Понеділок, 15 липня 2019
• Денис Монастирський: «Команда президента Володимира Зеленського якісно перезапустить правоохоронні органи та суди» • Іван Ковалик: «Йду в народні депутати самовисуванцем, щоб не бути заручником партійних босів» • На Збаражчині викрали ікону Почаївської Божої Матері • На Тернопільщині стартувала жнивна кампанія’2019 • Михайло Головко: «Пенсійна реформа Гройсмана кинула українців напризволяще» • Через нетверезого водія у ДТП загинула молода дівчина • Микола Томенко: «Інші партії формували виборчі списки «по приколу», а наші кандидати готові з першого дня працювати у парламенті» • Виборці визначилися з переможцем на одному з округів Тернопільщини • Кандидат від «Голосу» Максим Черкашин: «Народний депутат буде працювати для Тернополя і тернополян» • Учасника АТО Віталія Марківа з Хоросткова засудили в Італії на… 24 роки тюрми • Скільки коштують виборчі кампанії наших кандидатів? • Сирний маківник з персиками • Студентка ТНЕУ стала фіналісткою Національного фестивалю-конкурсу в Польщі • Скоїв вбивство через борг • Достукатися до місцевої влади • Маленьке велике диво • “ЄС”: ми знаємо, як зупинити сповзання в бік Кремля • «Усмішка людини, якій ти допоміг, — найбільше щастя для лікаря» • Всі на «Файне…»! • Забужко похвалила “Європейську Солідарність” за В’ятровича у списку і сказала, що проголосує за партію Петра Порошенка
Михайло Головко: «Без доріг Україні до Євросоюзу недобратися»

Опубліковано: 19 Жовтня о 15:26 2


— Кожна гривня, вкладена в залізничні та автошляхи, дає 1,6 долара повернення за п’ять-десять років, — каже народний депутат України Михайло Головко.


Україна розташована в центрі Європи, тож може стати головним транс-європейським міжнародним транзитером за напрямками Захід — Схід і Північ — Південь. Ми поки що не використовуємо сповна цю можливість.

— Кожна гривня, вкладена в залізничні та автошляхи, дає 1,6 долара повернення за п’ять-десять років, — каже народний депутат України від ВО “Свобода” Михайло Головко.

За словами “свободівця”, щоб активно розвивалася економіка країни, щонайперше необхідно відремонтувати автошляхи, забезпечити під’їзними дорогами із твердим покриттям усі села.

— Гроші на ремонт доріг уже є завдяки акцизу, що внесений у ціну пального й складає майже 40 відсотків від роздрібної вартості пального в Україні. Цього року на будівництво та ремонт доріг у бюджеті закладено 14 мільярдів гривень, але це надто мало для підтримання доріг у нормальному стані. Для доброго їх функціонування необхідно виділяти хоча б 50 мільярдів гривень щороку протягом п’яти — десяти років. Тільки при такому рівні фінансування та при створенні спеціалізованого Дорожнього фонду України можна буде говорити про якість українських доріг, — переконаний нардеп Михайло Головко.

Але ремонт — це не лише гроші, а й відповідальність влади за те, що зроблено, за утримання доріг у належному стані. А відповідальність починається з технічного аудиту стану доріг та адміністративного поділу трас на кілька категорій: міжнародні транзитні траси; дороги загального державного значення; спеціалізовані автошляхи; дороги обласного значення; міські дороги; регіональні автошляхи.

Михайло Головко впевнений, що за кожною з категорій необхідно закріпити відповідальні за стан органи державного управління і джерело фінансування побудови, утримання, ремонту. Відповідальність за стан — це нагляд за шляхами, усунення пошкоджень полотна доріг, контроль за транспортним режимом з чітким і безумовним виконанням транспортом умов проїзду. Порушення таких умов, особливо щодо перенавантаження, повинні каратися миттєво та рішуче. Всі виїзди на траси з обмеженням щодо вантажу мають бути обладнані відповідними вагами для фур. Без цих заходів неможливо підтримати в належному стані більш ніж 170 тис. км автодоріг України.

Дуже важливо посилити співпрацю з іноземними партнерами щодо кредитування будівництва наших доріг, адже дороги — своєрідні кровеносні судини, від добротності яких значною мірою залежить розвиток української економіки.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Якісні зміни в країні можливі тільки тоді, коли правоохоронні органи та суди стануть незалежними і діятиме верховенство права...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:00


Я йду до Верховної Ради як самовисуванець, бо хочу приймати політичні рішення згідно із власним сумлінням. Вважаю, що так я буду максимально корисним для тернополян...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


До храму, що у с.Гніздичне на Збаражчині проникли невідомі. Сталося це у ніч з 11 на 12 липня ...


Рубрика: Опубліковано: о 15:32


Виклики і перспективи цьогорічної жнивної кампанії обговорили під час робочої наради, що відбулася під керівництвом т.в.о. голови облдержадміністрації Івана Крисака...


Рубрика: Опубліковано: о 15:00


Народний депутат від ВО «Свобода» Михайло Головко висловив своє обурення пенсійною реформою Гройсмана і закликав ухвалити законопроєкти «Свободи», які забезпечать гідну пенсію літнім людям, і розрахунок виплат не за страховим, а за трудовим стажем...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:00Теми дня
15 Липня
12 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео