Вівторок, 20 квітня 2021
• Три ідеї для яскравих весняних салатів • Міський стадіон ім. Романа Шухевича готують до вирішальних матчів Кубка України • «Накриємо зоокуток «парашутом», щоб перелітні птахи не приносили нам усіляку заразу…» • Хто пограбував будинки у селі Буцнів? • Триває капітальний ремонт прибудинкової території на просп. Бандери, 84 • Директор Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення Віталій Хоркавий: «Людина похилого віку – це насамперед людина!» • Cучасну дворівневу дорожню розв’язку на Гаївському шляхопроводі планують завершити до Дня міста • Усі тернопільські медзаклади, де лікують хворих на COVID-19, оснащені автономними джерелами кисню • Анастасія Бачинська представить Тернопіль і Україну на чемпіонаті Європи • Сергій Надал: «Тернопіль поки що вберегли від «червоної зони» • Комунальники нагадують тернополянам про заборону спалювання сухої рослинності, опалого листя і будь-якого сміття • Якщо вам раптом некомфортно носити маску… • «Контінентал» продовжує підтримувати медицину: укомплектовані медичні сумки отримають ще 66 закладів охорони здоров’я • Немає часу на «розкачку»: на Тернопіллі стрімко стартували ремонти доріг • Сергій Надал виконав свою обіцянку – Малашовецьке сміттєзвалище перетворилось на сучасний полігон. Там запрацювала нова станція дегазації • Ловись, рибко, велика і… хижа! • На скутері врізався в бетонну огорожу… • Індивідуальне опалення – всім бажаючим! • ЗНО’2021: в карантинних умовах і з новими правилами • «ОСББ – це живий організм, а керуючий будинком – його лікар»
«Контінентал Фармерз Груп» працює над збереженням ресурсів ґрунту

Автор: Опубліковано: 25 Грудня о 17:00 15


Контінентал Фармерз Груп» впроваджує біологізацію виробничих процесів. Особливу увагу компанія приділяє відновленню і збереженню ґрунтів, тому, попри традиційну систему обробітку, працює у напрямку біологізації та відновлення родючості. Щоб поповнити землю органічними речовинами, агрохолдинг використовує сидерати, курячий послід та компост.


Компостування — новий напрямок для «Контінентал Фармерз Груп». Щороку на елеваторах Компанії залишається орієнтовно 5–6 тисяч тонн різноманітних відходів, які зазвичай утилізовували, витрачаючи додаткові кошти. Відтепер ці відходи переробляють на компост. Щоб зберегти цінні речовини, спеціалісти агрохолдингу працюють над різними схемами заготівлі. Наприклад, якщо відходи містять мало елементів живлення, до них додають торф, фосфоритне борошно, курячий послід.
Під час компостування «Контінентал» використовує також різноманітні комбінації бактерій та грибів. Завдяки їм можна не лише прискорити процес приготування компостів, а й провести знезараження сировини від патогенної мікрофлори та мобілізувати важкодоступний фосфор. І хоча об’єм фосфору, який розщеплюють бактерії, відносно невеликий, якщо вносити їх кожного року, можна набагато якісніше використовувати ресурси ґрунту і зменшити кількість внесення мінеральних добрив, наголошують у «Контінентал Фармерз Груп». Підтверджують це досліди, які проводить на полях компанії відділ агрономічної експертизи.
«Контінентал» ретельно вивчає властивості своїх полів, щоб знати, які компости за агрохімічною характеристикою потрібні ґрунтам — рН-підвищувальні, рН-знижуючі чи з нагромадженням фосфору. Таким чином кожна компостна суміш буде унікальною і адаптованою під потреби конкретного поля. У компанії кажуть, що за допомогою компосту з різним хімічним складом можна знизити до оптимального рівня pН в карбонатних грунтах і стабілізувати pH в кислих.
«Контінентал Фармерз Груп» уже має певні напрацювання у сфері компостування — компанія облаштувала на Львівщині майданчик для заготівлі компосту. У планах — створення й інших таких пунктів та вдосконалення технології заготівлі, щоб отримувати якісний компост. Серед інших органічних добрив, що використовує «Контінентал», — курячий послід, який є цінним джерелом корисних речовин для сільськогосподарських культур. Компанія купує його на пташиних фермах. Вносять курячий послід у сухому вигляді розкидачами з розрахунку 5–7 тонн на гектар, потім здійснюють глибоке розпушування землі. Щоб знезаразити послід, використовують біопрепарати — природні бактерії та гриби, які сприяють пришвидшенню розкладання рослинних решток у ґрунті, пригніченню патогенної мікрофлори та оздоровленню ґрунту.
Вирощування сидератів — рослин, які культивують перед посадкою основної культури, щоб покращити фізичні та хімічні властивості ґрунтів, а також збагатити їх корисними елементами живлення — ще один спосіб органічного підживлення, яке використовує «Контінентал Фармерз Груп». Сидерати підтримують хорошу вологоутримуючу здатність ґрунту, сприяють його розщільненню, є джерелом мікро- та макроелементів. При внесенні сидератів агрохолдинг ретельно досліджує фізико-хімічні властивості ґрунту, щоб визначити, яка суміш краще підходить для кожного поля. Завдяки їх внесенню «Контінентал» планує зменшити використання мінеральних добрив. Цього року на полях компанії, де вже зібрали озимі культури, було посіяно близько 4 тис. га сидератів. У наступному році ці площі планують збільшувати до 10 тис. га. Окрім власного вирощування, використовують уже готові суміші, які купують у спеціалізованих компаній.
Органічні добрива вносять на всіх землях, які обробляє «Контінентал». У компанії зазначають, що прагнуть зберегти ресурси ґрунту, і саме активне використання органічних добрив у виробництві відновлює його фізико-хімічні властивості. Таким чином «Контінентал Фармерз Груп» вдосконалює свою систему землеробства і дбає про родючість земель, на яких працює.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Упродовж першого кварталу 2021 року потреба у видатках за лікарняними листками та на страхові виплати потерпілим на виробництві і їх родинам щомісяця перевищувала обсяг надходжень від частки ЄСВ до бюджету Фонду соціального страхування України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:18


Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:16


Працівниками відділу по роботі зі страхувальниками Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області проводяться документальні перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:14


Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:10


За оперативними підсумками упродовж січня–березня 2021 року до Фонду соціального страхування України роботодавці подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності на суму понад 4 млрд гривень. Це на 1,4 млрд грн, або 51,8% більше, ніж за І квартал 2020 року...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:06Теми дня
18 Квітня
17 Квітня
16 Квітня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео