Четвер, 22 лютого 2018
• Степан Барна: «Акція «Благословенне Тернопілля» — це добрий майданчик для комунікації з бізнесом та інвесторами» • Кому – війна, а кому – «мать родна» • Сергій Надал: «Герої Небесної Сотні віддали своє життя, щоб ми жили і збудували нову Україну» • Олександр Абраменко — герой-рятівник • За злочини на Майдані засуджено лише… одного «тітушку» • Андрій Підлужний: ексклюзив для «НОВОЇ…» • На Шумщині поховали 43-річного учасника АТО Олександра Пилип’юка • Україна виграла перше золото на Олімпіаді • З кого спитати за прибирання і ремонт місцевих доріг? • Тенюх розповів, як не пройшов його план боротьби за Крим • З 1 березня пільговики у громадському транспорті Тернополя їздитимуть безкоштовно тільки з «Карткою тернополянина» • Переваги створення кооперативів • Степан Барна: «Об’єднані громади повинні стати локомотивами державної політики щодо забезпечення освоєння земельних ресурсів» • Чому заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра відмовився від депутатського мандата? • У домівках тернополян буде цілодобово гаряча вода • Віталій Мариновський: «Тих, хто ще працює і дає можливість працювати іншим, просто змушують забити бізнес цвяхами і сказати, що все зачинено» • Як «тернопільська» пісня на «Голосі…» розвернула усі крісла • Поки що пробиваємо дно. Після перших днів Олімпіади у збірної України сумні перспективи • Блискучий тріумф українки на Олімпіаді в Кореї • Любить — не любить?
Коли у Феміди зав’язані очі

Опубліковано: 21 Жовтня о 18:00 20Цей чоловік в окулярах і з досить незадоволеним виразом обличчя не так давно заплатив 250 000 євро штрафу за ухилення від сплати податків.


Хто він? “Тіньовий” ділок? Торговець зброєю? Людьми? Чи, чого доброго, наркодилер? Ситуацію допоможе прояснити друге фото, датоване 1981 роком. На ньому — щасливий володар “Золотого м’яча”, відомий форвард тодішнього Bundesteam Карл-Хайнц Румменіге. Молодий чоловік з призом від France Football і сердитий літній добродій — одна й та ж особа, лише розділена в часі майже 40 роками. Німеччина тоді захоплювалася ним і навіть обожнювала, наскільки це можливо для раціональних і поміркованих германців. З належною шаною ставиться вона до нього, голови правління ФК “Баварія”, і тепер. З пошаною і доброю пам’яттю про його колишні заслуги як гравця. Однак це не завадило їй руками своїх фіскальних органів накласти на нього зазначений не такий уже й маленький штраф.

Чим же провинився перед фатерляндом шановний гер Румменіге? Повертаючись з поїздки в Катар, він привіз два подарованих йому годинники Rolex ціною майже 100 000 євро.  Згідно з німецьким законодавствои, при ввозі речей на таку суму необхідно заплатити податок з обігу (19%).  Карл-Хайнц Румменіге чи то знехтував цією нормою закону (що трохи дивно для німця), чи забув про неї, однак покарання в будь-якому випадку не забарилося: адміністративний суд баварського міста Ландсхута не задовольнили  пояснення футбольного ідола, що годинники подаровані і уже вживані — закон, як говорилося у вердикті, не робить винятків для подібних подарунків, і, відповідно, для осіб, які їх отримали.

Штраф, що значно перевищував податкові “прогрішення” (інформація для роздумів нам),  довелося таки заплатити, причому на статусі  Румменіге і ставленні до нього з боку співвітчизників це ніяк не позначилося. І він, як можна судити з третього фото,  зовсім непогано почувався на традиційному пивному святі у Мюнхені в компанії недавнього “зека” німецької “тюряги” Улі Хеннеса (мав значно серйозніші податкові гріхи) і тодішнього головного коуча “Баварії” Карло Анчелотті.  До речі, ще одна риса німецького менталітету: виявляється, можна цокатися бокалами зі знаменитим баварським пивом і приязно усміхатися маститому “дону Карло”, а буквально через кілька днів — без зайвих церемоній відпровадити його у не дуже почесну відставку. Інтереси справи — понад усе. Ordnung ist Ordnung!

Найперше виникає запитання, чи можлива схожа ситуація в нас? Щиро кажучи, важкувато уявити, щоб наші компетентні органи висунули таке звинувачення, приміром, Олегу Блохіну чи Леоніду Буряку. І справа тут навіть не в особливому статусі футбольних зірок (у Німеччині він, як мінімум, не нижчий, ніж у нас), а в різниці між педантичним дотриманням букви закону і трактуванням його як зручного дишла. Чи не тому становище Німеччини та України в європейській ієрархії держав дещо різниться?

Ігор Дуда


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Загалом на «Благословенному Тернопіллі» були представники близько 30-ти країн світу...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00


Американська газета The New York Times написала про корупцію навколо АТО...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00


Ми, живі, маємо продовжувати творити історію нової України – будувати нову Україну, за яку загинули наші Герої...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи можна на офіційному веб-порталі ДФС...


Рубрика: Опубліковано: о 16:47


Торік травмованого фристайлиста Олександра Абраменка «списали» і навіть не поставили на квартирний облік
у рідному Миколаєві, а він взяв і врятував імідж цілої країни...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00Теми дня
22 Лютого
21 Лютого
18 Лютого
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео