Понеділок, 06 грудня 2021
• Втретє відклали розгляд справи Андрія Горбатюка в Тернопільському апеляційному суді • Із 6 грудня на території Тернопільської громади діють додаткові правила карантину • Шахрай “закрутив” голову тернополянину і зняв із банківської картки 17 тис. гривень • Відійшов у засвіти відомий тернопільський педагог Ярослав Вовк • Стрілянина у Тернополі: заспокоїв галасливу компанію… пістолетом • Терпкий смак грудня: ТОП-5 рецептів з хурми для зимового раціону • “Підрядник затіяв хитру гру, щоб розвалити справу, але йому це не вдасться!” • При заборгованості перед КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» можливий арешт нерухомого майна • До Західноукраїнського національного університету — на День відкритих дверей! • За підтримки «Контінентал» висаджено понад вісім тисяч дерев • Якою буде прийдешня зима? • Трішки джазу в холодну пору • На свято Миколая — по тисячі гривень вакцинованим! • Мер із відкритою душею • Як «Велике будівництво» змінило дорогу Т-20-10? • Сергій Надал: «Наш досвід з термомодернізації будинків перейматиме вся Україна» • У Тернополі, неподалік центрального ринку, “Ніссан” збив на переході молоду жінку • Підписано договір про проєктування реконструкції штучної злітно-посадкової смуги аеропорту «Тернопіль» • ДЗВІНко про Коропець! Голова Коропецької громади Микола Тимків колекціонує дзвоники • Щоб зупинити 100-тисячну московську орду, треба бути єдиними!
Люди просять захисту від земельних рейдерів

Опубліковано: 21 Листопада о 15:10 105


Благають про допомогу власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих на території Бережівскої  та Сапанівської сільської ради Кременецького району Тернопільської області.


Жителі села  Бережці та Сапанів  Кременецького району  Тернопільської області неодноразово звертались за допомогою  до голови Тернопільської ОДА та до спеціалізованих міжвідомчих комісій у  зв’язку із порушенням їх земельних прав недобросовісними підприємцями з Рівненщини: компанією « Агро – Експрес – Сервіс».

Благають про допомогу власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих на території Бережівскої  та Сапанівської сільської ради Кременецького району Тернопільської області. Між ними та Товариством з обмеженою відповідальністю «Кременець Агро» були укладені договори оренди земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. У серпні поточного року дія укладених між підприємством та людьми договорів закінчувалась. Однак, як пізніше стало відомо людям, без їх згоди, на підставі угод про розірвання договору оренди земельної ділянки, які ніхто з них не підписував , були внесені зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно і їх діючі договори оренди земельних ділянок були розірвані.

– З нами поступили не чесно і незаконно, ми не знали про ті махінації з договорами і нашою батьківською земелю.  – запевняє одна з незадоволених селянок.

У 2016 році  «Кременець Агро» під загрозою не виплати орендної плати, при її отриманні, надали людям не заповнені договори оренди для підпису від « Агро – Експрес – Сервіс». Через це з 28 липня по 1 серпня 2017 року землевласники селяни надсилали  « Агро – Експрес – Сервіс » листи із повідомленнями  про намір самостійно обробляти свої земельні ділянки або ж передачі земельних паїв у власність інших підприємств.

Жодної реакції люди не отримали, а на цьому, правове свавілля  «Агро – Експрес – Сервіс» не закінчилося.  – розповідає заступник директора приватного фермерського підприємства «Віра»:

– Наше підприємство працює на тренах Бережівської та Сапанівської сільської рад 17 років. Паралельно на людських землях з нами працювало підприємство «Кременець Агро». Люди в селах підтримували дружні стосунки, а підприємство підтримували одне одного як морально, так і з технічного боку. На – жаль у 2015 році з невідомих причин «Кременець Агро» не засіяли орендованих паїв. Після чого «Агро – Експрес – Сервіс» почали  укладати  договори  з людьми нечесним шляхом.  Дуже здивував голова Сапанівської сільської ради, який спочатку підтримував людей, а потім раптово перейшов на бік «Агро – Експрес – Сервіс» не пояснивши нічого.  Пізніше сам зініціював збори, куди запросили людей, представників «Агро – Експрес – Сервіс» та представників нашого підприємства. Проте, результату вони не дали, бо на свої запитання люди конкретних відповідей не почули.  Потім «Агро – Експрес – Сервіс» викупили корпоративні права «Кременець Агро», а на всі погрози людей звернутись до суду їм зі сміхом відповідали – «йдіть». Походи людей до суду теж нічого не дають, бо представники «Агро – Експрес – Сервіс» просто не з’являються у суді, відтягують розгляд справи, або навіть купують суддів. Як результат люди в селах пересварені між собою, не отримують грошей за оренду паїв та не можуть розірвати незаконні договори.

Зрозуміло, що незаконні дії та власні інтереси на території сіл  Бережці та Сапанів  Кременецького району  Тернопільської області з боку « Агро – Експрес – Сервіс » безпосередньо впливають на ставлення людей до орендарів.

По суті, у людей обманом і силою відібрали їхню землю. Востаннє  так робили більшовики коли захопили Україну. Тоді НКВДисти не гребували ніякими засобами і не переймались мораллю. А просто забирали у людей землю, яка годувала їх століттями. Радянського союзу вже нема, але схоже бажання відібрати в українців землю – живе. І тут напрошується ще одна аналогія з тими, хто відбирав землю у наших дідів у минулому столітті.

Власник «Агро – Експрес – Сервіс» Сергій Костючко є випускником московської вищої школи КДБ імені Дзержинського. Де вочевидь добре вчать НКВДешним методам роботи. Але мабуть випускники кадебіської школи забули, як українці вміють відстоювати свої права. Якщо влада не зверне увагу і не втрутиться, то може статись що завгодно. Адже, як показує історія, за свою землю українці готові боротись не добираючи засобів.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Нещодавно опубліковане

Сьогодні, 6 грудня, в Тернопільському апеляційному суді мали заслухати резонансну справу щодо вбивства 27-річної тату-майстрині Тетяни Подвашецької, проте відклали. Це вже втретє суд переносить розгляд справи. На лаві підсудних - знайомий загиблої Андрій Горбатюк із Тернополя...


Рубрика: , , Опубліковано: о 13:57


3 грудня у Тернополі відбулося засідання міського оперативного штабу, під час якого було заслухано інформацію епідеміологів щодо актуальної ситуації із захворюваністю на COVID-19 в регіоні, за результатами чого учасниками засідання прийнято ряд рішень щодо встановлення з 6 грудня на території Тернопільської громади додаткових карантинних обмежень...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 11:00


28-річний мешканець обласного центру, повіривши незнайомцю, втратив понад 17 тисяч гривень...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00


6 грудня 2021 року не стало відомого тернопільського педагога Ярослава Йосиповича Вовка...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 9:00


У Тернополі місцевому мешканцю кілька разів вистрелили в голову...


Рубрика: , , Опубліковано: о 8:00Теми дня
6 Грудня
5 Грудня
4 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео