Вівторок, 29 листопада 2022
• У Тернополі працюють десять пунктів обігріву • У Почаївській лаврі знайшли матеріали проти України • Із присвятою Збройним силам України! У Тернополі виступить Капела бандуристів • Замість ялинки – хатинка святого Миколая • Мобільні зупинки-укриття у Тернополі мають сертифікати відповідності • Велосипедист переїжджав у темряві дорогу… • У Тернополі планують розгорнути 12 стаціонарних пунктів обігріву • 8000 світловідбивальних стрічок-флікерів отримали маленькі тернополяни • Незаконно вивозили за кордон військовозобов’язаних • Справжнє обличчя війни • Шахрай поцупив із банківського рахунку 35 тисяч гривень • Наковтався пігулок. Тернопільська поліцейська врятувала сусіда • Будемо з картоплею, гречкою та цукром • Реалізація модернізації теплових мереж Тернополя • «Тернопіль забезпечить зимовою формою та взуттям наших воїнів із Тероборони» • Вперше в Україні у Тернополі запрацювала єдина система подачі тепла та гарячої води • У Тернополі з великим сольним концертом виступить Хор Верьовки • СБУ затримала у Тернополі злочинця з Кавказу • Життя обірвалося у військовому госпіталі… • У Тернополі СБУ повідомила про підозру проросійському агітатору
«Кожна вдала операція – перемога усього відділення»

Опубліковано: 23 Січня о 13:00 834


Фахівці ортопедо-травматологічного відділення Тернопільської університетської лікарні повертають до повноцінного життя після найскладніших травм.


Заслужений лікар України Сергій Васильович Гаріян.

Здоров’я – найбільше щастя у житті кожної людини, але переконуєшся у цьому, як не прикро і як не дивно, тоді, коли його втрачаєш. Лише тоді й починаєш цінувати і докладати зусилля, щоб його повернути.

Найбільш непередбачуваними і неприємними є травми, переломи, які можуть надовго вивести людину з нормального ритму життя.

Найсучаснішим відділенням, де проводять найскладніші операції в травматології як у Тернопільській області, так і далеко за її межами, є ортопедо-травматологічне відділення Тернопільської університетської лікарні. Відділення очолює заслужений лікар України Сергій Васильович Гаріян, який є лікарем вищої категорії і викладачем міжнародної асоціації AOTrauma.

За словами Сергія Васильовича, у відділенні займаються лікуванням патології суглобів, колінних суглобів, кульшових, дегенеративних захворювань на хребті. Оперують на хребті і велику кількість операцій виконують на тазу і вертлюговій западині після важких травм.

За день, як правило, у відділенні виконують від шести до дванадцяти операцій різної складності. За рік – близько 1500 хірургічних втручань.

У відділенні також лікують травми та переломи усіх локалізацій згідно з принципами AOTrauma. Переломи стегна, які найчастіше зустрічаються в людей похилого віку з супутньою патологією, яким виконується хірургічне лікування найсучаснішими фіксаторами: PFNA, DHS, однополюсне та тотальне ендопротезування, LISS, LCP пластинами, інтрамедулярними блокованими стержнями, більшість з яких дає можливість наступати на оперовану кінцівку з наступного дня після хірургічного втручання.

Лікування переломів гомілки, в тому числі і складних внутрішньосуглобових: LISS пластинами, LCP та DCP пластинами, інтрамедулярними блокованими стержнями. Переломів ключиці, плеча та передпліччя пластинами  PHILOS та PHP, LCP та DCP пластинами, інтрамедулярними блокованими стержнями.

На території відділення розташований сучасний операційний блок на 4 зали з приточно-витяжною вентиляцією та стерильними потоками повітря і обладнаний сучасним ортопедичним інструментарієм для всіх видів ортопедичних та травматологічних хірургічних втручань, ЕОПами (SiemensSiremobilisoC 3D, SiemensSiremobil 2000, ZiehmExposcope, GEOEC), силовим інструментом Synthes, Stryker, Acculan, електронною операційною системою з мережею Alphatron, артроскопічними стійками Stryker 1188, електрохірургічними коагуляторами ValleyLab та Wolf, хірургічними столами Мaquet.

Кожна вдало проведена операція – це маленька перемога команди  всього ортопедо-травматологічного відділення. І слова вдячності пацієнтів – найкраща нагорода для лікарів і всього персоналу.

Щирі слова вдячності висловлює Марія Леонтіївна Циганюк, якій нещодавно робили операцію внаслідок перелому лівої стегнової кістки.  Марія Леонтіївна безмежно вдячна за самовіддану працю, людяність і професіоналізм усьому медичному персоналу ортопедо-травматологічного відділення, яке очолює висококваліфікований фахівець і справжня Людина Сергій Васильович Гаріян. Набутий роками досвід і всі позитивні людські якості викликають величезну повагу до Вас, Сергію Васильовичу. Низький уклін лікарям, які оперували: Сергію Васильовичу Гаріяну, Олександру Матвійовичу Ружицькому, Сергію Леонідовичу Шмирову, лікарю-анестезіологу та лікарям-інтернам. Безмежна вдячність медичним сестрам, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на одужання. Завжди доброзичливі, ніжні, добрі душею, вони допомагають хворим відділення. Хочеться згадати добрим словом увесь молодший медичний персонал відділення, який старанно стежить за чистотою. Спасибі усім Вам за добрі серця і професіоналізм. Бажаємо здоров’я та успіхів у шляхетній справі! Пацієнтам та їх родичам можна бути спокійними, коли працює такий фаховий та злагоджений колектив.

Із щирою вдячністю і повагою — Микола Циганюк


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Нещодавно опубліковане

Розташовані пункти обігріву за адресами:...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:44


СБУ знайшла в об’єктах УПЦ (МП) на Тернопільщині та Прикарпатті пропагандистські матеріали, що заперечують існування України...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 16:39


Колектив, який вже більше ста років дарує слухачам свою творчість! Тембри народних інструментів та композиції, які наповнюють і гріють душу, адже це рідне, українське!...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:04


4 грудня на Театральному майдані Тернополя запрацює Казкова резиденція (Хатинка Миколая)...


Рубрика: , Опубліковано: о 11:01


Мобільні укриття, що влаштовані поруч із зупинками громадського транспорту у Тернополі, мають сертифікат відповідності та відповідають усім вимогам укриття...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:58Теми дня
28 Листопада
25 Листопада
24 Листопада