Неділя, 04 грудня 2022
• На Тернопільщині презентували інформаційно-аналітичну систему, що створює нові можливості для шкіл • Вдвічі менший урожай і непрогнозована посівна: ситуація із зерном в Україні • “Прошу суд зняти з мене браслет, оскільки є перебої з електроенергією” • Перерахунок пенсій у грудні: кому і на скільки підвищать виплати? • У Тернополі працюють десять пунктів обігріву • У Почаївській лаврі знайшли матеріали проти України • Із присвятою Збройним силам України! У Тернополі виступить Капела бандуристів • Замість ялинки – хатинка святого Миколая • Мобільні зупинки-укриття у Тернополі мають сертифікати відповідності • Велосипедист переїжджав у темряві дорогу… • У Тернополі планують розгорнути 12 стаціонарних пунктів обігріву • 8000 світловідбивальних стрічок-флікерів отримали маленькі тернополяни • Незаконно вивозили за кордон військовозобов’язаних • Справжнє обличчя війни • Шахрай поцупив із банківського рахунку 35 тисяч гривень • Наковтався пігулок. Тернопільська поліцейська врятувала сусіда • Будемо з картоплею, гречкою та цукром • Реалізація модернізації теплових мереж Тернополя • «Тернопіль забезпечить зимовою формою та взуттям наших воїнів із Тероборони» • Вперше в Україні у Тернополі запрацювала єдина система подачі тепла та гарячої води
Леонід Бицюра: «Тернопіль має стати локомотивом економічної активності для всього регіону»

Опубліковано: 2 Жовтня о 10:30 13


Мета Леоніда Бицюри — Файне місто з парковими зонами й сучасною архітектурою, з 250 тисячами населення і відповідною до цієї кількості мешканців інфраструктурою — від потужності водогону, господарської каналізації, енергоживлення, оптимізації транспортних потоків до соціальної, освітньої, медичної мережі.


«Я добре усвідомлюю, що ми заходимо в епоху форсмажорів, тобто фінансових, енергетичних, інших криз, і не вийдемо з неї у наступні п’ять або й більше років, якщо негайно не почнемо ухвалювати яскравих, нестандартних рішень», — переконаний кандидат на посаду міського голови Тернополя Леонід Бицюра.
То які це рятівні рішення і чому настільки важливо не зволікати, а втілювати їх якнайшвидше?
«Останніми роками конкуренція міст особливо жорстка, а успіх одного неодмінно породжує проблеми іншого, — пояснює Леонід Бицюра. — Міжнародний бізнес, який мав би осісти в Тернополі, осів у Івано-Франківську. Він став найбільш інвестиційно привабливим містом України, підтягнувши до себе «якірних» інвесторів. Не менш успішна практика Хмельницького й Харкова.

А наш Тернопіль досі залишається містом-бюджетником-споживачем. Тож аби пережити епоху форсмажорів, мусимо стати містом-інвестором, що стимулюватиме розвиток бізнесового клімату в області. Перебудова структури зайнятості й економіки — наше пріоритетне завдання. Треба враховувати зовнішній попит, налагоджувати виробництва і будь-якими способами спрямовувати гроші в місто. Ідеться не про відкриття нових торгових центрів, а про високотехнологічне виробництво. Воно нині на вагу золота, бо це — додана вартість, те, що створює нові гроші.
Тернопіль має стати генератором бізнес-проєктів для всього регіону, взяти над ним консультативно-організаційне шефство. Для цього найперше треба налагодити співпрацю з обласною владою і бізнесом. Тільки так ми зможемо втриматися на плаву».
Безперечно, що передумовою такої кардинальної перебудови концепції економіки має бути оновлення підходу до управління містом. Екстремальні умови сьогодення вимагають іншої управлінської логіки й практики, нових підходів, новаторського виконавчого комітету й переформатованої міської ради, кожна сесія якої розпочинатиметься з обговорення економіки й стратегії міста: що зроблено, що ні й чому.
Леонід Бицюра запевняє: він готовий узяти на себе відповідальність за ці зміни. Якщо діяти за чітким планом, Тернопіль не тільки втримається на гребенях кризових хвиль, а й стане локомотивом економічної активності для всієї області.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

23 листопада 2022 року Державна служба якості освіти України презентувала розроблену спільно з міжнародними партнерами інформаційно-аналітичну систему EvaluEd, що реалізована в межах проєкту «Забезпечення інформаційної системи для Державної служби якості освіти України» спільно з Асоціацією з міжнародних питань, Чеською шкільною інспекцією та за підтримки Чеської агенції розвитку...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:15


У 2021 році, який став для нашої країни рекордним за обсягом врожаю зерна, аграрії зібрали 106,6 мільйона тон зернових та олійних...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Уже більше року Тернопільський міськрайонний суд слухає резонансну справу про загибель двох подруг у ДТП в Петрикові...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


У грудні в Україні відбудеться плановий перерахунок пенсій, який торкнеться непрацюючих пенсіонерів, шахтарів, людей, які втратили годувальника та ще кількох інших категорій громадян...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:34


Розташовані пункти обігріву за адресами:...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:44Теми дня
30 Листопада
29 Листопада
28 Листопада