П’ятниця, 15 листопада 2019
Легкоатлетки?!!

Опубліковано: 12 Вересня о 13:00 22


У легкій атлетиці новий гендерний скандал. На чемпіонаті Китаю дві спортсменки привернули увагу всього світу своєю зовнішністю.


Мова про Ляо Менсью і Тун Цзенхуань, які завоювали «золото» і «срібло» в бігу на 400 м. А за місяць до того обидві дівчини були в складі переможної естафети 4 по 400 м на іншому національному старті.

Коли державна газета People’s Daily помістила фотографію переможної естафетної четвірки, соціальні мережі всього світу буквально вибухнули від нерозуміння. Ляо Меньсью і Тун Цзенхуань, скажімо так, виглядали не зовсім дівчатами. У них спостерігалися виразні чоловічі гендерні ознаки. Наприклад, якщо придивитися, можна помітити кадик, а він, як відомо, наявний лише у чоловіків.
Трохи пізніше з’явилося відео з інтерв’ю спортсменок після фінішу естафети. Зокрема, на запис потрапляє Ляо Меньсью, голос якої досить далекий від жіночого.
Асоціація легкої атлетики Китаю категорично заперечує всі підозри і заявляє, що обидві спортсменки на сто відсотків є представницями жіночої статі. Очевидно, що IAAF доведеться провести власне розслідування з цього приводу, тому що резонанс вже величезний, і люди просто не зрозуміють, якщо справу замнуть в самому зародку.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Триває допит свідків у справі щодо замовного вбивства громадського активіста Віталія Ващенка. Наразі з 45 свідків в суді допитали 15...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 20:18


Людська доброта не має меж! Після публікації в «НОВІЙ…» вражаючої історії про родину відлюдників, яка роками мешкала в лісі на Бережанщині, відгукнулося багато небайдужих читачів...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Наші волейболістки здобули шість перемог при двох поразках...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:00


Цими вихідними тернопільські біатлоністи поборються за місце в основному складі головної команди країни...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


14 листопада відбулося друге пленарне засідання дванадцятої сесії Тернопільської облради...


Автор: Опубліковано: о 15:09Теми дня
14 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео