Середа, 07 грудня 2022
• Біля Почаєва урочисто перепоховали десятьох воїнів УПА • Підробив документи про ремонт опалення в лікарні. На Тернопільщині засудили підприємця • Ні генераторів, ні коштів: шахрай ошукав мешканця Тернополя на 50 тисяч гривень • У Тернополі на переході автомобіль збив маму з візочком • Як отримати допомогу за електронним лікарняним • На Тернопільщині презентували інформаційно-аналітичну систему, що створює нові можливості для шкіл • Вдвічі менший урожай і непрогнозована посівна: ситуація із зерном в Україні • “Прошу суд зняти з мене браслет, оскільки є перебої з електроенергією” • Перерахунок пенсій у грудні: кому і на скільки підвищать виплати? • У Тернополі працюють десять пунктів обігріву • У Почаївській лаврі знайшли матеріали проти України • Із присвятою Збройним силам України! У Тернополі виступить Капела бандуристів • Замість ялинки – хатинка святого Миколая • Мобільні зупинки-укриття у Тернополі мають сертифікати відповідності • Велосипедист переїжджав у темряві дорогу… • У Тернополі планують розгорнути 12 стаціонарних пунктів обігріву • 8000 світловідбивальних стрічок-флікерів отримали маленькі тернополяни • Незаконно вивозили за кордон військовозобов’язаних • Справжнє обличчя війни • Шахрай поцупив із банківського рахунку 35 тисяч гривень
«Контінентал Фармерз Груп» продовжує розвивати точне землеробство

Автор: Опубліковано: 4 Лютого о 8:00 9


«Контінентал Фармерз Груп» підтримує світові тенденції ведення сільського господарства та продовжує розвивати точне землеробство. Воно передбачає роботу не з полем загалом, а з його окремими ділянками, які навіть у межах невеликого земельного масиву можуть різнитися між собою: мати неоднаковий вміст елементів живлення, рельєф, склад ґрунту.


Щоб вивчити стан та особливості кожної ділянки, в компанії здійснюють картування врожайності. Інформацію отримують у вигляді картографічних даних, відтак можна одразу проаналізувати вплив різних факторів на показники врожайності. Це допомагає зрозуміти, де на родючість впливає ґрунт, а де фактори — рельєфу чи технологічні чинники. Спеціалісти компанії працюють також над аналізом та хімічним обстеженням ґрунтів. Відповідно до лабораторних результатів для різних культур формують рекомендації щодо збереження родючості та систем підживлення під заплановану врожайність. На основі цих відомостей коригують інформацію про зони продуктивності полів і можуть краще адаптувати виробництво під внесення поживних елементів у ґрунт.
Ще на початковому етапі впровадження точного землеробства в «Контінентал Фармерз Груп» переоснастили техніку, зокрема сівалки, обладнанням «PrecisionPlanting», яке дає змогу покращити якість посіву завдяки дотриманню норм та рівномірній розкладці насінин, а також автоматично перекривати сошники в зонах, де вже здійснено посів. Саме через це минулого виробничого сезону і вдалося якісніше посіяти кукурудзу, соняшник та сою.
За словами керівника служби точного землеробства Дмитра Зайцева, ще одним запровадженим елементом точного землеробства стало диференційоване внесення підживлення і систем захисту — це коли в період весняного відновлення вегетації обприскувачами й розкидачами вносять потрібні норми азотних добрив на ділянки, де культури розвиваються повільніше через певні природні або ж погодні фактори. Основна мета цього способу — економія ресурсів і досягнення максимальної ефективності кожної ділянки поля.
Велику увагу «Контінентал Фармерз Груп» приділяє збереженню та покращенню родючості ґрунтів, тому вимірює їх ущільненість. Адже саме цей фактор впливає на розвиток кореневої системи та перешкоджає накопиченню вологи. «Ми придбали пенетрологери — пристрої, які вимірюють і автоматично передають на сервер дані про ущільненість. За їх допомогою визначаємо такі ділянки поля і на основі отриманих відомостей добираємо необхідний агрегат та визначаємо оптимальну глибину ґрунтообробітку. Так ми розв’язуємо одразу два завдання — оптимальне використання техніки та ефективний обробіток землі», — наголошує керівник служби точного землеробства «Контінентал Фармерз Груп» Дмитро Зайцев.
У компанії успішно працює відділ дистанційного зондування землі. Щоб оцінити стан культур, його працівники системно облітають посіви. Відповідно до отриманих результатів роблять звіт, який допомагає переглянути стан великого об’єму посівів і швидко оцінити ситуацію на полях.
«Контінентал» має власну мережу метеостанцій, яка допомагає отримати інформацію про реальний стан погоди в областях, де працює компанія, запущено мобільні метеостанції. Їх встановлюють на техніку (наприклад, на оприскувачі), завдяки чому просто під час роботи в полі можна бачити метеорологічний звіт. Цей проєкт важливий, бо для бажаного результату засоби захисту рослин слід вносити за оптимальних погодних умов.
«Контінентал Фармерз Груп» націлена на досягнення максимальної ефективності й результативності свого виробництва. Працюють і над впровадженням автоматизованого обліку добрив, насіння, ЗЗР, що дасть змогу оптимізувати навантаження на працівників та рівномірно розподілити їх роботу.
У «Контінентал» кажуть, що впровадження точного землеробства уже дало певні результати: вдалося мінімізувати пересіви, а посів з технологічною колією зменшив кількість пошкоджених рослин обприскувачами. Завдяки диференційованому внесенню підживлення і систем захисту на окремих полях вдалося зекономити до 60% засобів захисту рослин. Компанія продовжує розвивати цей напрям і надалі.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

30 листопада у селі Лідихів Почаївської громади Кременецького району відбулося урочисте перепоховання десятьох воїнів Української Повстанської Армії, які загинули восени 1944-го неподалік цього населеного пункту в бою з московськими окупантами...


Рубрика: , Опубліковано: о 21:38


Цьогоріч українці вже отримали понад 13 мільярдів гривень лікарняних і декретних допомог від Фонду соціального страхування України. ...


Рубрика: , , Опубліковано: о 21:37


Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати державний страховий захист у повному обсязі для всіх українців – зокрема для тих працівників, чиї роботодавці не можуть дотриматись процедури нарахування лікарняних через бойові дії...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:12


Попри вимушену евакуацію за кордон, українські працівники не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для застрахованих осіб, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:06


З початку війни на підприємствах України зафіксовано 728 постраждалих внаслідок бойових дій працівників (+26 за останній тиждень)...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:58Теми дня
4 Грудня
1 Грудня
30 Листопада
29 Листопада
28 Листопада