Понеділок, 02 жовтня 2023
• Тарифи на тепло у Тернопільській громаді у найближчий опалювальний сезон не зміняться • Тернопільські спортсмени здобули призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata • Священник із Бережан отримав міжнародну премію Івана Павла II • Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій
Маєте ідею для малого бізнесу? Виграйте грант від «МХП»!

Опубліковано: 1 Червня о 17:55 67


Стартує конкурс бізнес-ідей «Роби своє» від БФ «МХП» — Громаді».


30 травня представники агрохолдингу «МХП» повідомили про початок цьогорічного конкурсу бізнес-ідей для підтримки малого підприємництва в умовах війни «Роби своє». 3,5 млн. гривень — такий бюджет на цю добру справу передбачив БФ ««МХП» — Громаді». Мешканці сіл і малих містечок із 11 областей України, серед яких і Тернопільщина, мають змогу отримати мікрогранти на суму від 50 до 100 тисяч гривень. «Роби своє» — це продовження конкурсу бізнес-ініціатив «Село. Кроки до розвитку», який започаткували у 2016-ому і за підтримки «МХП» проводили впродовж чотирьох років поспіль. За цей час вклали в проєкт 11,35 млн. гривень інвестицій, підтримали 250 проєктів.

Підтримка дрібного бізнесу в селах і малих містах — це насамперед внесок у підвищення рівня економічного зростання в громадах, збільшення кількості успішних історій та прикладів підприємництва, яке може розвиватися і дозволить популяризувати самозайнятість населення на місцях, а не еміграцію за кордон у пошуках заробітку. Повномасштабна війна, на жаль, докорінно змінила життя в Україні, довелося переорієнтувати й роботу фонду, але навіть у таких умовах він старається бути острівцем стабільності.

— Хочемо відповісти на виклики сьогодення. Війна руйнує домівки і життя, інфраструктуру, українську економіку, приватний бізнес, тому важливо підтримати власників малого підприємництва, які в непростих реаліях продовжують працювати, — наголосила директорка БФ «МХП» — Громаді» Тетяна Волочай. — «Роби своє» — філософська назва того, як фокусуватись на маленьких справах. Відомий австрійський психолог Віктор Франкл, який пройшов табір смерті у часи Другої світової війни, писав: «Першими зламалися ті, хто вірив, що скоро все закінчиться. Потім ті, хто не вірив, що це колись закінчиться. А вижили ті, хто сфокусувався на своїх справах, без очікування того, що ще може статися». Заохочуємо втілити бізнес-ідеї, які покликані сучасним військовим станом. Передусім конкурс для тих, хто покинув свої домівки і бізнес на окупованих територіях і потребує зараз підтримки, для військових, які повернулися з фронту і мають внутрішній ресурс, щоб почати власну справу, для рідних наших захисників, які взялися самотужки продовжувати бізнес і потребують фінансової підтримки. Водночас ми відкриті для соціального підприємництва, коли частина прибутку бізнесу буде спрямована на благодійні чи соціальні справи.

— Грантове фінансування можна використати на придбання обладнання для старту бізнесу, на витратні матеріали, на надання послуг, закупівлю спорядження, устаткування, виробничих ліній, — повідомила керівниця відділу національних проєктів БФ ««МХП» — громаді» Анна Тарасевич.

Конкурс бізнес-ідей «Роби своє» має дві опції:
1. Навчання. Учасники отримують доступ до відеоматеріалів від експертів у сфері розвитку малого бізнесу. Це дає можливість учасникам «прокачати» навички створення бізнес-планів, планування доходів, витрат, бізнес-аналітику та SMM-маркетинг.
2. Фінансова підтримка. Для отримання гранту учасник подає заявку, в якій описує цілі бізнесу, опис продукції, планові доходи, витрати, інші показники. Заявку можна подати за спеціальною формою на сайті: doyourbusiness.com.ua. Деталі за номером гарячої лінії: 067 440 59 00.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію»...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:08


16-17 вересня у м. Наварія (Львівська область) та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі відбулися змагання з водних видів спорту, участь в яких взяли тернополяни, вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:07


Нещодавно внаслідок поглибленої оцінки людських і професійних якостей Академічний сенат присвоїв ректорові прокатедри Святої Софії Міжнародну нагороду за прагнення до втілення в життя благородних ідеалів та життєвих цінностей...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:05


Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18Теми дня
29 Вересня
27 Вересня
26 Вересня