Середа, 22 листопада 2017
• Більше року триває боротьба за крісло директора Бучацького районного будинку культури • «Учасникам АТО пропонують найгірші ділянки…» • Люди просять захисту від земельних рейдерів • Lama пояснила феномен своєї молодості • Андрій Шевченко: «Ніколи не замислювався про долю Філімонова після мого гола у ворота збірної Росії. Це його особисте…» • У Тернополі встановили додаткове освітлення на 50-ти пішохідних переходах • Квіти на узбіччі доріг • Кіно, яке змушує думати… • «Ходить гарбуз»… по Тернополю! • Оголошено переможців «Громадського бюджету Тернополя’2018» • Консультує міністр юстиції Павло Петренко. Як отримати землю учаснику АТО? • Сергій Надал: «Тернопільські пенсіонери повинні завжди відчувати турботу та соціальну підтримку міста» • Виповнюється 100 років відновлення УАПЦ • Шушен — Мекка передсезонного біатлону • Медреформа по-тернопільськи: з електронною базою і без раптових рішень • «Ми не мали їхати з цим таксистом…» • Вшануймо пам’ять про українських Героїв! • Наталю досі не поховали… • У Києві визнали, що загальноукраїнською альтернативою дорогому газу є дешева та екологічно чиста енергія • Андрій Лучанко: «Я не прагну слави будь-якою ціною…»
Коли у Феміди зав’язані очі

Опубліковано: 21 Жовтня о 18:0019Цей чоловік в окулярах і з досить незадоволеним виразом обличчя не так давно заплатив 250 000 євро штрафу за ухилення від сплати податків.


Хто він? “Тіньовий” ділок? Торговець зброєю? Людьми? Чи, чого доброго, наркодилер? Ситуацію допоможе прояснити друге фото, датоване 1981 роком. На ньому — щасливий володар “Золотого м’яча”, відомий форвард тодішнього Bundesteam Карл-Хайнц Румменіге. Молодий чоловік з призом від France Football і сердитий літній добродій — одна й та ж особа, лише розділена в часі майже 40 роками. Німеччина тоді захоплювалася ним і навіть обожнювала, наскільки це можливо для раціональних і поміркованих германців. З належною шаною ставиться вона до нього, голови правління ФК “Баварія”, і тепер. З пошаною і доброю пам’яттю про його колишні заслуги як гравця. Однак це не завадило їй руками своїх фіскальних органів накласти на нього зазначений не такий уже й маленький штраф.

Чим же провинився перед фатерляндом шановний гер Румменіге? Повертаючись з поїздки в Катар, він привіз два подарованих йому годинники Rolex ціною майже 100 000 євро.  Згідно з німецьким законодавствои, при ввозі речей на таку суму необхідно заплатити податок з обігу (19%).  Карл-Хайнц Румменіге чи то знехтував цією нормою закону (що трохи дивно для німця), чи забув про неї, однак покарання в будь-якому випадку не забарилося: адміністративний суд баварського міста Ландсхута не задовольнили  пояснення футбольного ідола, що годинники подаровані і уже вживані — закон, як говорилося у вердикті, не робить винятків для подібних подарунків, і, відповідно, для осіб, які їх отримали.

Штраф, що значно перевищував податкові “прогрішення” (інформація для роздумів нам),  довелося таки заплатити, причому на статусі  Румменіге і ставленні до нього з боку співвітчизників це ніяк не позначилося. І він, як можна судити з третього фото,  зовсім непогано почувався на традиційному пивному святі у Мюнхені в компанії недавнього “зека” німецької “тюряги” Улі Хеннеса (мав значно серйозніші податкові гріхи) і тодішнього головного коуча “Баварії” Карло Анчелотті.  До речі, ще одна риса німецького менталітету: виявляється, можна цокатися бокалами зі знаменитим баварським пивом і приязно усміхатися маститому “дону Карло”, а буквально через кілька днів — без зайвих церемоній відпровадити його у не дуже почесну відставку. Інтереси справи — понад усе. Ordnung ist Ordnung!

Найперше виникає запитання, чи можлива схожа ситуація в нас? Щиро кажучи, важкувато уявити, щоб наші компетентні органи висунули таке звинувачення, приміром, Олегу Блохіну чи Леоніду Буряку. І справа тут навіть не в особливому статусі футбольних зірок (у Німеччині він, як мінімум, не нижчий, ніж у нас), а в різниці між педантичним дотриманням букви закону і трактуванням його як зручного дишла. Чи не тому становище Німеччини та України в європейській ієрархії держав дещо різниться?

Ігор Дуда


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

— Пропрацювавши 27 років у культурі району, я бачила різне, але нинішній «дебілізм» і «шариковщину» від наших «культурних» начальників годі терпіти, — каже Валентина Йосипівна...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Через брак вільних земель у багатьох селах області існує проблема із виділенням ділянок учасникам АТО...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Благають про допомогу власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих на території Бережівскої  та Сапанівської сільської ради Кременецького району Тернопільської області...


Рубрика: Опубліковано: о 15:10


Красі і молодості співачки Lama можна тільки позаздрити — в 41 рік Наталя Дзеньків на вигляд значно молодша за свій вік...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Днями інтернет-портал football24.ua взяв детальне інтерв’ю у нового старого тренера, фрагменти якого ми пропонуємо нині до вашої уваги...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00Теми дня
22 Листопада
21 Листопада
19 Листопада
18 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео