П’ятниця, 19 липня 2019
• Голос Тернополя буде у Верховній Раді • До Верховної Ради мають шанс потрапити сім партій • З ким готовий об’єднатися Іван Ковалик у новій Верховній Раді? • Галина Янченко:«Якщо до Верховної Ради прийдуть нові люди — принципові й професійні, такі, які є в команді Володимира Зеленського, можна буде багато змінити в країні» • За сприяння Михайла Головка у Збаражі встановили пам’ятник Героям Небесної Сотні Устиму Голоднюку і Назарію Войтовичу • Зарваниця — з розмальованою зупинкою • Завдяки Леонідові Бицюрі у Тернополі прижилися кращі світові практики • «Можна ми приїдемо до вашої лікарні… повчитися?» • Степан Барна: «Ці вибори переломні для історії» • «Тільки співпраця молодих і досвідчених політиків може забезпечити розвиток нашої країни» • Ще три опитування підтверджують перемогу Івана Чайківського на виборах до парламенту • Фестиваль «Дзвони Лемківщини» – перший Міжнародний! • Проти місцевого самоврядування готують політичні репресії • Тернополянка вразила вчених NASA • «У «Громадянській позиції» – професіонали і патріоти України. Там немає олігархів, корупціонерів та Росії» • Борщівська вишиванка для кремлівського політв’язня • Жива легенда Тернопільського району — тепер у пам’яті • ГонЧАРУЮТЬ усі! • Маестро махнув… стільцем • Алла Стечишин: “Мені не потрібна слава, іду, щоб працювати для людей”
Максим Черкашин: «У Тернополі на базі недобудованої бібліотеки створять інноваційний центр»

Опубліковано: 4 Липня о 18:00 273


Громадський активіст, багаторічний радник міського голови Тернополя, кандидат від партії «Голос» Святослава Вакарчука по 163-ому одномандатному округу – місто Тернопіль, Максим Черкашин обговорив з колегами перспективи довгобуду обласної бібліотеки.


«Будівництво бібліотеки у центрі міста розпочалося у 1989 році. Минуло 30 років, а «віз і досі там», точніше, будівля є, та вона не функціонує належним чином», — відзначив Максим Черкашин. За словами кандидата від «Голосу», було багато розмов про можливе використання бібліотеки, але приміщення досі порожнє. «У співвідношенні молоді до інших вікових категорій Тернопіль вважається лідером серед український міст. А за результатами досліджень журналу «Фокус», Тернопіль – найбільш студентське місто України. Це хороший потенціал для інноваційних змін, носіями яких є молоді люди. Проте, щоб такі зміни відбувалися, молодим людям необхідний простір і відповідні умови для розвитку, самореалізації та створення інноваційних продуктів, — наголошує Максим Черкашин. — Тому я пропоную реконструювати довгобуд бібліотеки в центр інноваційного розвитку «TERNOPIL CITY HALL» на площі Героїв Євромайдану.

Цей простір стане своєрідним «магнітом» громадської активності, який об’єднає місцеву владу, громадських активістів, журналістів і творчих людей за прикладом «Інноваційного центру» м. Гдиня, Польща («Gdynia Innovation Centre»)», — зазначив Максим Черкашин. До того ж у новоствореному інноваційному центрі можна облаштувати всі управління і відділи міської ради в одному приміщенні, прозорі громадські офіси, студію звукозапису, молодіжний та мистецький простори, студентське братство, дитячу рокшколу, творчі майстерні, пресцентр, конференцзали. «Тоді масштабне приміщення у центрі Тернополя не пустуватиме, а стане унікальним проєктом не лише для України, а й для європейських країн, оскільки сьогодні відсутній прецедент роботи під одним дахом місцевої влади, активістів, журналістів, громадських організацій та приватних структур, — підсумовує Максим Черкашин. — Центр буде притягувати активних мешканців для створення інноваційних продуктів, спрямованих на покращення життя містян у всіх сферах. Особливістю проєкту є те, що реалізовувати його можна частинами, організовуючи кожну локацію окремо. За необхідності можна відкривати абсолютно нові локації, які наразі не передбачені проєктом, проте в яких буде потреба тернополян», — підсумував кандидат у народні депутати. До слова, вивчаючи міжнародний досвід, варто відзначити, що схожі проєкти реалізовують у всьому світі, зокрема, візьмемо Польщу.

Центр дизайну польського міста Гдиня був створений як частина Поморського науково-технологічного парку. Сьогодні він підтримує розвиток креативної індустрії, головним чином компаній і проєктів, пов’язаних з промисловим дизайном, графічним дизайном, мультимедіа та архітектурою. Центр сприяє розвитку відносин між дизайнерами та підприємцями. У той же час Центр Гдині координує численні ініціативи, пов’язані з проєктуванням, і події в місті, а його представники беруть участь у міжнародних проєктах, проводять освітні ініціативи, організовують виставки та різноманітні заходи.

Ангеліна Бавінська


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Три причини підтримати Максима Черкашина...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки мешканців України стосовно їхніх електоральних настроїв напередодні дострокових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 р...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:01


Під час цієї виборчої кампанії мені доводилось відповідати на чимало важливих запитань виборців...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Молода і професійна команда президента Володимира Зеленського дещо відсторонена від нинішньої виборчої лихоманки, адже посилено працює...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Наш обов'язок і наше завдання — продовжити справу Героїв. Найбільшим для них пам'ятником буде успішна Україна, українська Україна — без московських попів, без «русского міра»...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00Теми дня
19 Липня
18 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео