П’ятниця, 12 серпня 2022
• «Розумна квітка» – енергетична незалежність • У Тернополі додатково відкрили 30 сховищ та укриттів • Воєнні злочини: як їх документують на Тернопільщині? • Йосипівка заспівала — гроші для армії зібрала • Мобільна стоматологія для українських захисників • Іван та Іванна: весілля під вибухами снарядів • Залишила посаду – пішла захищати Україну • Кожен кекс — для перемоги • У Тернополі пройти імунізацію від COVID-19 можна в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини • На Тернопільщині повідомили про підозру проросійському пропагандисту • Троє людей загинули, троє травмовані… • Хотів автомобіль з Європи, попався на “гачок” • Встановили погруддя відомому спортсмену з Тернопільщини • Заплатила шахраям 24 тисячі гривень за… свій будинок • У капличці-пантеоні на Кременеччині зібрались на молитву родини загиблих • Перевірили стан захисних споруд у будинках на вул. Братів Бойчуків у Тернополі • 6 серпня тернополян і гостей громади запрошують на ярмарки • Школяр потрапив під колеса мікроавтобуса • Не вір москалеві, як псові • Нетверезий водій Жигулів «наздогнав» мікроавтобус: травмовано двоє людей
«Контінентал Фармерз Груп» працює над збереженням ресурсів ґрунту

Автор: Опубліковано: 25 Грудня о 17:00 16


Контінентал Фармерз Груп» впроваджує біологізацію виробничих процесів. Особливу увагу компанія приділяє відновленню і збереженню ґрунтів, тому, попри традиційну систему обробітку, працює у напрямку біологізації та відновлення родючості. Щоб поповнити землю органічними речовинами, агрохолдинг використовує сидерати, курячий послід та компост.


Компостування — новий напрямок для «Контінентал Фармерз Груп». Щороку на елеваторах Компанії залишається орієнтовно 5–6 тисяч тонн різноманітних відходів, які зазвичай утилізовували, витрачаючи додаткові кошти. Відтепер ці відходи переробляють на компост. Щоб зберегти цінні речовини, спеціалісти агрохолдингу працюють над різними схемами заготівлі. Наприклад, якщо відходи містять мало елементів живлення, до них додають торф, фосфоритне борошно, курячий послід.
Під час компостування «Контінентал» використовує також різноманітні комбінації бактерій та грибів. Завдяки їм можна не лише прискорити процес приготування компостів, а й провести знезараження сировини від патогенної мікрофлори та мобілізувати важкодоступний фосфор. І хоча об’єм фосфору, який розщеплюють бактерії, відносно невеликий, якщо вносити їх кожного року, можна набагато якісніше використовувати ресурси ґрунту і зменшити кількість внесення мінеральних добрив, наголошують у «Контінентал Фармерз Груп». Підтверджують це досліди, які проводить на полях компанії відділ агрономічної експертизи.
«Контінентал» ретельно вивчає властивості своїх полів, щоб знати, які компости за агрохімічною характеристикою потрібні ґрунтам — рН-підвищувальні, рН-знижуючі чи з нагромадженням фосфору. Таким чином кожна компостна суміш буде унікальною і адаптованою під потреби конкретного поля. У компанії кажуть, що за допомогою компосту з різним хімічним складом можна знизити до оптимального рівня pН в карбонатних грунтах і стабілізувати pH в кислих.
«Контінентал Фармерз Груп» уже має певні напрацювання у сфері компостування — компанія облаштувала на Львівщині майданчик для заготівлі компосту. У планах — створення й інших таких пунктів та вдосконалення технології заготівлі, щоб отримувати якісний компост. Серед інших органічних добрив, що використовує «Контінентал», — курячий послід, який є цінним джерелом корисних речовин для сільськогосподарських культур. Компанія купує його на пташиних фермах. Вносять курячий послід у сухому вигляді розкидачами з розрахунку 5–7 тонн на гектар, потім здійснюють глибоке розпушування землі. Щоб знезаразити послід, використовують біопрепарати — природні бактерії та гриби, які сприяють пришвидшенню розкладання рослинних решток у ґрунті, пригніченню патогенної мікрофлори та оздоровленню ґрунту.
Вирощування сидератів — рослин, які культивують перед посадкою основної культури, щоб покращити фізичні та хімічні властивості ґрунтів, а також збагатити їх корисними елементами живлення — ще один спосіб органічного підживлення, яке використовує «Контінентал Фармерз Груп». Сидерати підтримують хорошу вологоутримуючу здатність ґрунту, сприяють його розщільненню, є джерелом мікро- та макроелементів. При внесенні сидератів агрохолдинг ретельно досліджує фізико-хімічні властивості ґрунту, щоб визначити, яка суміш краще підходить для кожного поля. Завдяки їх внесенню «Контінентал» планує зменшити використання мінеральних добрив. Цього року на полях компанії, де вже зібрали озимі культури, було посіяно близько 4 тис. га сидератів. У наступному році ці площі планують збільшувати до 10 тис. га. Окрім власного вирощування, використовують уже готові суміші, які купують у спеціалізованих компаній.
Органічні добрива вносять на всіх землях, які обробляє «Контінентал». У компанії зазначають, що прагнуть зберегти ресурси ґрунту, і саме активне використання органічних добрив у виробництві відновлює його фізико-хімічні властивості. Таким чином «Контінентал Фармерз Груп» вдосконалює свою систему землеробства і дбає про родючість земель, на яких працює.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

У Тернополі встановили першу в Україні інноваційну сонячну енергетичну систему SmartFlower...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:00


Триває інспекція облаштування укриттів у багатоквартирних будинках...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 9:32


Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вбивства росіянами українців, полон, катування, сексуальне насильство, примусова депортація, грабування і знищення майна — ці та інші правопорушення в умовах нинішньої війни належать до воєнних злочинів...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 9:09


6 серпня у селі Йосипівка Великоберезовицької громади провели благодійний концерт та ярмарок на підтримку українських захисників...


Рубрика: , , Опубліковано: о 9:00


Тернопіль продовжує активно підтримувати внутрішньо переміщених осіб та допомагати військовослужбовцям Збройних сил України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 8:00Теми дня
11 Серпня
10 Серпня
7 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео