Субота, 21 травня 2022
• “Почалася війна — зник ковід. А нас далі змушують вакцинуватись…” • Відійшов у Вічність Олександр Смик • Загибель двох хлопців у Теребовлі: справа пів року в суді, а її ще не почали слухати • У маршрутках Тернополя перевіряють контролери • Тернопільщина попрощалася з Героєм Олександром Луциком • Kalush Orchestra переміг на “Євробаченні”! Зі сцени співаки закликали врятувати бійців з “Азовсталі” • Війна, але дороги треба відновлювати • У Тернопільській ЗОШ №28 живуть вимушені переселенці • У Тернополі перевидали книгу, яку переховували від радянської влади… в землі • Загинув Герой Сергій Степанюк із Тернопільщини. Осиротіли троє дітей… • Вирок у справі щодо смерті 12-річного Ромчика Кулака: лікарі поставили невірний діагноз • «Я не такий чорний, яким мене «малює» слідство» • Смертельна аварія на Монастирищині: пасажир загинув, водій – у лікарні • За час війни на Тернопільщині сталося 15 смертельних аварій • Катя з Шумщини рятує маріупольців і наших захисників на «Азовсталі» • У Тернополі “накрили” три незаконні гральні заклади • «Українці перемогли нацистів, переможуть і рашистів» • “Дякую за втішні слова у важку хвилину…” – вдова загиблого захисника з Бучача • Папа Франциск зустрівся із дружинами захисників Маріуполя із полку “Азов” • Над Тернополем уночі спостерігали рідкісне явище – гало
«Контінентал Фармерз Груп» продовжує розвивати точне землеробство

Автор: Опубліковано: 4 Лютого о 8:00 8


«Контінентал Фармерз Груп» підтримує світові тенденції ведення сільського господарства та продовжує розвивати точне землеробство. Воно передбачає роботу не з полем загалом, а з його окремими ділянками, які навіть у межах невеликого земельного масиву можуть різнитися між собою: мати неоднаковий вміст елементів живлення, рельєф, склад ґрунту.


Щоб вивчити стан та особливості кожної ділянки, в компанії здійснюють картування врожайності. Інформацію отримують у вигляді картографічних даних, відтак можна одразу проаналізувати вплив різних факторів на показники врожайності. Це допомагає зрозуміти, де на родючість впливає ґрунт, а де фактори — рельєфу чи технологічні чинники. Спеціалісти компанії працюють також над аналізом та хімічним обстеженням ґрунтів. Відповідно до лабораторних результатів для різних культур формують рекомендації щодо збереження родючості та систем підживлення під заплановану врожайність. На основі цих відомостей коригують інформацію про зони продуктивності полів і можуть краще адаптувати виробництво під внесення поживних елементів у ґрунт.
Ще на початковому етапі впровадження точного землеробства в «Контінентал Фармерз Груп» переоснастили техніку, зокрема сівалки, обладнанням «PrecisionPlanting», яке дає змогу покращити якість посіву завдяки дотриманню норм та рівномірній розкладці насінин, а також автоматично перекривати сошники в зонах, де вже здійснено посів. Саме через це минулого виробничого сезону і вдалося якісніше посіяти кукурудзу, соняшник та сою.
За словами керівника служби точного землеробства Дмитра Зайцева, ще одним запровадженим елементом точного землеробства стало диференційоване внесення підживлення і систем захисту — це коли в період весняного відновлення вегетації обприскувачами й розкидачами вносять потрібні норми азотних добрив на ділянки, де культури розвиваються повільніше через певні природні або ж погодні фактори. Основна мета цього способу — економія ресурсів і досягнення максимальної ефективності кожної ділянки поля.
Велику увагу «Контінентал Фармерз Груп» приділяє збереженню та покращенню родючості ґрунтів, тому вимірює їх ущільненість. Адже саме цей фактор впливає на розвиток кореневої системи та перешкоджає накопиченню вологи. «Ми придбали пенетрологери — пристрої, які вимірюють і автоматично передають на сервер дані про ущільненість. За їх допомогою визначаємо такі ділянки поля і на основі отриманих відомостей добираємо необхідний агрегат та визначаємо оптимальну глибину ґрунтообробітку. Так ми розв’язуємо одразу два завдання — оптимальне використання техніки та ефективний обробіток землі», — наголошує керівник служби точного землеробства «Контінентал Фармерз Груп» Дмитро Зайцев.
У компанії успішно працює відділ дистанційного зондування землі. Щоб оцінити стан культур, його працівники системно облітають посіви. Відповідно до отриманих результатів роблять звіт, який допомагає переглянути стан великого об’єму посівів і швидко оцінити ситуацію на полях.
«Контінентал» має власну мережу метеостанцій, яка допомагає отримати інформацію про реальний стан погоди в областях, де працює компанія, запущено мобільні метеостанції. Їх встановлюють на техніку (наприклад, на оприскувачі), завдяки чому просто під час роботи в полі можна бачити метеорологічний звіт. Цей проєкт важливий, бо для бажаного результату засоби захисту рослин слід вносити за оптимальних погодних умов.
«Контінентал Фармерз Груп» націлена на досягнення максимальної ефективності й результативності свого виробництва. Працюють і над впровадженням автоматизованого обліку добрив, насіння, ЗЗР, що дасть змогу оптимізувати навантаження на працівників та рівномірно розподілити їх роботу.
У «Контінентал» кажуть, що впровадження точного землеробства уже дало певні результати: вдалося мінімізувати пересіви, а посів з технологічною колією зменшив кількість пошкоджених рослин обприскувачами. Завдяки диференційованому внесенню підживлення і систем захисту на окремих полях вдалося зекономити до 60% засобів захисту рослин. Компанія продовжує розвивати цей напрям і надалі.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

20 травня Тернопільський апеляційний суд слухав «ковідну» справу — про відсторонення від роботи невакцинованого вчителя музичного мистецтва Кременецького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Ігоря Бендасюка...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 20:18


Помер заслужений діяч мистецтв України, письменник та український бард Олександр Смик із Тернополя...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 18:00


Сьогодні, 18 травня, у Теребовлянському районному суді мало відбутися засідання по справі щодо загибелі двох працівників - Володимира Солтиса і Андрія Михасика - на місцевому підприємстві "Колос-2", проте слухання вкотре перенесли...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:29


Від березня 2022 року інспекторами муніципальної інспекції спільно з контролерами КП «Тернопільелектротранс» здійснювався посилений контроль за оплатою проїзду в громадському транспорті міста та видачею проїзних квитків...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:03


Сьогодні на Шумщині провели в останній шлях загиблого на війні Олександра Луцика. Поховали Героя в рідному селі Залісці...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:43Теми дня
20 Травня
18 Травня
15 Травня
14 Травня
13 Травня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео