого
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео