Неділя, 23 вересня 2018
• Валентин Наливайченко: «Українська Генпрокуратура виконує замовлення російської ФСБ» • Міносвіти знищує систему груп продовженого дня і гуртків у школах • Тернопільська артбригада відзначила чотири роки з дня створення • Опального тернопільського олігарха вигнали з Аграрної партії після невдалого бунту • Політичні торги екс-регіонала, або «Майстер-клас» від Івана Чайківського • Чи очолив Балога виборчий штаб Гриценка? • Фестивальна феєрія по-тернопільськи: драма, політичний детектив, комедія… • Українці назвали найбільш цікавих для Росії кандидатів у президенти • «Перестануть їздити автобуси – перекриємо трасу!» • «Винні у смерті мого сина хочуть кинути мене за ґрати” • «Український Єрусалим»: слідами Христа по Зарваниці • Тернополяни віддали ворожці… мільйон гривень • «Cім років тюрми — ніщо порівняно із втратою мого єдиного сина…» • Тарас Юрик: «Будуємо спортмайданчики, відтак закладаємо фундамент для виховання майбутніх чемпіонів» • Роналду в Італії: дорогий маєток, сім’я і Ferrari • «Батьки хотіли смерті цих дітей, а для нас вони – благословення!» • Наталя Фаліон про село і популярність, корову і фортепіано, дружбу з Кузьмою та співочих онуків • Уникнути подорожчання проїзду не можна? • Бабське царство: у бразильському місті живуть лише жінки • «Хай п’янить мене тихо в долонях…»
Консультація від податкової

Опубліковано: 25 Жовтня о 15:24 3


Детальніші консультації – у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.


Чи потрібно подавати податковий розрахунок за формою 1ДФ у разі відсутності найманих працівників та факту нарахування і виплати їм доходів у звітному кварталі?

Відповідно до пп. «б» п.176.2 ст.176 розділу IV Податкового кодексу України особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані щокварталу подавати  податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до податкової інспекції за місцем свого розташування (форма №1ДФ).

Відповідно до Порядку заповнення та подання Податкового розрахунку форми №1ДФ, такий розрахунок подається лише у разі нарахування податковим агентом сум доходів найманим працівникам протягом звітного періоду. При цьому, податковий агент при заповненні такого податкового розрахунку не вказує відомості по найманих працівниках, якщо протягом звітного податкового періоду на користь таких працівників не нараховувався та не виплачувався дохід.

Детальніші консультації – у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Той, хто із українських високопосадовців поставив підпис, щоб виконати запит ФСБ Росії і віддати їй громадянина, той вчинив злочин на території нашої держави...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Держава суттєво зменшує видатки на освітні послуги у школах і понижує гарантії якісної освіти, зокрема, через ліквідацію шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов та інших предметів...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Приємно констатувати, що понад 5 тис. військовослужбовців у складі нашої артбригади захищали і захищають країну на Сході...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Як пояснюють у прес-службі АПУ, в такий спосіб лави політичного формування було очищено від людей Медведчука...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00


Надалі ми будемо аналізувати діяльність Тернопільського обласного осередку Аграрної партії та екс-регіонала Івана Чайківського щодо співпраці з проросійськими силами в Україні
...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00



Теми дня
21 Вересня
20 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео