Вівторок, 29 листопада 2022
• У Тернополі працюють десять пунктів обігріву • У Почаївській лаврі знайшли матеріали проти України • Із присвятою Збройним силам України! У Тернополі виступить Капела бандуристів • Замість ялинки – хатинка святого Миколая • Мобільні зупинки-укриття у Тернополі мають сертифікати відповідності • Велосипедист переїжджав у темряві дорогу… • У Тернополі планують розгорнути 12 стаціонарних пунктів обігріву • 8000 світловідбивальних стрічок-флікерів отримали маленькі тернополяни • Незаконно вивозили за кордон військовозобов’язаних • Справжнє обличчя війни • Шахрай поцупив із банківського рахунку 35 тисяч гривень • Наковтався пігулок. Тернопільська поліцейська врятувала сусіда • Будемо з картоплею, гречкою та цукром • Реалізація модернізації теплових мереж Тернополя • «Тернопіль забезпечить зимовою формою та взуттям наших воїнів із Тероборони» • Вперше в Україні у Тернополі запрацювала єдина система подачі тепла та гарячої води • У Тернополі з великим сольним концертом виступить Хор Верьовки • СБУ затримала у Тернополі злочинця з Кавказу • Життя обірвалося у військовому госпіталі… • У Тернополі СБУ повідомила про підозру проросійському агітатору
Компанія «Контінентал» продовжує реалізацію екологічної акції «Марафон лип»

Автор: Опубліковано: 12 Грудня о 9:00 17


Цьогоріч представники компанії спільно з громадами провели екологічну акцію «Марафон лип». Суть ініціативи полягає в масштабній висадці медодайних дерев на території громад, де «Контінентал» обробляє землі.


Одним із пріоритетних напрямків соціальних інвестицій «Контінентал Фармерз Груп» є благоустрій територій громад, у яких присутня компанія. Так, цьогоріч продовжили традиційну висадку дерев, які сприятимуть озелененню територій. Цей проєкт поліпшує екологічну складову і має вагомий вплив на розвиток біорозмаїття і заліснення територій.
Упродовж жовтня-листопада на території 10 районів Тернопільської, Хмельницької та Івано-Франківської областей висаджено майже чотири тисячі дерев. Співробітники «Контінентал Фармерз Груп», представники органів самоврядування, пасічники, школярі та небайдужі мешканці — всього понад півтори сотні людей, які, об’єднавши свої зусилля, допомогли в реалізації соціально важливої ініціативи. Зі свого боку компанія «Контінентал» здійснила закупівлю саджанців лип, загальний бюджет проєкту склав 120 тис. грн.
«Охоче допомагаємо громадам у розв’язанні нагальних проблем, а проте відкритим залишається питання екології. У цьому напрямку ми повинні діяти спільно і з представниками громад, і з місцевими мешканцями. Ми також зацікавлені у підтримці пасічництва та пасічної кооперації у громадах нашої присутності, оскільки ця галузь доволі перспективна й у майбутньому може стати рушієм для розвитку сільських територій. Окрім того, розвиток пасічництва може мати ще й позитивний вплив на врожайність низки сільськогосподарських культур, поліпшуючи їх показники, що в перспективі може стати основою для співпраці та партнерства між аграріями і пасічниками», — зазначив Василь Мартюк, начальник соціально-інвестиційного відділу компанії «Контінентал».
Пасічники зізнаються, що зростання кількості насаджень медодайних дерев, зокрема, липи, дозволить у майбутньому збільшити медозбори, адже ці дерева становлять значну частину кормової бази бджіл. Компанія регулярно надає фінансову підтримку бджолярським кооперативам, тим самим сприяє розвитку бджільництва в Україні, адже розуміє значущість існування даної галузі. У перспективних планах компанії — продовжувати підтримку пасічного руху, в тому числі — шляхом проведення акцій, які вже мають традиційний характер.
До слова, аграрії раніше здійснили запуск інтерактивної карти медодайних культур, спрямований на забезпечення плідної взаємодії із бджолярами та їх об’єднаннями. На інтернет-карті відображаються актуальні посівні площі всіх медодайних культур «Контінентал Фармерз Груп» із зазначенням їх сорту, прогнозованого періоду цвітіння, інформації щодо планових робіт з обприскування, необхідної кількості бджолосімей для якісного запилення, а також контактів відповідальних агрономів компанії та інших даних.
Довідка:
Інтерактивна карта медодайних культур доступна за посиланням https://honey.cfg.com.ua/.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Розташовані пункти обігріву за адресами:...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:44


СБУ знайшла в об’єктах УПЦ (МП) на Тернопільщині та Прикарпатті пропагандистські матеріали, що заперечують існування України...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 16:39


Колектив, який вже більше ста років дарує слухачам свою творчість! Тембри народних інструментів та композиції, які наповнюють і гріють душу, адже це рідне, українське!...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:04


4 грудня на Театральному майдані Тернополя запрацює Казкова резиденція (Хатинка Миколая)...


Рубрика: , Опубліковано: о 11:01


Мобільні укриття, що влаштовані поруч із зупинками громадського транспорту у Тернополі, мають сертифікат відповідності та відповідають усім вимогам укриття...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:58Теми дня
28 Листопада
25 Листопада
24 Листопада