Субота, 29 лютого 2020
• Йожефу Сабо – 80! • З 1 березня в Тернополі можна зареєструвати дитину у школу через електронну чергу • 14-річна матуся з Тернопільщини залишилася сама з дитиною… • Як тернополяни весну зустрічатимуть: з концертом, майстер-класами і навіть квестом! • Настя Бачинська здобула «бронзу» на Кубку світу • Холод рекорду не завада • «Простіть!» – благала дружина водія на похороні…» • Українська команда здобула золото на чемпіонаті Європи з біатлону в Білорусі • У Тернополі відбувся міжнародний турнір із футзалу пам’яті полковника СБУ Руслана Муляра • «Уханьська евакуація» – свідчення повної професійної непридатності центральної влади • Породілля з Борщова звинувачує лікарів у смерті дитини • «Євробачення’2020»: український «соловей» на роттердамській сцені • Підозрюваних у підпалі автомобіля Романа Довбенка перевірили на поліграфі • Олена Підгрушна виграла для України єдину медаль • «Happy Birthday, Mr. President!» • У Збаражі отруїлися 25 студентів • Фатальна аварія через ожеледицю • Відомі тернополянки — у сукнях від Роксолани • Ф’юрі знову король! • В очікуванні пандемії коронавірусу: головне – виграти час
«Кожна вдала операція – перемога усього відділення»

Опубліковано: 23 Січня о 13:00 743


Фахівці ортопедо-травматологічного відділення Тернопільської університетської лікарні повертають до повноцінного життя після найскладніших травм.


Заслужений лікар України Сергій Васильович Гаріян.

Здоров’я – найбільше щастя у житті кожної людини, але переконуєшся у цьому, як не прикро і як не дивно, тоді, коли його втрачаєш. Лише тоді й починаєш цінувати і докладати зусилля, щоб його повернути.

Найбільш непередбачуваними і неприємними є травми, переломи, які можуть надовго вивести людину з нормального ритму життя.

Найсучаснішим відділенням, де проводять найскладніші операції в травматології як у Тернопільській області, так і далеко за її межами, є ортопедо-травматологічне відділення Тернопільської університетської лікарні. Відділення очолює заслужений лікар України Сергій Васильович Гаріян, який є лікарем вищої категорії і викладачем міжнародної асоціації AOTrauma.

За словами Сергія Васильовича, у відділенні займаються лікуванням патології суглобів, колінних суглобів, кульшових, дегенеративних захворювань на хребті. Оперують на хребті і велику кількість операцій виконують на тазу і вертлюговій западині після важких травм.

За день, як правило, у відділенні виконують від шести до дванадцяти операцій різної складності. За рік – близько 1500 хірургічних втручань.

У відділенні також лікують травми та переломи усіх локалізацій згідно з принципами AOTrauma. Переломи стегна, які найчастіше зустрічаються в людей похилого віку з супутньою патологією, яким виконується хірургічне лікування найсучаснішими фіксаторами: PFNA, DHS, однополюсне та тотальне ендопротезування, LISS, LCP пластинами, інтрамедулярними блокованими стержнями, більшість з яких дає можливість наступати на оперовану кінцівку з наступного дня після хірургічного втручання.

Лікування переломів гомілки, в тому числі і складних внутрішньосуглобових: LISS пластинами, LCP та DCP пластинами, інтрамедулярними блокованими стержнями. Переломів ключиці, плеча та передпліччя пластинами  PHILOS та PHP, LCP та DCP пластинами, інтрамедулярними блокованими стержнями.

На території відділення розташований сучасний операційний блок на 4 зали з приточно-витяжною вентиляцією та стерильними потоками повітря і обладнаний сучасним ортопедичним інструментарієм для всіх видів ортопедичних та травматологічних хірургічних втручань, ЕОПами (SiemensSiremobilisoC 3D, SiemensSiremobil 2000, ZiehmExposcope, GEOEC), силовим інструментом Synthes, Stryker, Acculan, електронною операційною системою з мережею Alphatron, артроскопічними стійками Stryker 1188, електрохірургічними коагуляторами ValleyLab та Wolf, хірургічними столами Мaquet.

Кожна вдало проведена операція – це маленька перемога команди  всього ортопедо-травматологічного відділення. І слова вдячності пацієнтів – найкраща нагорода для лікарів і всього персоналу.

Щирі слова вдячності висловлює Марія Леонтіївна Циганюк, якій нещодавно робили операцію внаслідок перелому лівої стегнової кістки.  Марія Леонтіївна безмежно вдячна за самовіддану працю, людяність і професіоналізм усьому медичному персоналу ортопедо-травматологічного відділення, яке очолює висококваліфікований фахівець і справжня Людина Сергій Васильович Гаріян. Набутий роками досвід і всі позитивні людські якості викликають величезну повагу до Вас, Сергію Васильовичу. Низький уклін лікарям, які оперували: Сергію Васильовичу Гаріяну, Олександру Матвійовичу Ружицькому, Сергію Леонідовичу Шмирову, лікарю-анестезіологу та лікарям-інтернам. Безмежна вдячність медичним сестрам, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на одужання. Завжди доброзичливі, ніжні, добрі душею, вони допомагають хворим відділення. Хочеться згадати добрим словом увесь молодший медичний персонал відділення, який старанно стежить за чистотою. Спасибі усім Вам за добрі серця і професіоналізм. Бажаємо здоров’я та успіхів у шляхетній справі! Пацієнтам та їх родичам можна бути спокійними, коли працює такий фаховий та злагоджений колектив.

Із щирою вдячністю і повагою — Микола Циганюк


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

У видатного українського футболіста та тренера день народження один раз на чотири роки – 29 лютого...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Днями керівник благодійного фонду «Я — майбутнє України» Марта Левченко з Чернівців написала у Фейсбуці вражаючу історію однієї своєї підопічної
...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00


Звісно ж, її усі чекають… А тернополяни ще й гарячу зустріч влаштують!...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Юна тернополянка Анастасія Бачинська торує собі шлях до олімпійської ліцензії...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00Теми дня
28 Лютого
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео