Неділя, 15 вересня 2019
Компанію «Креатор-Буд» під керівництвом Ігоря Гуди відзначили за сумлінну працю

Опубліковано: 17 Серпня о 15:11 42


Під час нагородження міський голова Тернополя Сергій Надал зауважив, що будівельна галузь сьогодні є одним з найважливіших секторів місцевої економіки.


Начальник Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС в області Петро Якимчук, заступник директора будівельної компанії “Креатор-Буд” Ліна Прокопів та міський голова Тернополя Сергій Надал під час нагородження з нагоди Дня будівельника.

Будівельна компанія “Креатор-Буд”, яку очолює Ігор Гуда, отримала подяки від міського голови та начальника фіскальної служби Тернопільської області за сумлінну працю та високий професіоналізм. Ці відзнаки були вручені з нагоди професійного свята — Дня будівельника, яке традиційно святкують у другу неділю серпня.

Під час нагородження міський голова Тернополя Сергій Надал зауважив, що будівельна галузь сьогодні є одним з найважливіших секторів місцевої економіки, що дає робочі місця та наповнює міський бюджет.

— Громада Тернополя та всієї України особливо вдячна нашим будівельникам за допомогу в будівництві фортифікаційних споруд у зоні бойових дій на Сході, щоб захистити нашу землю від московського агресора, —  сказав у своєму виступі Сергій Надал. — Від щирого серця бажаю вам і вашим близьким здоров’я, достатку та миру!

Заступник директора будівельної компанії “Креатор-Буд” Ліна Прокопів зауважила, що бути будівельником означає бути творцем історії. Але водночас це велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно довершені споруди залишаються у пам’яті нащадків.

— Будівельна фірма “Креатор-Буд” вміє якісно виконувати свою роботу, — зазначила Ліна Прокопів. — На кожному етапі будівництва спеціалісти підприємства під керівництвом Ігоря Гуди вкладають у роботу частинку своєї душі. Бажаю усім будівельникам міцного здоров’я, добра та миру, достатку й наснаги в розбудові нашого файного міста і держави!

гудаСам директор будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігор Гуда в короткому інтерв’ю з нагоди свята підкреслив, що бути будівельником для нього — велика честь, а також можливість допомагати іншим.

— Приємно, коли дізнаюся, що в будинках, зведених нашою компанією, зростають діти, стають щасливими молоді сім’ї. Приємно, що компанія може допомагати у цей нелегкий час місту і країні. І надзвичайно приємно, коли з передової телефонують бійці і дякують за оборонні споруди, які ми звели на передовій минулого року. В такі моменти особливо розумієш, що вибір, який був зроблений колись, правильний, — сказав Ігор Гуда.

І це не просто слова. Як відомо, компанія “Креатор-Буд” долучається до багатьох соціальних проектів у Тернополі, а її керівник Ігор Гуда є зразком соціально відповідального керівника. Саме за його ініціативи компанія минулого року закупила важливе діагностичне устаткування для обласного онкологічного диспансеру, нині здійснює реконструкцію площі Героїв Євромайдану, надає матеріальну допомогу спортивним школам, геріатричним будинкам та іншим установам, а рік тому працівники компанії збудували оборонні споруди в зоні АТО.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

6 вересня генеральний прoкурoр Руслан Рябoшапка пiдписав накази прo звiльнення з пoсад прoкурoрiв вoсьми oбластей, серед яких i керiвник Тернопільської oбласнoї прокуратурі В’ячеслав Перч...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


У Тернополі вперше відбувся День дитячої моди...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Неправомірну вигоду в розмірі 500 гривень пропонував співробітникам патрульної поліції 35-річний мешканець Теребовлянського району...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


Позбавити нашу команду місця в фінальному турнірі можуть хіба що… сербські чаклуни...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео